Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #840 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 01:31:03 »
Eeeee serio? Lemire stać tylko na tyle by na samym początku historii o Thanosie zaprezentować nam kopię Lobo? Z miejsca mój entuzjazm opada, choć jestem może na 15 stronie tego komiksu. Po tak uznanym twórcy spodziewałem się czegoś lepszego, ciekawszego, bardziej kreatywnego.

Offline LukCook

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #841 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 10:18:56 »
Eeeee serio? Lemire stać tylko na tyle by na samym początku historii o Thanosie zaprezentować nam kopię Lobo? Z miejsca mój entuzjazm opada, choć jestem może na 15 stronie tego komiksu. Po tak uznanym twórcy spodziewałem się czegoś lepszego, ciekawszego, bardziej kreatywnego.

Żeby spodziewać się czegoś pozytywnego po nowych Marvelach to trzeba być prawdziwym optymistą.

Online misiokles

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #842 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 10:26:50 »
Co roku jak mantrę ktoś to powtarza się i co roku okazuje się, że Marvel wciąż wypuszcza klika dobrych opowieści.

Offline LukCook

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #843 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 10:39:46 »
Zależy co oczekujemy od Marvela. Ostatnio skończyłem „Tajne Imperium”, straszna męka a hype był duży. W ogromnej ilości, jaką Marvel wypuszcza na rynek, znajdą się perełki. Niestety większość nowości to marna jakość. Z ostatnio z tytułów wychodzących w PL to „Vision” i „ Moon Knight” były dobre. Reszta to guilty pleasure.

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #844 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 22:49:50 »
Przeczytałem tą "zachwalaną" Hawkeyjke detektywkę i nie jest aż tak źle, Antariego trochę poniosło z tą recenzją.
Zasadniczo to mam dwa problemy z tą książką. Pierwszy to taki, że oczywiście Katie :) się przeprowadza i od razu poznaję lesbijkę no bo przecież ludzi hetero do homo jest 50:50 więc nic w tym dziwnego. Atari nie wspomniał ale ta czarna lesbijka ma w każdym zeszycie inny kolor włosów :) myślę, że to dość istotna informacja  :)
Drugi to taki, że ta dziewczynka 40kg bije facetów, którzy są 2 czy 4 razy więksi od niej i pierwszy ma nawet super moce, brakuje tu trochę realizmu, wiem jak absurdalnie brzmi ten zarzut w stosunku do komiksu.
Nie jest tak, że wszystkie kobiety są dobre a wszyscy mężczyźni to źli, pod koniec dwie kobiety są złe.
Z tą mentorką raczej chodziło o bycie detektywką  :)
To, że Katie  :) wybiera przypakowanego kolesia, który pod koniec okazuje się, że jest
Spoiler: PokażUkryj
Inhumanem
a nie kolesia w okularach od komputerów, no przecież to żaden wybór, takich kolesi to kobiety wybierają jak są po 30-tce a nie jak mają 20-ścia parę  ;D
Najbardziej męczy mnie jedna rzecz ten pies co pojawił się na tym lotnisku to sam tym samolotem przyleciał, mam nadziej, że mnie ktoś poratuje z rozwiązaniem tej sprawy detektywistycznej, gdyż nie będę mógł zasnąć, może jest tu jakaś detektywka na tym forum i drugi problem, cały czas mi słownik podkreśla ten "zawód" na czerwono.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #845 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:58:48 »
Ja czytam Strażników Galaktyki tom 2 i pomysł na wydzielenie tych wszystkich badziewnych zeszytów o przeżyciach wewnętrznych był strasznie głupi. Tego nie da się normalnie czytać. Nuda i muł.

Offline eridraven

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #846 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 08:42:34 »
Ja czytam Strażników Galaktyki tom 2 i pomysł na wydzielenie tych wszystkich badziewnych zeszytów o przeżyciach wewnętrznych był strasznie głupi. Tego nie da się normalnie czytać. Nuda i muł.

Tak było również w oryginalnym wydaniu. Tak, zgoda, bardzo dziwny zabieg, powodujący tylko frustrację u czytelników. Mam nadzieję, że sprzedaż pokazała im, gdzie mogą wsadzić sobie takie pomysły. Nie mniej, tom 3 zapowiada się wybornie :)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #847 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 08:52:06 »
Podobnie było w Hawkeye'u
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline jotkwadrat

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #848 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 10:26:48 »
Ja czytam Strażników Galaktyki tom 2 i pomysł na wydzielenie tych wszystkich badziewnych zeszytów o przeżyciach wewnętrznych był strasznie głupi. Tego nie da się normalnie czytać. Nuda i muł.

To właśnie dobry pomysł. Można sobie dany tom odpuścić  ;)

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #849 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 11:47:47 »
20-ścia
;D
To właśnie dobry pomysł. Można sobie dany tom odpuścić  ;)
Nie przeszkadzał mi ten tom, a przy okazji nie spodziewałem się, że tak została zaplanowana fabuła.

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #850 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 11:54:59 »
Bo ci zaraz zgłoszę posta z wyśmiewanie się z innych użytkowników, uważaj na siebie. ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #851 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 12:27:05 »
Eeeee serio? Lemire stać tylko na tyle by na samym początku historii o Thanosie zaprezentować nam kopię Lobo? Z miejsca mój entuzjazm opada, choć jestem może na 15 stronie tego komiksu. Po tak uznanym twórcy spodziewałem się czegoś lepszego, ciekawszego, bardziej kreatywnego.

Pojawienie się postaci Tryco jest akurat bardzo przyjemnym nawiązaniem do Thanos Quest (który to zresztą można przeczytać po polsku w Rękawicy Nieskończoności).

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #852 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 23:17:28 »
Ale serio - Egmont nie umie dobrze wydać Strażników Galaktyki moim zdaniem. Już od Kosmicznych Avengers dorzucają te ścinki, potem podzielili 2 tom na dwie części. A teraz jest to samo. Drugi tom to tylko jeden, dwa istotne zeszyty, a reszta to niewiele warte zapychacze. Trzeba to było tanio wydać w jednym tomie a nie się rozdrabniać na dwa. Gdyby nie zeszyt 12 to Jeźców na Niebie rzucił w diabły. A tak chyba zostanie.

Offline michał81

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #853 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 23:28:59 »
Ale tak to jest wydane w oryginale. Poza jedną zmianą dotyczącą podziału jednego tomu, bo zaczęli GotG wydawać za wcześnie, wszystko jest tak jak wydał Marvel. Tu pretensje powinny być do oryginalnego wydawcy.

Online xanar

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #854 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 23:59:34 »
Ale serio - Egmont nie umie dobrze wydać Strażników Galaktyki moim zdaniem. Już od Kosmicznych Avengers dorzucają te ścinki, potem podzielili 2 tom na dwie części. A teraz jest to samo. Drugi tom to tylko jeden, dwa istotne zeszyty, a reszta to niewiele warte zapychacze. Trzeba to było tanio wydać w jednym tomie a nie się rozdrabniać na dwa. Gdyby nie zeszyt 12 to Jeźców na Niebie rzucił w diabły. A tak chyba zostanie.

Ja na twoim miejscy bym się obraził na Egmont i kupował tylko kolekcje, oni wszystko dobrze wydają, bez błędów literówek itd. w każdym tomie.
Twój komiks jest lepszy niż mój