Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 145140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #210 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 10:22:06 »
W grudniu kończą X-Menów czyli w 2020 ResurrXion. Pewnie tylko X-Men Gold będzie... Ewentualnie Red później. Astonishing X-Men też jest spoko odkąd Rosenberg przejął na jeden storyarc

Raczej w Red nie pójdą. Mało serii z X było z MN 2.0 to raczej pójdą tylko w pewniaki sprzedażowe.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #211 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 10:24:57 »
Cytuj
Jak umiejscowiona w głównych wydarzeniach jest seria Hawkeye: Kate Bishop? Czy jeżeli w tym roku jej nie wydadzą, to w przyszłym nie ma już na to szans?

W stanach ta seria startowała dopiero w ich Marvel NOW 2.0 więc spokojnie mogą wydać w przyszłym. My jesteśmy na razie na poziomie All-New All-Different Marvel. Ichniejsze MW 2.0 dostaniemy w 2020

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #212 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 10:38:04 »
No to dobrze, jest nadzieja. W tym roku oprocz Visiona, Ms Marvel i Haekeye'a, zostaje mi Mockingbird.

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #213 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:41:56 »
Słucham sobie tego spotkania z TK i słyszę, że Cap Steve Rogers nie jest wykluczony w przyszłym roku. Pierwszy tom to będzie pierwszy Marvel NOW od Egmontu, którego nie kupię, bo mam go w WKKM. Taka ciekawostka xD

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #214 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:48:12 »
Słucham sobie tego spotkania z TK i słyszę, że Cap Steve Rogers nie jest wykluczony w przyszłym roku. Pierwszy tom to będzie pierwszy Marvel NOW od Egmontu, którego nie kupię, bo mam go w WKKM. Taka ciekawostka xD

Jeżeli go w tym roku nie wydadzą, to zapewne dadzą go w składaku, ewentualnie 3 tomy wydadzą szybko przed Secret Empire, które pewnie wyjdzie gdzieś w 2/3 kwartale 2020.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #215 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 12:05:27 »
Bogi1, w którym to jest momencie? Tak skaczę po tym nagraniu i nie słyszę prawie niczego o Marvelu.

Offline Mateusz

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #216 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 13:30:30 »
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 13:37:40 wysłana przez admin »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #217 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:07:26 »
To jest tylko ta krótka wzmianka, że "Tajne Imperium" będzie w przyszłym lub jeszcze następnym roku, i że Egmont raczej da radę wydać serię o Stevie? Rozumiem, że bogiemu1 tu:
Pierwszy tom to będzie pierwszy Marvel NOW od Egmontu, którego nie kupię, bo mam go w WKKM.
chodziło o MN 2.0, a ja już pomyślałem o cofnięciu się do "Uwięzionego w Wymiarze Z".
W takim wypadku to się prosi o wydanie w 1 tomie. Jeśli to się ziści, to będę się cieszył, że jeszcze nie kupiłem najnowszego tomu WKKM, a do tego czasu muszę się modlić, żeby tak się stało, ech.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:31:50 wysłana przez ThePinkFin »

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #218 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 18:48:00 »
Czy syntezoidy śnią o normalnej rodzinie?  ;D
W swoim całokształcie "Vision" to świetna opowiastka niemal filozoficzna nt natury syntetycznego bytu i jego dążeniu do "zwyczajności". Czytając w pierwszej chwili kojarzyło mi się (sam nie wiem dlaczego) z "The Stepford Wives", ale końcówka to niemal "Blade Runner".
Inna sprawa, że komiks wydaje mi się być nieco nierówny - podobnie jak w przypadku "Moulin Rouge!" pierwsza mniej więcej połowa przeszła jakoś tak niezauważenie, natomiast drugą łyknąłem już z przysłowiowymi wypiekami na twarzy -, ale z drugiej strony może po prostu taka była koncepcja żeby akcja powoli zagęszczała się aż do buzującego niewypowiedzianymi emocjami finału. W każdym razie to najprawdopodobniej (jeśli przez jędzę sklerozę o czymś nie zapomniałem) najlepsza rzecz jaką czytałem w ramach MN 2.0.
Inna sprawa, że jest też łyżka dziegciu:
Spoiler: PokażUkryj
Vision z jednej strony opowiada o chęci wtopienia się w otoczenie i nieodróżniania się (na tyle na ile to możliwe z taką karnacją) od reszty japiszonów z przedmieść a tymczasem sam przenika przez drzwi wychodząc do policji albo startuje pionowo w drodze na pogadankę w biurze dyrektora szkoły. O skrzynce na listy nie wspominając.
Te detale akurat zgrzytały.
Ale sama syntetyczna rodzinka uchwycona świetnie ze szczególnym uwzględnieniem relacji na linii Vis-Virginia.

I w sumie po raz kolejny: okładka potrafi namieszać w głowie. Sądząc jedynie po niej, jak i opisie na ostatniej stronie w życiu nie sięgnąłbym po ten tytuł. A później nawet nie wiedziałbym, że powinienem żałować.  ::)

A w zw. z faktem, iż kolejny polecony tytuł okazał się być wart zakupu i lektury: ktoś już czytał w oryginale "wrześniową" Mockingbird i może skrobnąć czy to jest coś na zbliżonym poziomie i czy warto się zainteresować? Bo z tego co "widzę" to one-shoty wychodzą Marvelowi wcale nieźle.

P.S. Też macie kilka/kilkanaście nieostrych stron z lekko rozmazanym tekstem?
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 18:50:02 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Leyek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #219 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:28:54 »
P.S. Też macie kilka/kilkanaście nieostrych stron z lekko rozmazanym tekstem?

U mnie raczej wszystko ok, czytałem jakiś czas temu, ale nie pamiętam, żebym zwrócił uwagę na jakieś gorszej jakości strony.

Mockingbird z tego co pamiętam to ktoś tu narzekał, że słabawe i wydane tylko z uwagi na K. Niemczyk.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #220 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:34:27 »
W Vision chyba miałem OK ale miałem coś takiego już nie raz w innych komiksach Egmontu.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #221 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:42:16 »
Mockingbird z tego co pamiętam to ktoś tu narzekał, że słabawe i wydane tylko z uwagi na K. Niemczyk.

Przepraszam: z uwagi na kogo? I dlaczego?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #222 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:44:25 »
Przepraszam: z uwagi na kogo? I dlaczego?

Katarzyna Niemczyk, polska rysowniczka Mockingbird. Jednak seria otarła się o Eisnery, więc chyba nie jest tak źle?

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #223 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:46:43 »
Aaaa... dzięki. Teraz faktycznie sobie przypominam, że coś o tym czytałem. Swoich trzeba wspierać. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #224 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 20:05:34 »
Ciekawi mnie czy będzie jakieś posłowie czy tekst Niemczyk w polskiej wersji tomu, ja wiem że opowiastki w stylu ''dobrze się pracowało ze scenarzystą'' są banałem i hioerbolizacją, ale zawsze coś takiego miłego usłyszeć, trochę wholesome jest :>
A nad samym komiksem rozważam kupno, nie wychodzi zbyt drogo, a jak powiedział przedmówca - swoich trzeba wspierać :)