Autor Wątek: Marvel - Epic Collection  (Przeczytany 11409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kadet

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #45 dnia: So, 20 Maj 2023, 15:28:02 »
Bo kilka miesięcy później wyszło jedynie słuszne wydanie z WKKM.

Prawie półtora roku później, jeśli chodzi o ścisłość.

I wszyscy wiedzą co trzeba wydać.

Jasne, że tak! Kolejne tomy Usagiego, integrale Tintina, "Blake'a i Mortimera" i więcej klasycznych frankofonów (zwłaszcza przygodówek i humorystycznych) :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Kielo

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #46 dnia: So, 20 Maj 2023, 15:57:34 »
Widze, ze Marvelowi sie Star Wars Legendy koncza skoro zaczynaja Epiki z kanonem wydawac. Czyli np. Vadera bedzie mozna posiadac w zeszytach, TPB, Hardbackach, Omnibusach i teraz w Epikach...

Offline Bogumil

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #47 dnia: So, 20 Maj 2023, 21:22:07 »
Tak, ze starszych Star Warsów zostało do zapowiedzenia chyba jeszcze tylko The New Republic 8, które o ile dobrze zrozumiałem zostaną najprawdopodobniej zapowiedziane na lato 2024. No, chyba że jeszcze dadzą jakąś niespodziankę jak ten Epik z Droidami i Ewokami.

Offline mack3

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 16:08:39 »
Chodzi mi o zbiorcze grubasy i pełne wydanie całej serii. Mucha mogłaby wrócić do tematu, tym bardziej że hype na takie wydania jest teraz w komiksowie spory.
Motyl pisał, że porzucili ten pomysł:

Też chciałem parę lat temu, ale pomysł upadł. Tak samo jak z inną serią, którą można było dalej pociągnąć. Dwa tomy New Avengers Mucha miała jeszcze na stanie w wyprzedaży na konwentach w 2019 r. Resztki wróciły na magazyn, nie wiem, czy od tamtej pory były zabierane na MFK czy KW.

Jeden z wielu luźnych pomysłów, przepadł niestety w nawale innych tytułów. Kontynuowanie Invincible Iron Mana Fractiona i Larroki. Z opcją wznowienia pierwszego tomu w podwójnych albumach. Temat zamknięty podobnie jak New Avengers.

Online xanar

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #49 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 13:16:25 »
Reprinty :



Nowe:



Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Crono

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #50 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 14:04:59 »
Marvel to się jednak wycwanił w wydawaniu tych samych tytułów tylko pod innym szyldem. Bo w sumie po co dodrukowywać brakujące tomy takiego np. New X-Men Ultimate Collection jak można to wszystko wydać raz jeszcze jako Moderm Era Epic Collection. Kolekcjoner kupi kolejny raz to samo, byle grzbiety pasowały na półce😀
Cieszy mnie natomiast dodruk X-Men 12 The Gift. Teraz tylko jeszcze niech wydadzą tom 10 i 11 i będzie ładnie ciągiem od 1 do 12.

Online xanar

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 16:15:47 »
Mozę Spider-Girl wydadzą do końca  ::) zabrakło jednego czy dwóch grubszych trejdów, ze Spiderem 2099 też się nie udało i zabrakło chyba jednego, no ale jak ktoś kupił wszystkie to teraz może omnibusa kupić jak chce mieć komplet  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline michał81

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 18:35:51 »

Offline michał81

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #53 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 18:41:00 »
Mozę Spider-Girl wydadzą do końca  ::) zabrakło jednego czy dwóch grubszych trejdów
Chyba tak ;)


Offline amsterdream

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #54 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 18:50:58 »
A z Punisherem coś ruszyło?

Offline michał81

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #55 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 19:09:29 »
Nope.

Offline Kvothe

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #56 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 19:29:22 »

Offline Warpath

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #57 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 20:06:29 »
Mnie chyba najbardziej cieszy Thor Modern 2: The Siege of Asgard, który z lekką powtórką dokończy urwanego przez Egmont Thora Straczynskiego. No, chyba że Egmont sam się zreflektuje i zapowie, wtedy poczekam ; )

Online Gustavus_tG

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #58 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 22:32:08 »
Na to bym za bardzo nie liczył, a też bardzo chciałem poznać dalszy ciąg tej historii. Dobrze że chociaż w oryginale będzie dostępne.

Offline dreamer36

Odp: Marvel - Epic Collection
« Odpowiedź #59 dnia: So, 10 Luty 2024, 13:05:38 »
Ja to bym chciał, żeby Egmont za Avengersów z Ery Bendisa się wziął, zwłaszcza, że teraz Marvel wydaje to w formie Modern Era Epic Collection - na ten rok drugi tom zapowiedziany. Mam i czytałem to, co zostało wydane przez Muchę i naprawdę jest to bardzo dobry materiał - Bendis miał wszystko świetnie poukładane i zaplanowane. Te 25 zeszytów New Avengers tylko rozbudziło chęć na więcej.

Może coś bliżej filmów, bo ogólnie mam wrażenie, że Egmont wystopował z Avengersami (z Fresh się ukazują bardzo wolno, a z lat wcześniejszych to praktycznie nie ma nic). Czyżby brak filmów zatrzymał popyt?