Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 143825 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 12:29:00 »
Spoiler: PokażUkryj
Pod koniec tego runu wszystko wraca do normy...

...a seria Spencera to stary dobry Parker ;) Nie mogę się doczekać

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 12:38:17 »
Komiks dosłownie nudził mnie podczas czytania, niby dużo akcji ale jej nadmiar powoduje znużenie tym co na kadrach się dzieje. Jakoś nie wciągnąłem się w akcje. Ale sam tom kończy się w takim momencie, że myślę o nim jako o prologu i sprawdzę kolejny tomik. Na plus okładka Rossa.


Spoiler: PokażUkryj
Pod koniec tego runu wszystko wraca do normy...

...a seria Spencera to stary dobry Parker ;) Nie mogę się doczekać


No seria Spencera jest naprawdę dobra, ale trochę jeszcze zajmie zanim się u nas pojawi, myślę, że gdzieś za dwa lata będzie. Parker przegryw przemawia do mnie bardziej niż Parker prezes.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 22:17:41 »
Co sądzicie o nowej odsłonie Spider-Mana? Ja się strasznie zawiodłem na koncepcji Petera prezesa, biznesmena, filantropa, Tony'ego Starka ze spider-pojazdami :( Im bardziej się Parkerowi wszystko układa, tym gorsze są moim zdaniem jego przygody.
Jak dla mnie klasyczny przykład jumping the shark.
Choć z drugiej strony nie napisałbym, że Parker`owi bez Mary Jane może się układać; nie zdziwiłbym się też gdyby motyw zejścia się z M.J. szykowali na wypadek jakiejś zapaści finansowej serii.

Parker przegryw przemawia do mnie bardziej niż Parker prezes.
No coś w tym jest. Choć może nie tyle "przegryw" co po prostu kolejny mający pod górkę street level hero a nie jakiś pseudo Avenger z kasą pseudo Starka. Z tego Pająka, którego znam i lubię zostały już tylko żarciki. Nie wydaje mi się żebym skusił się na drugi tom.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Capsee

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #18 dnia: So, 09 Luty 2019, 21:26:58 »
Jeżeli chodzi o ASM to mam mieszane uczucia, coś tu nie gra. Jakoś Peter prezes korporacji do mnie nie przemawia. Zdziwiłem się też widząc Harrego Osborna, o co chodzi?

majkelus81

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 06:38:22 »
Zdziwiłem się też widząc Harrego Osborna, o co chodzi?
Ale co Cię zdziwiło? To, że Harry żyje?
Spoiler: PokażUkryj
 On został przywrócony do życia dużo wcześniej przed Marvel Now (A tak naprawdę to nie zginął, tak jak jego ojciec ukrywał się w Europie).
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Luty 2019, 07:29:31 wysłana przez majkelus81 »

Offline Capsee

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 08:12:11 »
Ale co Cię zdziwiło? To, że Harry żyje?
Spoiler: PokażUkryj
 On został przywrócony do życia dużo wcześniej przed Marvel Now (A tak naprawdę to nie zginął, tak jak jego ojciec ukrywał się w Europie).

Dokładnie. Ostatnio Harrego widziałem za czasów tm-semic. Dzięki za wyjaśnienie.

Offline Teli

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 09:41:37 »
Mi na razie ASM odpowiada. Może dlatego na przekroju całego Superiora i cztery tomy ASM sprzed "Tajnych Wojen" prezentuje się nieźle.  Widać drogę i ewolucje która doprowadziła do obecnego status quo Pajęczaka. Owszem Parker jako wieczny student/reporter/ciułacz/pechowiec ze swoim szczęściem godnym Kaczora Donalda jest pewną ikoną. Jednak zdążyłem przyzwyczaić się do tego że Soltt eksperymentuje z Pajęczakiem i dobrze. Owszem wchodzenie w AMS w chwili obecnej może skołować (zwłaszcza że trzeba mieć z tył czaszki świadomość przeskoku czasowego o osiem miesięcy będących konsekwencją TW) ale czytając konsekwentnie nie miałem wrażenia szoku, a raczej wesoły uśmieszek na gębie. Poza tym Pajęczak dalej śmiga na pajęczynkach, rzuca sucharami jest szybko i dynamicznie. Dla mnie ok, ot typowa amerykańska historyjka propagandowa o legendarnym amerykańskim śnie: od zera do milionera w formacie superhero.
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Luty 2019, 10:49:53 wysłana przez Teli »

Offline Red Fury

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 11:25:48 »

A ktoś coś wie, może jakieś przecieki były czy ten Moon Knight się dobrze sprzedał bo co prawda to Marvel, a Marvel w sumie dobrze się sprzedaje, ale to jednak dość świeża postać na polskim rynku. Będzie coś jeszcze z Moon Knightem? Jeśli tak co byście obstawiali, że E wyda?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 11:29:11 »
A ktoś coś wie, może jakieś przecieki były czy ten Moon Knight się dobrze sprzedał bo co prawda to Marvel, a Marvel w sumie dobrze się sprzedaje, ale to jednak dość świeża postać na polskim rynku. Będzie coś jeszcze z Moon Knightem? Jeśli tak co byście obstawiali, że E wyda?


TK zapowiedział, że będzie, ten od Lemire'a. Zapewne wydadzą w 1 tomie, ale to może w późniejszym 2019.




Co do sprzedaży, to co najwyżej 1 Tom jest 10 najczęściej ZAMAWIANYM komiksem na sklepie Gildii, ale nie należy tego brać na poważnie.

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 11:37:58 »
ja to biore akurat śmiertelnie poważnie, z reguły zamawianie związane jest z kupnem

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 12:02:09 »
Te podwójne tomy to naprawdę spoko pomysł. Chciałbym żeby wrócili do Silver Surfera. Serie do MN w jednym tomiku a potem kontynuacje z MN 2.0. Kolejno 15 i 14 zeszytów. Wyszłoby pewnie za grube ;(

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 12:21:01 »
Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie przeczytałem tego Moon Knighta, a tu dochodzą mnie słuchy o kolejnym. Chyba naprawdę muszę zacząć nadrabiać, bo stosy rosną. :)

osobiście polecam. ten run z Marvel Now to takie wprowadzenie do postaci, z kolei zapowiedziany Lemire to już mocniejsze uderzenie psychodelii. w obu seriach robi też robotę oprawa graficzna:


https://sm.ign.com/ign_pl/screenshot/default/moon-knight-shalvey_spyd.jpg
http://static.hellofriki.com/wp-content/uploads/2016/11/caball.jpg

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 12:51:36 »
Zauważyłem, że głównie tutaj się gada o pierwszych tomach Extraordinary czy Amazing, ale co z najlepiej sprzedającym się superbohaterem w Polsce? Ktoś przeczytał już 1 Tom? Co sądzicie? Sporo jest dodatków? Można kupić i przeczytać czy lepiej nie?

majkelus81

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 12:52:41 »
co z najlepiej sprzedającym się superbohaterem w Polsce?
Nie. Batman Kinga zasysa wg mnie ;)

Offline Teli

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 12:55:30 »
Zauważyłem, że głównie tutaj się gada o pierwszych tomach Extraordinary czy Amazing, ale co z najlepiej sprzedającym się superbohaterem w Polsce? Ktoś przeczytał już 1 Tom? Co sądzicie? Sporo jest dodatków? Można kupić i przeczytać czy lepiej nie?

Dyskusja o Batmanie w dziale Marvela została by uznana za offtop i bluźnierstwo :D :D :D