Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:41:43 »
Jaki Tom 1? To jest One-Shot.
Dokładnie takie wydanie nazywa się Integmontal :)

Offline Mateusz

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:44:28 »
Macie rację. Z rozpędu dopisałem jedynkę.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:48:02 »
Ktoś czytał już jakiś tom z lutowego pakietu? Co kupiliście? Wszystkie komiksy, czy tylko Visiona? :>


Dokładnie takie wydanie nazywa się Integmontal :)

Dzięki, nieironicznie nie wiedziałem o tym, że tak się nazywają takie samodzielne tomy. One-Shot bardziej pasuje na jakiś zeszyt.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:52:08 »
Ktoś czytał już jakiś tom z lutowego pakietu? Co kupiliście? Wszystkie komiksy, czy tylko Visiona?
Ja wszystko :)

Co powinno się pierwsze czytać Ms Marvel czy Avengers? Chodzi o to przyjęcie Ms Marvel do Avengers.

Dzięki, nieironicznie nie wiedziałem o tym, że tak się nazywają takie samodzielne tomy.
To żart :) Int-egmont-al

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 17:22:19 »
Ja wszystko :)

Co powinno się pierwsze czytać Ms Marvel czy Avengers? Chodzi o to przyjęcie Ms Marvel do Avengers.

Raczej 1 Tom. W 5 tomie MS już na pierwszych stronach widzimy jej team-up z Avengers.

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 21:34:32 »
Uberkobieta jest wszędzie najwyraźniej...

JanieT- Deadpoola tyż kupujesz? Powiedz mi, czy wyróżniłbyś któreś tomy na plus? Jestem po lekturze "DPool Killustrated" i zastanawiam się, czy to zawsze jest na takim poziomie, czy tez to był jakoś wyjątkowo słaby tom.
,, - Eeeeech.''

Online eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #66 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 22:31:02 »
Po lekturze Visona mogę powiedzieć tyle, że to najlepszy Marvel obok Karnaka jaki ostatnio czytałem. Nie jest to opowieść jakiej może się każdy spodziewać po ładnej okładce. To takie Gotowe na wszystko w świecie Marvela z wszystkimi sekretami. Naprawdę warto wydawać takie perełki Marvel!

PS czy ktoś wie co ostatnio wydał Marvel i jest tak dobre jak wspomniane przeze mnie tytuły?
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online erol

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 22:46:57 »
Przecież Vision to jest najlepsze co spotkało marvel od ostatnich 10-15 lat, więc ciężko znaleźć jakikolwiek tytuł który by dorównał.
Zaproponować mogę immortal hulka Ewinga, Moon Knighta Lemire'a tylko że nie każdemu podejdą

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #68 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 22:52:17 »
Przecież Vision to jest najlepsze co spotkało marvel od ostatnich 10-15 lat, więc ciężko znaleźć jakikolwiek tytuł który by dorównał.
Zaproponować mogę immortal hulka Ewinga, Moon Knighta Lemire'a tylko że nie każdemu podejdą

Immortal Hulk nie podejdzie głównie ludziom, którzy lubią sztampowego, "klasycznego" Hulka, który głównie wypowiada HULK SMASH. A tak to przynajmniej jest kompletnie nowe podejście do tego stwora.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #69 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 23:38:26 »
JanieT- Deadpoola tyż kupujesz? Powiedz mi, czy wyróżniłbyś któreś tomy na plus?
Z tego co u nas wyszło z Marvel NOW i Marvel 2.0?

Online OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 23:40:25 »
Moon Knight Lemire’a jest genialny, ci którzy polubili serie z Now mogą się odbić ale warto tej psychodelii dać szanszę.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #71 dnia: So, 02 Marzec 2019, 00:15:16 »
Po lekturze Visona mogę powiedzieć tyle, że to najlepszy Marvel obok Karnaka jaki ostatnio czytałem. Nie jest to opowieść jakiej może się każdy spodziewać po ładnej okładce. To takie Gotowe na wszystko w świecie Marvela z wszystkimi sekretami. Naprawdę warto wydawać takie perełki Marvel!

Wykończycie człowieka. Miałem nie brać.  ???

W końcu wypiszę się z tego forum.  >:(
 ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #72 dnia: So, 02 Marzec 2019, 10:28:50 »
Coś tej kontynuacji Moon Knighta nie widać na razie. Oby wydali w podwójnym. Seria się nie crossuje z niczym to na spokojnie mogą nawet pod koniec roku wydać.
Trochę tych podwójnych mają do wydania a nie rzucają ich co miesiąc. Mockinbird, Iron Man, Doctor Strange.

Kolejny raz muszę pochwalić to rozwiązanie, bo to według mnie szansa na mniej znane tytuły.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #73 dnia: So, 02 Marzec 2019, 10:39:14 »
Ten Moon Knight tylko 3 tomy i nie łączy się z niczym. Fajnie jakby wydali w jednym tomie bo to tylko 14 zeszytów :) Tak samo chyba będzie ten Iron Man.

I 2 tomy Hawkeyea (All-New Hawkeye) też mogliby połączyć w jeden :)

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #74 dnia: So, 02 Marzec 2019, 10:44:59 »
Invincible Iron Man pojawi się niedługo - zapewne na jesień się szykuje CWII (albo na wakacje, skoro tak szybko wydają Avengers), a wraz z nim 2 Tom IM, który będzie związany z tym eventem. Więc 1 Tom pojawi się najpóźniej w czerwcu.
Przy okazji mogliby wydać na czerwiec/lipiec nowy tytuł ze Spider-Manem, ale zapewne poza McFarlanem, TASMem i Ultimate'em się nic nie pojawi :/