Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143794 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #720 dnia: Wt, 15 Wrzesień 2020, 20:19:43 »
Koniec na runie Lemire'a to jakaś duża strata dla tej serii? Działo się później coś dobrego/ważnego?

Offline michał81

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #721 dnia: Wt, 15 Wrzesień 2020, 20:56:52 »
Nie.
Spoiler: PokażUkryj
Choć końcówka zatacza pewno koło, bo Staruszek mierzy się z jedną z wersji Maestro. I finał, czyli mini seria Dead Man Logan jest całkiem przyzwoita.

Offline Jigsaw

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #722 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 01:23:18 »
Tak.

Deodato się dział - mogli dać chociaż to.
Po końcu serii wyszedł ten nieszczęsny Deadpool, którego sobie mogą wcisnąć.
A po nim Dead Man Logan, którego nie będzie sensu publikować bez dokończonej serii Old Man Logan.

A to wszystko bullshit, bo zaraz dadzą nam zmartwychwstałego Logana...


Offline Gazza

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #723 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 17:38:43 »
Ja bym dorzucił jeszcze Black Widow, bo graficznie to jest petarda.
Masz na myśli tomik Marka Waida z rysunkami Chrisa Samnee ?? Myślałem, że niezbyt właśnie... 🤔

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #724 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 18:26:58 »
Tak. No ok, fabularnie dupy nie urywa, schematyczna historia szpiegowska, ale czytało mi się bez zgrzytania zębami. Za to graficznie, jeśli cenisz sobie taką cartoonową (?) kreskę, nieco w stylu Cooke'a, to powinieneś dać szansę tej Czarnej Wdowie. Dzięki świetnym rysunkom, ten tytuł bardzo dużo zyskuje.

Offline Marvelek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #725 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 19:20:57 »
Tak. No ok, fabularnie dupy nie urywa, schematyczna historia szpiegowska, ale czytało mi się bez zgrzytania zębami. Za to graficznie, jeśli cenisz sobie taką cartoonową (?) kreskę, nieco w stylu Cooke'a, to powinieneś dać szansę tej Czarnej Wdowie. Dzięki świetnym rysunkom, ten tytuł bardzo dużo zyskuje.

Obok Avengers, Czarna Wdowa jest dla mnie jednym z najgorszych scenariuszy napisanych przez Waida. Czytając wdowę nie mogłem uwierzyć, że to ten sam facet, który napisał rewelacyjną Fantastyczną Czwórkę i genialnego Daredevila. Męczyłem się przy tym strasznie. Zgadzam się, że tom zdecydowanie bardziej do patrzenia o ile rzeczywiście lubi się cartoonowe klimaty.

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #726 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 14:18:27 »
No patrz a tu się zachwycają :

https://paradoks.net.pl/read/40691-czarna-wdowa-recenzja

mi to też za bardzo nie przypadło do gustu, akcja pędzi na łeb na szyje, rysunki jak dla mnie szału nie robią.
Taki akcyjniak, kojarzy mi się to z Dorwać Ramireza ale akurat to jest jeden z lepszych komiksów jaki ostatnio przeczytałem. Nie wiem dlaczego Egmont nie oddziela zeszytów okładkami, tylko dają wszytko ciurkiem a od DC tak robi.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #727 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 17:02:18 »
Na paradoksie to wszystkim się zachwycają . Powinni zmienić nazwę portalu na ParadoksPoleca.

Offline Marvelek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #728 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 17:28:39 »
No patrz a tu się zachwycają :

https://paradoks.net.pl/read/40691-czarna-wdowa-recenzja



Jak mają się nie zachwycać, skoro dziękują Egmontowi za egzemplarz recenzyjny :D

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #729 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 17:30:24 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline bibliotekarz

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #730 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 17:36:18 »
To pewien patologiczny system stworzony przez wydawców. Można założyć profil na facebooku o komiksach i o każdym pisać "zajebisty" nawet bez czytania i wydawcy przysyłają darmowe egzemplarze.
Batman returns
his books to the library

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #731 dnia: So, 26 Wrzesień 2020, 23:24:46 »
Ten tutaj też się zachwyca Czarną Wdową, nie znacie się  :) no ja też się nie znam  :)

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #732 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 22:23:18 »
U nas się Tomek nie zachwycał, ale niektóre rzeczy docenił ;)

https://moviesroom.pl/popkultura/komiksy/czarna-wdowa-recenzja-komiksu/

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #733 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 18:42:53 »

Na niezrównane i zaklęte wersety Księgi Vishanti! Mein Gott! Ależ piękna okładka, mocarnie ekspresyjna, z tak ciekawie eksponowanymi tłami; za taki design, nie wiedząc o czym ten komiks jest - "Avengers: Zderzenie światów - tom 6 z linii wydawniczej Marvel NOW 2.0 - jestem w stanie go kupić, mimo iż nie lubię ,,wyrywczości" - czytania bez kontekstu i braku znajomości wcześniej przedstawianej linii fabularnej tomów komiksu, ich wątków, relacji postaci etc. Po "Tajnych Wojnach" Hickmana i Ribica, mówiąc krótko i łopatologicznie nie mam pojęcia, co w... Uniwersum Marvela 2.0 ma obecnie miejsce, i czy jest to na tyle istotne, aby zawracać sobie tym głowę. Czy doszło do całkowitego resetu historii herosów, zwykłych ludzi, złoczyńców etc., czy nic się ,,teoretycznie" nie zmieniło, tak jakby postacie pamiętały o wydarzeniach sprzed Inkursji Wszechświatów? Stąd moje wątpliwości, czy poświęcać swój czas i brać się za cokolwiek z linii wydawniczej 2.0 marvelowskiego ,,domu pomysłów", czy lepiej dokończyć to, co interesuje mnie z "Marvel NOW!" i wtedy dopiero zabrać się za jakieś wydania z tego Unwiersum wersji 2.0!

To pewien patologiczny system stworzony przez wydawców. Można założyć profil na facebooku o komiksach i o każdym pisać "zajebisty" nawet bez czytania i wydawcy przysyłają darmowe egzemplarze.

Zjawisko recenzowania i opisywania komiksu, książki, filmu czy czegokolwiek z obszaru popkultury, wygląda obecnie i jest to po części skandaliczne, następująco: ,,ciekawa pozycja, wciągająca fabuła, niesamowita akcja"... i inne tego typu skromności. Choć nie zamierzam w ten sposób nikogo krytykować ani obrażać, tego typu komentowanie i krytyka produkcji filmowej, serialu, czasopisma etc., świadczy o albo zubożeniu emocjonalno-intelektualnym, albo o jakimś braku zaangażowania w swe pasje i olewaniu wytworów kultury popularnej, w tym czyjejś pracy - jakby to co czytamy czy oglądamy nie miało dla nas żadnego znaczenia i służyło tylko zaspokojeniu własnego, wolnego lub źle zorganizowanego, czasu. Żadnej ekspresji, nic, tylko kilka słów, ,,że spoko, zajebiste, ciekawe, czy nudne" - i na tym opinia/recenzja czegoś co właśnie doświadczaliśmy się kończy. Wystarczy wejść na "Filmweby", nasze forum i inne takie, spojrzeć na komentarze na Youtube, grupach facebookowych... Daleko w tym względzie odpowiedzi nie trzeba szukać. W końcu jesteśmy tylko ludźmi.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #734 dnia: Wt, 20 Październik 2020, 09:39:13 »
Nick Spencer jeszcze chyba długo będzie pisał Spider-Mana bo dopiero zakończy się jego "pierwsza era" i potem ma być "nowe" https://comicbook.com/comics/news/marvel-amazing-spider-man-last-remains-ending/ Może numeracje skasują. "Pierwsza Era" to tylko 12 tomów  ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Październik 2020, 09:45:37 wysłana przez JanT »