Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #255 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 13:58:03 »
O Visionie mówi się, że arcydzieło itp. Dr Strange też taki jest? Bo to też miniseria cnie?

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #256 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 14:48:23 »
Cytuj
Bo to też miniseria cnie?

Ongoing a u nas wychodzi po prostu w podwójnych tomach
https://comicvine.gamespot.com/doctor-strange/4050-85094/

Pisana przez Aarona kończy się na 20 zeszycie

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #257 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 14:53:16 »
O Visionie mówi się, że arcydzieło itp. Dr Strange też taki jest? Bo to też miniseria cnie?

Jest ok, ale arcydzieło to to nie jest :P Chyba, że się jest fanem Aarona

Offline xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #258 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 15:31:28 »
Vision też niektórym się nie podoba  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online donT

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #259 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 16:00:02 »
Vision też niektórym się nie podoba  :)
Bo malo laserow z dupy jest w Visionie.
 :P
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline FanEgmontu

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #260 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 17:04:48 »
"Wkrótce" czytaj "jak się dobrze sprzeda to wydamy w 2020 - ewentualnie pod film". Po tym co Egmont odwalił z Rebirth, mimo iż w komiksach też mieliśmy zapowiedzi następnych tomów, uwierzę jak zobaczę.
Choć o Marvela akurat mniej się martwię bo wiadomo - to Marvel sprzedaje się lepiej ;)
DC rebirth najwidoczniej nie sprzedawało się wystarczająco dobrze wiec Egmont ukrócił kilka serii,przecież to nie jest instytucja charytatywna a prawa rynku są bezlitosne.
Natomiast Marvel sprzedaje się dobrze i jeszcze żadna seria nie została przedwcześnie uśmiercona(na co duży wpływ pewnie mają dobre filmy marvela wychodzące regularnie do kina.. niestety dc nie może liczyć na taką promocję)

Offline Marvelek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #261 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 17:34:42 »
DC rebirth najwidoczniej nie sprzedawało się wystarczająco dobrze wiec Egmont ukrócił kilka serii,przecież to nie jest instytucja charytatywna a prawa rynku są bezlitosne.


To musi się sprzedawać wręcz tragicznie, skoro od razu tną, a nie kombinują np. zmniejszeniem nakładu
Ponieważ moja biblioteka miło mnie zaskoczyła i zakupiła Visiona od razu go dorwałem i powiem, że niezły, choć okreslenia typu "arcydzieło" są na wyrost. Jak tytuł wypada na tle innych serii z 2.0 wydawanych przez Egmont nie wiem, bo kupiłem jedynie Staruszka Logana i czeka jeszcze na lekturę, reszty nie biorę, choć trochę zastanawiam się nad "Impasem" - tom gruby, ale czy ilość przekłada się na jakość? Z opisu widzą, że pomysł dość ciekawy, ale przeraża mnie liczba scenarzystów.

Offline Cypher

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #262 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 18:25:23 »
Bo malo laserow z dupy jest w Visionie.
 :P

Albo to po prostu 'bajki głupich robotów'.  :-\

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #263 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 18:26:25 »
Natomiast Marvel sprzedaje się dobrze i jeszcze żadna seria nie została przedwcześnie uśmiercona
A Spider-Man 2099? No i niesławny Czarny Wir :)

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #264 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 18:56:08 »
To akurat nie brałbym jako anulowanie, ale ostre cięcie.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #265 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 20:24:27 »
Swoją drogą, mam pytanie: ile jest stron dodatków w Dr Strange'u i jakie są? Ile jest okładek w 1 tomie Hawkye'a? (pewnie z 4 albo i mniej)

Offline KubciO

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #266 dnia: Śr, 22 Maj 2019, 11:03:28 »
A jako lekka, przyjemna lektura o magii Doktor Strange się sprawdzi? Nie czytam regularnie o superbohaterach - prawie w ogóle. Ale podobały mi się nawet komiksy Valiant wydane przez KBoom. Dodam jeszcze, że moja znajomość historii Marvela jest (ledwo) podstawowa - filmy. Mogę zaryzykować z Doktorkiem?  ;)

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #267 dnia: Śr, 22 Maj 2019, 15:18:23 »
Tak, z trochę innej strony to jestem w szoku jak Egmont podszedł do wydawania ANAD i Marvel Now 2.0, bo podjęto tu masę świetnych decyzji.

Na plus:
- połączenie ANAD, Marvel Now 2.0 i Legacy w jedną linie Marvel Now 2.0 - bo w sumie po co robić niepotrzebne restarty,
- te czarne grzbiety i wysokie obrazki na dołach tomów - na półce wyglada to po prostu przepięknie,
- tomu podwójne - kolejna super decyzja, zamiast wydawać więcej słabszych serii lepiej jak co jakiś czas dostaniemy takie większe i zamknięte historię (szkoda tylko, że All New Hawkeye nie wyszedł w jednym tomie)
- wybór tytułów:
    ● kontynuujemy zaczęte runy (Ms. Marvel, Thor, Spider-Man), a jedyny urwany to słabi Strażnicy Galaktyki Bendisa więc strata yylko dla kolekcjonerów, ktorzy chcieliby mieć całość;
    ● z takich "głównych" serii, ktore musza wydawać wybierają minimum, czyli jedną serię Avengers, jedną X-Men (bo reszta jest podobno słaba) no i Deadpoola
    ● zaczynają chwalone i lubiane serie Old Man Logan i All New Wolverine.
    ● bardziej "kompletne" wydawanie Eventów - może i eventy są tu słabe ale skoro już trzeba je wydawać to będzie też więcej tie-inów.

Na minus:
- czemu Ms Marvel zachowywała szatę graficzną pierwszego Marvel Now? W przypadku Pajączka i Thorzycy też mamy kontynuację runu, a jest nowa szata graficzna - przy Ms Marvel też powinna być nowa,
- brakuje kontynuacji Ant-Mana,
- przydałby się też Daredevil skoro tyle tego w klasyce wyszło.

To chyba tyle.
Generalnie wydaje się, że Egmont odwala kawał dobrej roboty przy swoim Marvel Now 2.0.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #268 dnia: Śr, 22 Maj 2019, 15:27:55 »
Egmont poszedł w minimalizm i same popularne serie (teraz to samo będzie z Rebirth) + też pewniaki typu Vision i Doctor Strange. Wydają tak dużo i wszystko musi się super sprzedawać.

45 tomów w rok na pewno robi wrażenie  :)

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #269 dnia: Śr, 22 Maj 2019, 15:35:43 »
Bo w przypadku Ms.Marvel jest kontynuacja numeracji, w pozostałych przypadkach są to nowe jedynki.