Autor Wątek: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!  (Przeczytany 5235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saruman

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #30 dnia: So, 11 Marzec 2023, 22:14:09 »
Czy do takich komiksów warto dokupić jakieś folie ochronne? Jeśli tak to jakie?

ukaszm84

  • Gość
Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #31 dnia: So, 11 Marzec 2023, 22:18:22 »
Taa, z pewnością będą warte majątek i najlepiej je chronić próżniowo.

Offline Leyek

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 12:26:03 »
Ech, chłopak się spytał, bo nie wie, a już go forum zgnoiło. Amerykańce tysiąc wariantów z bazgrołami czy komputerowym plastikiem na okładce dobre do folii, ale jedna z nielicznych zeszytówek na polskim rynku to już śmieć.
A nikt też nie pomyśli, że w folii z tekturką łatwiej takie coś przechować, bo może i na pionowo stać.


Sam na foliach się nie znam, ale mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże w jakie się zmieści taki 64-stronnicowy zeszyt.

ukaszm84

  • Gość
Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 12:45:48 »
A gdzie ktoś kogoś zgnoił? Chyba, że sarkazm to gnojenie według ciebie, ale dotychczas raczej cię nie posądzałem o brak znajomości znaczenia pojęć.

Offline stab

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #34 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 12:49:12 »
Czy do takich komiksów warto dokupić jakieś folie ochronne? Jeśli tak to jakie?

Samych komiksów nie posiadam, ale będzie albo current size (175x268 mm) albo silver size (185x268 mm). Wystarczy zmierzyć komiks. Bez problemu można kupić na amazonie.

Offline Leyek

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 13:27:44 »
A gdzie ktoś kogoś zgnoił? Chyba, że sarkazm to gnojenie według ciebie, ale dotychczas raczej cię nie posądzałem o brak znajomości znaczenia pojęć.

Wiesz intencje Twojej wypowiedzi załapałem. Nawet się pod nosem uśmiechnąłem, ale jakieś "przymrużenie oka" czy coś w tym stylu na końcu by wypadało dodać. Nie znasz do końca intencji pytającego i taka odpowiedź może też zostać odebrana jako "bucowata".

ukaszm84

  • Gość
Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #36 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 13:38:03 »
Wiesz intencje Twojej wypowiedzi załapałem. Nawet się pod nosem uśmiechnąłem, ale jakieś "przymrużenie oka" czy coś w tym stylu na końcu by wypadało dodać. Nie znasz do końca intencji pytającego i taka odpowiedź może też zostać odebrana jako "bucowata".

No, to jest problem rozmów w internecie zawsze. Nie miałem żadnej negatywnej intencji, ale nawet jeśli ktoś odbierze mój post jako bucowaty (co mogę zrozumieć), to nadal nie jest to gnojenie, które jest mocnym określeniem i jestem jak najdalej od robienia czegoś takiego - atakowania kogoś personalnie, wielokrotnie, w celu sprawienia żeby poczuł się gorzej i jestem całkowicie przekonany, że nie znajdziesz żadnego mojego wpisu na forum, w którym bym to robił. Tylko o to określenie mi chodzi, bo uważam je za całkowicie nieadekwatne. Gdybyś napisał, że napisałem nieśmiesznie, bucowato czy nawet żenująco, albo że nic głupszego nie czytałeś ( ;) ) nie miałbym z tym żadnego problemu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Marzec 2023, 13:39:48 wysłana przez ukaszm84 »

Offline vision2001

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 09:20:39 »
https://www.carrefour.pl/dziecko/kultura-i-rozrywka?sinceCreateDate=1675897200000

A w opisach:
Cytuj
Zalety:

    Idealny prezent dla każdego funa komiksów
    Zbierz całą kolekcję!

 ;D

Ze mnie, fana komiksu, ludzie mogą mieć niezły fun!

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 09:34:36 »
Na razie przeczytałem sześć z dziesięciu i... dobrze się bawię.
Oczywiście jest to lżejsza wersja, dla młodszych odbiorców, ale wcale nie bardziej infantylna niż taki Ultimate Spider-Man.
Skłamałbym, gdybym powiedział, że czyta mi się to gorzej niż Marvel Fresh.

Offline dreamer36

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 10:14:11 »
Komplet 10 zeszytów, po ściśnięciu, zajmuje na półce 27 mm.

I to jest jeden z najważniejszych parametrów liczący się u każdego komiksiarza, którego półki, wbrew materiałowi drewnopochodnemu, zaczynają się powoli rozciągać :)

Apel do wydawców - prosimy o podawanie grubości komiksów (w mm) zaraz obok formatów!!! :)

Offline saruman

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 10:38:42 »
Taa, z pewnością będą warte majątek i najlepiej je chronić próżniowo.
Niepotrzebny sarkazm. Nie kupowałem nigdy zeszytówek i nie wiem jaka jest ogólnie przyjęta etykieta przechowywania.

Offline Castiglione

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #41 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 18:11:46 »
No ja np. wszystkie zeszytówki, jakie mam (co prawda u mnie to szczątkowa ilość) trzymam w folii i z tekturką ochronną - trzeba się czasem poczuć jak super kolekcjoner z USA ;D

sum41

  • Gość
Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #42 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 19:05:19 »
Ja mam kilka tysięcy zeszytowek i wszystkie w foliach a takze z 70 procent dodatkowo z tekturkami.

Offline Xmen

Odp: My Heroes Series - kolejna kolekcja z ulubionego przez komiksiarzy supermarketu!
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 02:39:36 »
Fajnie że coś takiego wypuszczają. Po zakupie przyszedł w odwiedziny brat z ponad 3 letnim synem i jak mały zobaczył spider mana którego rozpoznaje od razu zabrał się za "unboxing", nie przeszkadza mu że nie umie czytać ale oglądanie idzie mu świetnie. Szkoda że komiksy po kilku kartkowaniach wyglądają dosyć kiepsko ale w tej cenie to żadna strata.
Może Egmont zacznie wypuszczać zeszytówki? W twardej okładce oczywiście ;D
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.