Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 144853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #135 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:49:00 »
Ten tom 3 Iron Mana który będzie w tym zbiorczym to powinno się czytać po Civil War II?
Nie. To jest Droga do Wojny Domowej II.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:54:51 »
JanT przewiduje, że Civil War II w lipcu. Trochę tomików wokół tego eventu mamy. Bodajże 5 (samo Civil War II, Avengers, Ms. Marvel, All-New Wolverine, Deadpool). Iron Mana nie liczyłem jak wychodzi już w czerwcu. Widać, że i tak podzielą to na 2 miesiące. Ciekawe czy dojdzie dodatkowo to:



Dobrze, że chociaż pajączkowi nie nabruździli w jego głównej serii i wydali mini dotyczącą eventu ;)

Pajączek bardzo możliwy, a co X-Men to chyba sprawa wątpliwa, bo teraz mało mutantów wydają (chodzi oczywiście o grupowe przygody).

Skoro już przy tym Cyvil War II jesteśmy to będzie to najbardziej kompletnie wydany event - chyba do niczego nie wydano tyle tie-inów co się teraz ukażę.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #137 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:57:55 »
A ten Spider-Man to jakaś istotna część fabuły głównej serii, czy tie-in który można odpuścić? Civil War 2 raczej kupować nie będę, a czy dużo stracę rezygnując z tego Amazinga?

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #138 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 11:02:18 »
Nie. To jest Droga do Wojny Domowej II.
Według okładek to drugi tom to "road" a trzeci (zeszyty 12-14) już Civil War II https://marvel.fandom.com/wiki/Invincible_Iron_Man_Vol_3

edit: Na końcu 14 zeszytu jest napisane że ciąg dalszy w Civil War II czyli się zgadza  :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 11:11:45 wysłana przez JanT »

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #139 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 11:30:56 »
Taka ohydna okładka  :o aż strach pomyśleć co jest w środku
Już zapomniałeś, że okładki nierzadko są tworzone przez innych rysowników?
Ta jest autorstwa Khary'ego Randolpha, a rysunki w środku to już znany wszystkim czytelnikom Giuseppe Camuncoli (materiały z głównej serii), a także Travel Foreman (zeszyty z tej serii).
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 12:22:38 wysłana przez ThePinkFin »

majkelus81

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #140 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 12:27:13 »
edit: Na końcu 14 zeszytu jest napisane że ciąg dalszy w Civil War II czyli się zgadza  :)
Widzę że w bardzo pokrętny sposób przychodzi Ci przyznanie mi racji. Zasadniczo te zeszyty powinno czytać się równocześnie z pierwszymi 2 zeszytami głównego eventu, ale one same dużo z niego nie zdradzają, najlepiej potraktować je jak prolog Wojny Domowej II.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 12:44:23 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #141 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 12:28:51 »
Widzę że w bardzo pokrętny sposób przychodzi Ci przyznanie mi racji.
To raczej ty się doszukujesz ciągle czegoś takiego :)

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #142 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 20:30:42 »
Po zapoznaniu się z marcowym pakietem od Egmont:
*Avengers Impas Atak na Pleasant Hill - ale zbieranina bohaterów. Tych dobrych i złych. Typowy event. Taki se. Ale narobił smaku na kolejne opowieści na koniec.
*Staruszek Logan Tom 2 Berserk - tak jakby kolejna pierwsza cześć. Lepsza niż jedynka. Miło się czytało.
*Deadpool Tom 2 Koniec błędu - gdzie jest ten mój Deadpool. Ten jest jakiś nijaki. Historie członków jego drużyny takie sobie. Ale na + na Masacre.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #143 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 01:25:27 »
A mógłbyś napisać coś więcej o tym "Impasie"? Nawalanka bez większego sensu, czy są jakieś cienie scenariusza?
,, - Eeeeech.''

Online stachel

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #144 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 09:04:05 »
A mógłbyś napisać coś więcej o tym "Impasie"? Nawalanka bez większego sensu, czy są jakieś cienie scenariusza?
Jestem w połowie tomu i jakieś cienie są. Jak to większość superbohaterskich komiksów to czysto rozrywkowa lektura skupiona wokół Kapitana Ameryki. Na razie mogę polecić :)

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #145 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 09:10:54 »
Też myślałem że będzie gorsze ale nawet spoko się czytało :)

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #146 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 09:23:48 »
A mógłbyś napisać coś więcej o tym "Impasie"? Nawalanka bez większego sensu, czy są jakieś cienie scenariusza?

Jest parę cieni. Ale tom ten wygląda jak przemowa do dalszych wydarzeń w świecie Marvela. Ta historia spokojnie mogłaby się zawrzeć w 168 stronicowym tomie. Wygląda to trochę jak encyklopedia bohaterów i złoczyńców. Albo jak rozpoczynanie partii szachów. Wszystkich trzeba gdzieś porozstawiać a do tego użyliśmy w miarę prostej historii rozwleczone na 420 strony ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #147 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:25:39 »
Ale i tak warto przeczytać dla tych kilku zeszytów, które są ważnym preludium do Secret Empire jak i solowej serii Kapitana Ameryki.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #148 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 10:44:39 »
Która nie wiadomo czy się pojawi, bo Egmont milczy w tej kwestii. Trzeba czekać na katalog. A do tych co czytali pytanie : czy Secret Empire da się czytać bez solowej serii Capa, jak podbuduje to się tylko Impasem ? Bo nawet jakby Egmont zapowiedział Capa, to nie wiem czy będę wchodził w kolejną serie...

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #149 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 11:00:32 »
Ale i tak warto przeczytać dla tych kilku zeszytów, które są ważnym preludium do Secret Empire jak i solowej serii Kapitana Ameryki.


Nie zrozumcie mnie źle. Warto przeczytać. Tylko historia jest rozwleczona. I ma parę słabych momentów (Kaiju krzyczący USA, litości!).

Cytuj
Która nie wiadomo czy się pojawi, bo Egmont milczy w tej kwestii. Trzeba czekać na katalog. A do tych co czytali pytanie : czy Secret Empire da się czytać bez solowej serii Capa, jak podbuduje to się tylko Impasem ? Bo nawet jakby Egmont zapowiedział Capa, to nie wiem czy będę wchodził w kolejną serie..


Egmont opisuje przed tomem co jest ważne do zrozumienia historii. Capa możesz poznać sobie indywidualne jak wyjdzie w WKKM. Choć patrząc na to wydaje się, że Egmont wyda tylko Secret Empire. Bez Capa. A wydarzenia w nim zawarte opisze we wstępie ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy