Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 144904 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #615 dnia: Cz, 09 Lipiec 2020, 12:26:06 »
Ja Spider-Mana biorę, bo czytam tę serię, ale myślę o Deadpoolu, choć nie czytam go z MN 2.0.

Offline Marvelek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #616 dnia: Cz, 09 Lipiec 2020, 14:41:50 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #617 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 12:48:17 »
Dobry to jest reading order do Kapa i Secret Empire?

Captain America: Steve Rogers 15-16

Secret Empire 0

Secret Empire Free Comic Book Day

Secret Empire 1-2

Captain America: Sam Wilson 22

Captain America: Steve Rogers 17

Secret Empire 3

Captain America: Sam Wilson 23

Secret Empire 4

Captain America: Steve Rogers 18

Secret Empire 5-7

Captain America: Sam Wilson 24

Captain America: Steve Rogers 19

Captain America 25

Secret Empire 8-10

Secret Empire: Omega

Offline xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #618 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 13:12:08 »
Wszędzie jest podobnie https://marvelguides.com/part-11-secret-empire , także pewnie to jedyny słuszny  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #619 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 13:14:02 »
A, czyli znowu trzeba będzie żonglować komiksami, zamiast dać zeszyty po kolei jak w Infinity WKKM. ETZ.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #620 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 13:32:44 »
 ;D ;D ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #621 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 13:53:57 »
To właśnie na tym polega cała zabawa, że "żongluje się komiksami".
Zbierasz sobie te wszystkie serie oraz tie-iny i potem "odkrywasz" historię stopniowo, przeskakując z jednej serii do drugiej - tak jak to było wydawane i tak jak jest wydane w oryginalnych tomach.

Zresztą w WKKM miałbyś tak samo - dostałbyś Tajne Imperium bez tie-inów i jakbyś chciał czytać z serią Kapitana Ameryki czy Avengers też byś musiał żonglować komiksami. No i zresztą tak samo wyszło Civil War 2 w WKKM - sama seria główna, a jakbyś chciał doczytać tie-iny to zaczyna się żonglerka.
Zresztą każdy event tak wydawali: Tajna Inwazja, Oblężenie, Wielka Wojna Hulka, Wojna Domowa. AvX - tylko seria główna, a tie-iny trzeba sobie dokupić i czytając żonglując komiksami. Jedynie Nieskończoność wydano inaczej.

Więc nie rozumiem skąd te pretensje skoro Egmont wydaje tak samo jak WKKM.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #622 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 14:07:46 »
Research'u nie zrobił i jakieś głupoty wypisuje  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #623 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 15:41:33 »
No właśnie - Infinity zrobili dobrze i tak powinien Egmont zrobić i z Tajnym Imperium i z Spiskiem Klonów i Civil War II.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #624 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 15:53:01 »
Bardzo dobrze piszesz, ja poczekam i kupie drożej wydania kolekcyjce z Tajnym Imperium i z Spiskiem Klonów i Civil War II.  :) Po co mam kupować Egmonty jak Hachette wyda to lepiej po polsku  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline michał81

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #625 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 15:55:03 »
No właśnie - Infinity zrobili dobrze i tak powinien Egmont zrobić i z Tajnym Imperium i z Spiskiem Klonów i Civil War II.
A gdzie w wydaniu zeszyt #8 New Avengers, który jest prologiem do Nieskończoności? Hmm..... nie mam.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #626 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 16:15:35 »
No właśnie - Infinity zrobili dobrze i tak powinien Egmont zrobić i z Tajnym Imperium i z Spiskiem Klonów i Civil War II.

No ale jak: Inaczej niż w WKKM?
Przecież Civil War 2 i Tajne Imperium wyszło TAK SAMO jak w WKKM. No to chyba najlepszy układ - bo nie może być lepiej niż w kolekcji prawda? Jakby Egmont wydał inaczej niż w kolekcji to zawsze byłoby gorzej, bo kolekcja zawsze NAJLEPSZA.

Zresztą może ktoś nie chce tie-inów do tych eventów? W kolekcji nie było tie-inów więc może ktoś chce mieć, właśnie takie - lepsze wydanie - sama główna seria bez tie-inów - jak w kolekcji.
A te dodatkowe tomy są dla osób które chcą mieć gorsze wydanie - z tie-inami - tak jak nie ma w kolekcji. Nie wiem po co komuś te tie-iny skoro w kolekcji by ich nie było (a to było lepsze wyjście - no bo kolekcje najlepsze) no ale może ktoś chce mieć gorsze wydania więc niech sobie wtedy kupi tie-iny i niech ma gorsze wydania.

Bazyl - dzięki temu co zrobił Egmont możesz kupić sobie SAME tomy z główną serię Tajnego Imperium i Civil War 2, beż żadnych tie-inów i będziesz miał identyczne tomy jakie by były w kolekcji - bo jakby nie przerwali kolekcji to właśnie wyszły by tomy takie jak od Egmontu.
Więc zamiast narzekać powinieneś się cieszyć, ze Egmont wydaje te Eventy tak jak w kolekcji  ;)


A tak już na serio:
to chyba (poprawcie jak się mylę) nigdzie na świecie nie ma takich wydań, które by zbierały w sobie wszystkie tie-iny do tych dwóch eventów, prawda?
Zresztą nie każdy chce wszystkie tie-iny - mnie przykładowo nie interesuje Deadpool i nie kupuję z nim żadnych tomów więc tie-iny do Tajnego Imperium też ominę. Kogoś może nie interesuje Avengers Waida więc też może sobie ten tomik ominąć i kupić te tie-iny, które chce.

Jak Egmont wydał Metal w całości to masę osób narzekało, że nie podobały im się tie-iny z drugiego tomu.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #627 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 16:24:06 »
@UP
Jeszcze Metala nie czytałem, ale pewnie dlatego się nie podobało, bo nie było chronologicznie, tylko upchnięte wszystko razem na końcu i dlatego. Jak w Spisku Klonów czy w Dr Strange - Ostatnie Dni Magii. To jest złe rozplanowanie, jeśli już się wydaje historię z tie-inami. Powinni to do środka wpychać a nie na koniec po finałowym zeszycie głównej serii.

Offline michał81

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #628 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 16:31:03 »
@UP
Jeszcze Metala nie czytałem, ale pewnie dlatego się nie podobało, bo nie było chronologicznie, tylko upchnięte wszystko razem na końcu i dlatego.
Jest wszystko ułożone chronologicznie, więc nie wypisuj głupot.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #629 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 16:57:01 »
No to dobrze, że w Metalu jest wszystko chronologicznie, a źle że w Marvelach tie-iny są wrzucane na końcu a nie w środek.