Autor Wątek: She-Hulk. Gdzie zacząć?  (Przeczytany 2342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: She-Hulk. Gdzie zacząć?
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 15:06:06 »
Michal81 ladnie podsumowal temat. Przeciez mcu to bez przerwy odchodzi od komiksów, ba poza samym faktem, ze tez jest na licencji Marvela to nie jest ten sam material co komiksy. Thanos w filmach to skrajnie inaczej umotywowana postac niz w marvel comics, Civil War w filmach mam wrażenie skonczylo by się gladko gdyby nie bucky, zupełnie inaczej niz u Millara, Ultrona stworzyl w filmach Stark w komiksach Pym a sama postac jest niesamowicie zmarnowana względem komiksow gdzie to jest jedno z większych zagrozen i tylko animowane what if nieco oddaje honor tej postaci . Hawkeye lekko czerpie z runu Fractiona ale sam Clint to jest jednak skrajnie innym facetem w serialu, który ma ulozone zycie z rodziną a w komiksie pakuje się w tarapaty przez romans. Roznic jest ogrom. No ale nagle mcu odeszlo od  komiksów, bo zmienili moce Khamali.. Zeby nie robic totalnego off topa. She-hulk jest jedna z najpoztywniejszych postaci kobiecych komiksowego sh, a w serialu ma przyslowiowy bol dupy do Bannera, podkresla jak jej zle bo kobiety mają zawsze gorzej.... Przy czym to jest moja opinia po obejrzeniu fragmentow, ale po tym co zobaczylem nie mam wielkiej ochoty na calosc a run Byrne'a to dla mnie must have.