Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 144965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #180 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 19:04:05 »
Pamiętam, że Komiksomaniak się nad nią rozpływał, ale nie kojarzę, czy chodziło o całą serię, czy sam początek.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #181 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 20:17:35 »
Pamiętam, że Komiksomaniak się nad nią rozpływał, ale nie kojarzę, czy chodziło o całą serię, czy sam początek.

Akurat z ciekawości słucham odcinek Comics Weekly o Marvel Now 2.0 w Polsce gdzie chwali tę serię, ale tylko 1 Tom, bo potem jest gorzej, a on wręcz nienawidzi Civil War II... i w sumie słusznie :))

Offline licinus

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #182 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 22:31:15 »
Avengers - Impas dobre to, wciąga od samego początku. Od teraz Nick Spencer to mój ulubiony scenarzysta. Czemu Egmont nie wydał przed tym komiksem Capitain America - Sam Wilson? To się dopiero dobrze czyta i jeszcze rysunki Daniela Acuny, wybuchowy duet ;D

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #183 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 22:34:15 »
Cytuj
Czemu Egmont nie wydał przed tym komiksem Capitain America - Sam Wilson?

Bo się zdecydowali na absolutne minimum z All-New All-Different żeby jak najszybciej dojść do Marvel Legacy. Taka wersja wydarzeń panuje ;)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #184 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 23:08:21 »
Raczej zdecydowali się na same pewniaki sprzedażowe. Z resztą to samo dzieje się z Rebirth. Pazery jedne  :)
Nigdzie nie padło że chcą szybko dojść do Legacy.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2019, 23:10:14 wysłana przez JanT »

Offline licinus

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #185 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 23:20:29 »
Szkoda, na prawdę wolałbym kupić i czytać komiksy typu Kapitan Ameryka od np. X-23 czy Avengers - Siedmiu Wspaniałych, bo obie te serie jak na razie dla mnie słabe.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #186 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 23:28:59 »
Najbardziej szkoda Astonishing Ant-Man.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #187 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 10:11:57 »
Najbardziej szkoda Astonishing Ant-Man.

O tak, tego najbardziej właśnie, a na Ultimate Collection nie ma co liczyć, nawet jak wytną Ant-Man: Second Chance.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #188 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2019, 23:21:41 »
Ostatnio znalazłem czas na All-New Wolverine. Cztery siostry tom 1. Całkiem przyjemna lektura. Mimo wszystko jest to dość kameralna historia losów X-23 po
Spoiler: PokażUkryj
śmierci
Logana. Twórcy przy okazji zaserwowali nam prześmiewcze podejście do kilku schematów związanych z tą postacią. W tym wcieleniu Laura jest o wiele dojrzalsza, co widać było celem całego cyklu patrząc przez pryzmat zakończenia tomu 1. Kolejne kartki połyka się praktycznie od razu i jest to dobra rozrywka, choć moim zdaniem głosy o "wybitności" tej serii są nieco na wyrost. Odrobinę bardziej podobał mi się Old Man Logan z MN2.0. W kwestii warstwy wizualnej jest przeciętnie. To najwłaściwsze określenie moim zdaniem. Rysunki nie wyróżniają praktycznie niczym, są poprawne i pasują do tonu opowieści. Ale zawiesić oka niestety nie ma na czym. Co wcale nie musi oznaczać, że to źle. Ogólnie jestem na tak i na pewno kupię kolejny tom.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #189 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 00:22:05 »
Tak mi się zdaje, że przeplatające się losy Rosomaków, to jedyna historia, którą  warto śledzić w 2.0 oprócz okazjonalnych one-schodów typu Vision, albo Moon Knight, który ma nadejść.  Ja jeszcze zbieram Pająka, ale to z sentymentu.

noniewiem

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #190 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 11:33:21 »
Czy do nadchodzącego Civil War II trzeba przeczytać Ms. Marvel: Civil War II, All-New, All-Different Avengers: Civil War II, All-New Wolverine: Civil War II, Deadpool: World's Greatest: Civil War II, które też wyjdą w Marvel Now 2.0 czy to tylko takie tie-iny jak w przypadku Tajnych Wojen? Czy któraś z obecnie wychodzących serii bardziej wprowadza do Civil War II?

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #191 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 12:04:24 »
Czy do nadchodzącego Civil War II trzeba przeczytać Ms. Marvel: Civil War II, All-New, All-Different Avengers: Civil War II, All-New Wolverine: Civil War II, Deadpool: World's Greatest: Civil War II, które też wyjdą w Marvel Now 2.0 czy to tylko takie tie-iny jak w przypadku Tajnych Wojen? Czy któraś z obecnie wychodzących serii bardziej wprowadza do Civil War II?

Żadnej nie musisz czytać, może poza Invincible Iron Manem, ale to też niekoniecznie. Generalnie tie-eny nawiązują do CW II, ale są od siebie autonomiczne i nie jest jak w przypadku Impasu, gdzie musisz czytać wszystko.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #192 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 12:07:17 »
Bezpośrednim wprowadzeniem do Civil War 2 będzie Iron Man Bendisa, a reszta to tie-iny ale nie takie jak w Tajnych Wojnach - tam były to różne historie, których akcja działa się w Bitewnym Świecie, a nie koniecznie wiązały się z przebiegiem samego eventu.
Przy Civil War 2 są to klasyczne tie-iny pokazujące co dane postacie robiły w czasie trwania eventu.

Tak swoją drogą będzie to najpełniej wydany Event po Polsku - w żadnym innym Evencie nie będzie tyle tie-inów (no poza Batman Metal gdzie zostaniemy całość - wszystkie tie-iny zebrane razem z główną serią).

Offline Milord

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #193 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 21:53:53 »
Umknęła mi przemiana/podmiana Nicka Fury w Marvel Now z białego w czarnego. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć kiedy to nastąpiło i w jaki sposób? Zawsze mi się wydawało, że czarny Nick Fury to jakieś alternatywne uniwersum...

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #194 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2019, 21:56:49 »
Umknęła mi przemiana/podmiana Nicka Fury w Marvel Now z białego w czarnego. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć kiedy to nastąpiło i w jaki sposób? Zawsze mi się wydawało, że czarny Nick Fury to jakieś alternatywne uniwersum...

To się stało jeszcze przed Marvel NOW w Battle Scars i to jest Nick Fury Jr. a nie Nick Fury.

Z tym, że czarny Fury to alternatywna wersja też masz racje, bo to była wersja z uniwersum ultimate. Ten z 616 to jak wspominałem wyżej syn starego
« Ostatnia zmiana: Pn, 22 Kwiecień 2019, 21:58:27 wysłana przez bogi1 »