Autor Wątek: Marvel Limited od Egmontu  (Przeczytany 50736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 18:01:03 »
No dobra, to cene znamy, okladke znamy, grzbiet znamy, to teraz najwazniejsze - jaki naklad! :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Deg

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 19:43:22 »
Najprawdopodobniej limitowany ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline xanar

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #92 dnia: Śr, 05 Sierpień 2020, 20:22:45 »
"Nakład mocno ograniczony"  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LukCook

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #93 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 13:28:59 »
Kurcze, fajnie to wygląda. Szkoda że ramota. Nie bardzo rozumiem politykę Egmontu - pierwszy polski omnibus z prawdziwego zdarzenia, a oni nie dość, że wybrali jakichś Eternalsów, to dają ramotę :( Ja nie kupię, ale mam nadzieję, że dobrze się sprzeda i zachęci to Egmont do kolejnych omniaków, tym razem fajnych. Ale obawiam się, że raczej będzie lipa i potem TK będzie opowiadał, że w Polsce omnibusy się nie sprzedają...

Dlatego nakład jest mocno limitowany, nie każdy kupi. Bardzo dobrze, że dają Przedwiecznych Kirbyego. Kawał historii. Mam nadzieję, że egmont pójdzie w kierunku wydawania tytułów nieobecnych na PL rynku a nie powtarzania w kółko sentymentu do TM-Semic.

Offline Dragomirus

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #94 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 13:57:26 »
Rozumiem, że tom zawiera: Eternals #1-19 & Annual #1? Czy mniej tego dają niż w oryginale?

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #95 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 13:59:42 »
Tyle co w oryginale.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #96 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 19:49:30 »
ooooooo znów będzie pięć stron dywagacji dlaczego Przedwieczni  ;D

a ja popcornu nie mam.....

Jak ci się nie podoba dyskusja o komiksie na forum komiksowym to może tu nie zaglądaj? Nie rozumiem intencji ludzi, piszących takie komentarze...  ::)

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #97 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 19:57:15 »
Jak ci się nie podoba dyskusja o komiksie na forum komiksowym to może tu nie zaglądaj? Nie rozumiem intencji ludzi, piszących takie komentarze...  ::)

Niezły trolling kolego.

ooooooo znów będzie pięć stron dywagacji na temat wysycenia barw  ;D

a ja popcornu nie mam..... :(

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #98 dnia: Wt, 11 Sierpień 2020, 15:40:50 »
Oho i jeszcze wkłada w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem. I nie jesteśmy kolegami.

Offline Random_Hero

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 18 Sierpień 2020, 13:25:15 »
Nawiązując do wcześniejszych postów i propozycji dla kolejnych serii ML nie sądzę żeby Egmont szedł w stronę crossoverów typu House of X, Maximum Carnage. Wydając Przedwiecznych w tej serii jest to dla mnie jasny sygnał, że ML jest kierowana bardziej do kolekcjonerów, niż przepraszam że się tak wyrażę, ogólnych czytelników. Dlatego bardziej bym się spodziewał klasyczne serie komiksowe uznanych legend komiksu.
Wśród moich typów byłyby runy/historie takie jak:

-Spider-man by Roger Stern lub Stan Lee
-X-men Dark Pheonix Saga byJohn Byrne
-Avengers Kree/Skrull war
-Fantastic Four by Stan Lee

Jeśli zaś chodzi o DC moim zdaniem Egmont mógłby wydawać serie, które bardziej leżą polskiemu czytelnikowi. Taki np. Batman duetu Alan Grant/Norm Breyfogle na pewno bardzo dobrze by się u nas sprzedał.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 18 Sierpień 2020, 13:35:33 »
Ale idealnie pasuje do Wolverine & Havok - Meltdown.

No ja podałem konkretną zawartość:

Wolverine & Havok - Meltdown
Weapon X
Wolverine (1980)

I wychodzi ze 440 stron. To byłoby bardzo rozsądne i fajne posunięcie a Egmont lubi tak robić :)

Jeśli w 2 tomie ML miałby się ukazać Wolverine, to jest to bardzo dobry pomysł. Oczywiście jeśli nie będzie to dubel. A jedynie słuszną pozycją jest oczywiście "From The Ashes" z katalogu Anionorodnika. Duh. Plus coś tam do wypełnienia, żeby było ponad 300 stron - może być to Meltdown - nie znam tej historii.

« Ostatnia zmiana: Wt, 18 Sierpień 2020, 13:37:21 wysłana przez Bazyliszek »

Motyl

  • Gość
Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #101 dnia: Wt, 18 Sierpień 2020, 13:46:10 »
Duh.

Drewniany, łukowaty przedmiot służący do przymocowania rzemieni przy chomącie do dyszli zaprzęgu :)

Offline przemo1

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 18 Sierpień 2020, 13:52:08 »
Czytając narzekania na styl Kirbiego i jego dzieła przypomniało mi się jak Marvel Arek pisał, że największy żal polski czytelnik miał na czarno białe rysunki w Batman: Black and White.
Podzielam zdanie, że Limited jest dla kokekcjonerów i to wreszcie ukłon w stronę tego wyrośniętego polskiego czytelnika :)

Offline 79ers

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 18 Sierpień 2020, 15:40:48 »
Podzielam zdanie, że Limited jest dla kokekcjonerów i to wreszcie ukłon w stronę tego wyrośniętego polskiego czytelnika :)

Jak mawiała moja babcia stojąc pod starą jabłonką - "skoro są już dojrzałe, niech wreszcie spadają !!! ". Daleki jestem od twierdzenia, że opasłe tomiszcza są dla weteranów, a tani(często również dzięki uprzejmości Egmontu) komiks dziecięcy za 20-30zł dla amatorów i laików. Słowo "kolekcjoner" jakoś w odniesieniu do komiksu również mi nie gra?!

Offline Pan M

Odp: Marvel Limited od Egmontu
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 18 Sierpień 2020, 15:47:06 »
Jak mawiała moja babcia stojąc pod starą jabłonką - "skoro są już dojrzałe, niech wreszcie spadają !!! ". Daleki jestem od twierdzenia, że opasłe tomiszcza są dla weteranów, a tani(często również dzięki uprzejmości Egmontu) komiks dziecięcy za 20-30zł dla amatorów i laików. Słowo "kolekcjoner" jakoś w odniesieniu do komiksu również mi nie gra?!

No a formaty wydań Omnibus, Absolute, Gallery edition, Deluxe to źle się prezentują na półkach, że komiks nie może też przy okazji być hobby kolekcjonerskim?