Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« dnia: Pn, 04 Luty 2019, 15:57:02 »
To ja wskrzeszę swoje wątki z forum gildii na nowym gruncie ;)

Listę wydanych tomów można sprawdzić sobie na wikipedii:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marvel_Now!#Lista_komiks%C3%B3w_Marvel_NOW!_2.0*_wydanych_w_Polsce_przez_Egmont_Polska

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:35:12 »
Fakt - Ms. Marvel 5: Supersławna ma zostać wydana już jako Marvel Now 2.0.
Pytanie - czy pociągną to z białymi rantami, czy będzie zmiana na czarny?

Było mówione, że niby białe ale ten napis MN 2.0 na okładce ? Różnie może być 

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 20:45:31 »
Zmiana na czarny ale kontynuacja numeracji z MN

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 21:22:21 »
Jeżeli to zmienią na czarno, a pozostawią starą numerację, to dla mnie osobiście będzie to bardzo kiepska decyzja. Poczekamy i zobaczymy, ale rozważam odpuszczenie sobie Ms. Marvel.

Tylko z powodu koloru grzbietu ??

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 22:59:39 »
Wiem jak to brzmi, ale będzie to niestety gryzło mnie w oczy. Owszem, przeczytam, bo bardzo mi się podobają przygody naszej Ms., ale ograniczę się tylko do tego.

bardzo słuszna decyzja, głosujmy portfelem

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 11:41:12 »
A to nie było tak, że grzbiety kontynuowanych serii miały zostać takie same? Coś mi się takie plotki kojarzą.       

Offline komixpmi

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 19:13:47 »
Właśnie dołączyłem na półkę Extraordinary X-Men 1,Staruszek Logan 1 i Amazing Spider-Man 1.Przyznam,iż mi osobiście czarne grzbiety i duże rysunki od dołu bardzo przypadły do gustu.Oby było tych numerów co najmniej tyle co pierwszej serii Marvel Now z białymi grzbietami.

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 20:10:57 »
Jak teraz Marvel wydaje trejdy od Legacy wzwyż ? Też mają czarne grzbiety ?

Pewnie dorzucą jakieś nowości w katalogu. Spider-Man/Deadpool chyba pewniak ale co jeszcze ? Może więcej w tych podwójnych tomach ?

Cały czas żałuje, że nie weszli w Uncanny Avengers i New Avengers.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 20:17:56 »
Też uważam, że te grzbiety się prezentują atrakcyjniej wizualnie. Czerń zawsze lepsza niż biel. Ilość numeru to kwestia otwarta, bo zawsze coś nowego może dojść, a że chcą w Marvel Now 2.0 zawrzeć kilka faz komiksowego Marvela to numerów  prawie na pewno będzie więcej. Warunkiem oczywiście jest pozostanie przy tej opcji graficznej.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 20:22:46 »
Spodziewałbym się Thanosa (1. Bo Lemire 2. Bo to ważny komiks do Infinity Wars), kolejnej (mini)serii z Deadpoolem (bo to Deadpool), może kiedyś Captain Marvel i Spider-Mana z Milesem, i ta seria z Kapitanem Ameryką (bo preludium do Secret Empire).

Ale to też zależy jaką drogą pójdą. Oskar Rogowski x Comics Weekly mówił, że mieli kilka planów jak w to wejść, i podobno poszli minimalistyczną drogą, bo mają szansę szybko wejść w Legacy (już w 2020), ale nie jest w 100% pewny.
No chyba, że pójdą jak w przypadku Marvel Now, gdzie najpierw wydali kilka serii, potem kolejne kilka. Jednak nie Spodziewałbym się ogromu tytułów, bo Marvel wydaje sporo komiksów, i nie mogą i tak wysłać nawet 33% komiksów Marvela, bo po prostu by się nie sprzedało. Owszem, można mówić ''ale co z takim Hawkeye'em, Ms Marvel czy  2099, skąd wiedzą, że to się sprzeda'', jednak w grę wchodzi też to, czy komiks jest dobry/popularny/ważny dla eventu/podoba się TK i jego doradcom :P

Krótko mówiąc, pożyjemy, zobaczymy, nie nastawiajmy się na to, że wydadzą wszystko to co chcemy, i tak 3-4 pozycje z MN 2.0 na miesiąc to całkiem sporo.






Też uważam, że te grzbiety się prezentują atrakcyjniej wizualnie. Czerń zawsze lepsza niż biel. Ilość numeru to kwestia otwarta, bo zawsze coś nowego może dojść, a że chcą w Marvel Now 2.0 zawrzeć kilka faz komiksowego Marvela to numerów  prawie na pewno będzie więcej. Warunkiem oczywiście jest pozostanie przy tej opcji graficznej.




Czerń jest ładna, ale widać bardziej tłuszcz. I nie pomaga tu częste mycie rąk, jesli się jest osobą, która czesto się poci :v

Offline komixpmi

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 21:05:09 »
Warunki do wydawania tej serii (Marvel Now2.0) wydają się być znakomite i myślę,iż możemy śmiało liczyć na co najmniej porównywalne rozmiary do poprzedniej linii wydawniczej Marvela.Gołym okiem da się zauważyć,że Universum Marvela przeżywa prawdziwy renesans w Polsce.Dodatkowym czynnikiem sprzyjającym wydawaniu wielu tytułów z Superbohaterami jest niesłabnące zainteresowanie wydaniami drukowanych komiksów.W dobie cyfryzacji wszystkiego,my maniacy komiksowi pozostajemy zagadkową anomalią.Widząc,jak w naszym kraju nadrabiamy wydania komiksów Marvela co do wydań w USA , możemy nazywać się prawdziwymi szczęśliwcami.Ja będę czytał i kolekcjonował,jak najwięcej się da,mimo tego,iż współcześnie Marvel,już niejednokrotnie potrafił srogo zawieść czytelników.

Offline licinus

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 21:25:23 »
Jestem po lekturze Extraordinary X-Men tom 1. Mam lekki chaos w głowie po tym, bo dużo się musiało wydarzyć ważnych rzeczy przed powstaniem tej serii, a Egmont tego nie wydał i nie było też żadnego wstępniaka co wydarzyło się wcześniej, np.
Spoiler: PokażUkryj
kiedy zginął Cyclops? Dlaczego Jean zostawiała kolegów z Al New X-Men?
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Luty 2019, 23:25:46 wysłana przez licinus »

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 21:34:25 »
Jestem po lekturze Extraordinary X-Men tom 1. Mam lekki chaos w głowie po tym, bo dużo się musiało wydarzyć ważnych rzeczy przed powstaniem tej serii, a Egmont tego nie wydał i nie było też żadnego wstępniaka co wydarzyło się wcześniej, np. kiedy zginął Cyclops? Dlaczego Jean zostawiała kolegów z Al New X-Men?

tak było też w oryginale. po Secret Wars jest 8-miesięczna luka, po niej zaczyna się Extraordinary. co się działo podczas tych 8 miesięcy wyjaśnia Death of X i pewnie coś tam jeszcze

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 23:05:01 »
Jestem po lekturze Extraordinary X-Men tom 1. Mam lekki chaos w głowie po tym, bo dużo się musiało wydarzyć ważnych rzeczy przed powstaniem tej serii, a Egmont tego nie wydał i nie było też żadnego wstępniaka co wydarzyło się wcześniej, np. kiedy

Kolego. Funkcja spoiler jest dostępna i działa cuda.  :(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 12:13:56 »
Co sądzicie o nowej odsłonie Spider-Mana? Ja się strasznie zawiodłem na koncepcji Petera prezesa, biznesmena, filantropa, Tony'ego Starka ze spider-pojazdami :( Im bardziej się Parkerowi wszystko układa, tym gorsze są moim zdaniem jego przygody.