Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 144911 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #225 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 20:12:57 »
Ja kupię Mockingbird przede wszystkim dlatego, że spodziewam się, że będzie to kolejna ciekawa seria dziejąca się gdzieś poza, albo na obrzeżach głównych wydarzeń universum. Zgadzam się, że swoich trzeba wspierać, ale kierując się tą zasadą, np. w przypadku Piotra Kowalskiego dwukrotnie się naciąłem, bo miał pecha do nudnych scenarzystów (czy scenariuszy).

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #226 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 20:28:14 »
Cytuj
że spodziewam się, że będzie to kolejna ciekawa seria dziejąca się gdzieś poza, albo na obrzeżach głównych wydarzeń universum.

3 ostatnie zeszyty to tie-iny do Civil War II

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #227 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 20:51:04 »
Ciekawi mnie czy będzie (...) tekst Niemczyk w polskiej wersji tomu
Oj tak, chcę!

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #228 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:28:08 »
Moje podsumowanie premier z marca 2019:
  • Amazing Spider-man - światowy Spidey to nie przyjaciel z sąsiedztwa. To inny bohater. Jedni polubią, inni nie. Mnie cieszy zakończenie wątku Zodiaka i zapowiedź kolejnych wątków
  • Poteżna Thor - jakie to piękne :D Uwielbiam tę serię i jest to moje numero uno z MN 2.0. Dużo polityki, kucia i walki. To co tygryski lubią najbardziej w Grze o Thor :D
  • Aveners - hmm to też całkiem inna drużyna. Inna ale to nie znaczy, że gorsza. Ten tom przekonał mnie do nich. A historia nawet ciekawa i pokaz współpracy tak różnych bohaterów wypadł dobrze.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #229 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:40:09 »
  • Poteżna Thor - jakie to piękne :D Uwielbiam tę serię i jest to moje numero uno z MN 2.0. Dużo polityki, kucia i walki. To co tygryski lubią najbardziej w Grze o Thor :D

jak to się ma do Thorzycy z MN? Początek serii (ten z Odinsonem) bardzo mi się podobał, do damskiego wcielenia - mimo dużej dawki optymizmu - nie udało mi się podejść. cokolwiek się poprawia w tej materii w nowej serii?

Offline Marvelek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #230 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:48:34 »
Wy mi lepiej powiedzcie dwie rzeczy odnośnie Spider-Mana:

1. Tie-in do Civil War II. Czy jest to coś wartego przeczytania? Zaznaczam, że sam event jest w mojej opinii przeciętny. Jakościowo jest to coś lepszego? No i czy wnosi coś pozytywnego do samego eventu, czy po prostu jest, bo to Spidey i musi mieć swój tie-in?
2. Clone Conspiracy - w tytule zniechęca mnie słowo "klon" i nazwisko Slott ;D Pierwsze pytanie, czy można to czytać bez znajomości "Globalnej sieci"? Drugie, czy jest to event o poziomie takim jak "Spiderversum", czy coś ciekawszego, słabszego?
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:51:19 wysłana przez Marvelek »

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #231 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:57:27 »
jak to się ma do Thorzycy z MN? Początek serii (ten z Odinsonem) bardzo mi się podobał, do damskiego wcielenia - mimo dużej dawki optymizmu - nie udało mi się podejść. cokolwiek się poprawia w tej materii w nowej serii?

Jest to bezpośrednia kontynuacja wątków. Nic dla nowych osób.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #232 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 16:22:16 »
Tak mnie jeszcze jedna smutna rzecz uderzyła. W katalogu niestety nie zapowiedziano Unworthy Thora. A ja liczyłem, że ta seria jeszcze po polsku wyjdzie. Ale teraz szanse maleją.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #233 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 16:28:18 »
Na ten rok jest zapowiedziany jeszcze jeden tom Thor. Nie ma żadnych przeslanek, żeby Niegodny miał się nie pojawić w przyszłym roku.
« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Maj 2019, 16:35:57 wysłana przez OokamiG »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #234 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 16:29:33 »
To powinno wyjść po drugim tomie Thorzycy więc nie dziwne że w katalogu brak :)

Offline Archie

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #235 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 16:56:47 »
2. Clone Conspiracy - w tytule zniechęca mnie słowo "klon" i nazwisko Slott ;D Pierwsze pytanie, czy można to czytać bez znajomości "Globalnej sieci"? Drugie, czy jest to event o poziomie takim jak "Spiderversum", czy coś ciekawszego, słabszego?
Można to czytać samodzielnie, choć dużo wątków z runu Slotta się tutaj spina. Osobiście nie polecam, bo ten event jest wymuszony i pisany na kolanie. Powraca jedna ważna postać, ale w kiepski sposób. Jest to...
Spoiler: PokażUkryj
Ben Reilly.
Później Peter David starał się prostować te głupoty w solowej serii tej postaci i nawet mu wyszło, niestety ta seria u nas raczej nie wyjdzie
Spoiler: PokażUkryj
mimo, że w latach 90 Scarlet Spider był u nas popularny.
Najlepiej jest olać run Slotta i czekać na run Nicka Spencera, który średnio zaczął (początkowy wątek z Bumberangiem był głupi), ale przyzwoicie prowadzi Spider-Mana i jak narazie bez przypału czyta się tę serię.
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Maj 2019, 16:59:25 wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #236 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 17:07:21 »
Archie- dzięki, zachęciłeś mnie do Conspiracy ;)
,, - Eeeeech.''

Offline rand

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 15:27:11 »
Nie wiedziałem do jakiego działu więc tu napiszę. Aktualnie jestem w Stanach na urlopie i myślę żeby sobie kupić jakiś komiks Marvela, coś aktualnego bo do tej pory tylko to co Egmont wydaje czytałem. Ktoś poleca coś z nowych historii coś co się wyróżnia albo jakieś fajne "jedynki", zeszyty?

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 15:58:50 »
Nie wiedziałem do jakiego działu więc tu napiszę. Aktualnie jestem w Stanach na urlopie i myślę żeby sobie kupić jakiś komiks Marvela, coś aktualnego bo do tej pory tylko to co Egmont wydaje czytałem. Ktoś poleca coś z nowych historii coś co się wyróżnia albo jakieś fajne "jedynki", zeszyty?


Kilka pozycji:
-Guardians of the Galaxy
-Friendly Neighborhood Spider-Man
-Daredevil
-Spider-Man: A life story  (miniseria, wyszły 3 zeszyty)
-Immortal Hulk
-Superior Spider-Man
-Captain America
-Black Widow

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #239 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 01:38:24 »
Do listy Gascona dodałbym
-Thanos
-Marvels Annotated
-reprinty numerów jeden serii StarWars w serii TrueBelievers
 no i włąśnie ukazała się  Spider-Man Noir : The Complete Collection :)
,, - Eeeeech.''