Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #90 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 18:22:56 »
Seria Kelly Thompson znacznie lepsza od Lemire i wkurzę się jak nie wydadzą :)

Offline parsom

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #91 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:09:39 »
Jakieś opinie o tym Aaronowskim Strange'u? Warto? Zaznaczam, że pytam raczej z perspektywy fana Skalpu i Bękartów, a z Marvelem nie bardzo mi po drodze.

Offline Murazor

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:15:53 »
Nawet nie stal kolo tamtych dwoch. Jak jak ktos pisal wczesniej. Slabsza wersja Thora, nie wiem, czy czytales. Bardzo ogolnie to ten Strange duzo bardziej superhero, niz Aaron.

Offline parsom

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:57:36 »
Dzięki. W takim razie nie podchodzę do tego nawet z kijem. A szkoda, bo myślałem że akurat Aaron coś z tego Strange'a wyciśnie. Podoba mi się pomysł na tę postać, jak dla mnie to trochę zmarnowany potencjał.

Tak na marginesie - wcześniejszego wpisu nie widziałem, bo zadałem to pytanie w innym wątku. Ale Moderator czuwa. Chciałbym jednak nieśmiało zasugerować, żeby może nieco liberalniej z tym przenoszeniem, bo czasem zaczynam się zastanawiać, czy nie mam jakichś zaburzeń pamięci. A i Moderator w końcu się zamęczy. Chociaż tu oczywiście wiem, że ten wpis zaraz wyląduję w innym wątku.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 12:54:38 wysłana przez parsom »

Offline licinus

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #94 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 21:14:10 »
Jestem po lekturze All-New Wolverine, czekałem z niecierpliwością na premierę tego komiksu i uważam, że trochę to było słabe. Komiks bez porządnego scenariusza, typowy akcyjniak. Parę dnie temu przeczytałem 6-cio częściową serie Yosta oraz X-Target i scenarzysta All-New Wolverine Tom Taylor może Yostowi czyścić buty. Serie Christophera Yosta czytałem z wypiekami na twarzy, scenariusz wciąga od pierwszej strony do ostatniej, dialogi fenomenalne, a tutaj Taylor strasznie przynudza, komiks jest przewidywalny. Mam nadzieję, że następny numer będzie ciekawszy.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #95 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:28:52 »
Niedawno przeczytałem Tom 5 Ms Marvel, i mówią o tym, że było pewne wydarzenie, kiedy zdawało się że wszyscy zginęli, a i tak szybko wszystko wróciło do normy. Mowa oczywiście o Secret Wars. Jednak stąd mam pytanie, jak ludziom wytłumaczono to, że Molecule Man wraz z Reedem i paroma innymi ludźmi odtworzyli ponownie Ziemię i całe uniwersum 616? Czy było to gdzieś wyjaśnione ludziom w jakimś komiksie, bo raczej nie powiedziano im całej prawdy o tym co się wydarzyło w Tajnych Wojnach.

Offline VooDoo-79

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #96 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 15:07:40 »
Jestem rozczarowany po 1 Tomie nowych Avengers Waida, nie wiem czy to dla tego że Hickman tak wysoko podniósł poprzeczkę poprzednim runem wraz z finałem w Secret Wars ale ten nowy pierwszy tom to taki typowy komiksik bardziej dla najmłodszych odbiorców  :-\

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #97 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 04:14:12 »
Jakieś opinie o tym Aaronowskim Strange'u? Warto? Zaznaczam, że pytam raczej z perspektywy fana Skalpu i Bękartów, a z Marvelem nie bardzo mi po drodze.


Ja co prawda mam tylko pierwszy tpb, ["TheWayOfTheWeird", z kolekcji marvela zresztą ;) ] ale bardzo mi się podobało. Jest zagrożenie, jest humor, jest tajemnica, jest zabawa...doktor Dziwak ma swoje ułomności, bywa śmieszny,  sporo tu szaleństwa i potworów....warto sięgnąć.

  No i oprawa graficzna Bachalo jest rewelacyjna, widać jak świetnie się bawi, rysując te kadry. Polecam, to dobry komiks jest.



,, - Eeeeech.''

Offline licinus

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #98 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 22:19:29 »
Mam pytanko odnośnie serii The Uncanny Avengers, Egmont ma to w planach? Troszkę jestem zaskoczony, że tego nie puścili ze startem Marvel Now! 2.0 w końcu w drużynie jest Deadpool:)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 22:22:28 »
Na razie nie ma w planach i raczej mieć nie będzie. Deadpool jest co 2 miesiące a jeszcze bardzo prawdopodobne że dojdzie Deadpool/Spider-Man więc będzie go wystarczająco :)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #100 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 06:41:51 »
Tyle, że ten Ant-Man był zdecydowanie lepszy od tego głupiego eventu, za którym jedynym atutem by go wydać, było to że kompletna całość by była.
Ant-Mana Egmont i tak urwał bo Astonishing jest bezpośrednią kontynuacją a nazwa się zmieniła tylko przez Tajne Wojny. Same pewniaki mają w Marvel NOW 2.0 i zaraz pewnie to samo będzie w Rebirth. Mogą dużo a robią mało. Hachette może mało a robią dużo  ;D
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Marzec 2019, 06:47:49 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #101 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 07:06:01 »
Same pewniaki mają w Marvel NOW 2.0 i zaraz pewnie to samo będzie w Rebirth.
Ale są też rzeczy które muszą wydawać i na 100% takim czymś jest seria z Kapitanem Hydrą i Secret Empire. No chyba, że odpuszczą ten event, wtedy seria z Kapitanem jest zbyteczna. Do Secret Empire nie jest wymagana seria z Falconem jako Kapitanem. Patrząc, że wydają Ironman w 2w1 pod Civil War II to wg mnie Kapitan też jest pewniakiem i też 2w1.

Mogą dużo a robią mało. Hachette może mało a robią dużo  ;D
Robią więcej. Sorry ale Egmont wydaje 3-4 tomów Marvel Now regularnych serii na miesiąc, a Hachette średnio 1 tom i to tylko fragment jakieś serii. Ale dobrze przeczytać jakąś głupotę z rana na poprawę humoru. ;D

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #102 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 07:11:43 »
Ale są też rzeczy które muszą wydawać i na 100% takim czymś jest seria z Kapitanem Hydrą i Secret Empire. No chyba, że odpuszczą ten event, wtedy seria z Kapitanem jest zbyteczna. Do Secret Empire nie jest wymagana seria z Falconem jako Kapitanem. Patrząc, że wydają Ironman w 2w1 pod Civil War II to wg mnie Kapitan też jest pewniakiem i też 2w1.
Ale to nie ma związku z tym co  ja napisałem.
Robią więcej. Sorry ale Egmont wydaje 3-4 tomów Marvel Now regularnych serii na miesiąc, a Hachette średnio 1 tom i to tylko fragment jakieś serii. Ale dobrze przeczytać jakąś głupotę z rana na poprawę humoru. ;D
Pisałem ogólnie a nie o Marvel NOW :) Zacznij myśleć przy czytaniu to będziesz czytał mniej głupot  ;D WKKM już się kończy a ty cały czas będziesz pisał że Hachette urywa serie?

Zbierasz w ogóle to Marvel NOW 2.0?
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Marzec 2019, 07:13:26 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #103 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 07:15:50 »
Ale to nie ma związku z tym co  ja napisałem.
Pisałem ogólnie a nie o Marvel NOW :)
Jesteśmy w wątku Marvel Now 2 więc uznałem, że piszesz konkretnie co powinno być wydane, aby zrozumieć wydarzenia z uniwersum Marvel Now.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 07:35:00 »