Autor Wątek: Hawkeye  (Przeczytany 1305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nyx

Hawkeye
« dnia: Śr, 06 Maj 2020, 12:15:18 »
Hej,

Nie znalazłam podobnego tematu, jeśli coś przegapiłam to dajcie znać ;) Potrzebuję was, Zbiorcza Mądrości Forum! Zacznijmy od tego, że jestem fanką Hawkeye'a. Dotychczas przeczytałam tę jego serię wydaną w ramach Marvel NOW. Wczoraj skończyłam też pierwszy tom Staruszka Logana, gdzie Hawkeye był i przypomniałam sobie jak bardzo go lubię i że dawno nic z nim nie czytałam. Możecie mi coś polecić?

JanT

  • Gość
Odp: Hawkeye
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 12:47:14 »
U nas po polsku to z Hawkeyem wyszły tylko 4 tomy z Marvel NOW, 2 z Marvel NOW 2.0 i jeden tom z Superbohaterowie Marvela. W drugiej połowie roku jeszcze w Marvel NOW 2.0 będzie cała ta seria (ale tu na początku tylko Kate Bishop) https://www.goodreads.com/series/196255-hawkeye-kate-bishop-collected-editions w jednym grubym tomie.

Offline Nawimar III

Odp: Hawkeye
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 12:49:58 »
A może też klasyka z lat 80.? Nie wszyscy współcześni czytelnicy dają radę z tego typu produkcjami ale dla fanów postaci to może być niezła ciekawostka.
 

JanT

  • Gość
Odp: Hawkeye
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 13:00:12 »
W tomie z Mockingbird w Superbohaterowie Marvela jest "New Avengers: The Reunion" i to jest seria o Bobbi i Clint'cie.

Offline Nyx

Odp: Hawkeye
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 13:18:28 »
Dzięki wielkie! Wiedziałam, że mogę na was liczyć :)

Może jeszcze uściślę tylko, że nie musi być koniecznie po polsku, nie będę się ograniczać. Grunt, by można to było dostać ;)

Offline michał81

Odp: Hawkeye
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 14:52:48 »
Możecie mi coś polecić?
Upadek Avengers. Jeden z ważniejszych komiksów dla tej postaci. I od razu polecam też sięgnąć Ród M, ponieważ wydarzenia z Upadku mają tutaj też swoje odbicie. Od razu uprzedzam, że historie nie skupiają się na samym Hawkeye'u, ale na większej grupie postaci, ale wątek Hawkeye powiedzmy, że jest "rozbudowany".
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Maj 2020, 14:55:13 wysłana przez michał81 »

Offline Nyx

Odp: Hawkeye
« Odpowiedź #6 dnia: So, 16 Maj 2020, 23:04:39 »
A może też klasyka z lat 80.? Nie wszyscy współcześni czytelnicy dają radę z tego typu produkcjami ale dla fanów postaci to może być niezła ciekawostka.
 


To może się podzielę wrażeniami. Częściowo, bo chwilowo praca mnie zasypała i udało mi się przeczytać tylko tę ramotkę, Tales of Suspense z początku, ale... Jaka to urocza ramotka była :D <3 Naprawdę, czytało mi się to nad wyraz przyjemnie. Teraz całość sprawia bardzo zabawne wrażenie, ale moim zdaniem zestarzało się... Dobrze. A przynajmniej zabawnie, ale w tym sympatycznym znaczeniu :)

Udało mi się przeczytać też cztery pierwsze zeszyty Hawkeye: Freefall. I... No, czekam na więcej. Los Clinta nie oszczędza, ale sam jest sobie winien. Właściwie to jest ta seria, w której można nauczyć się Clinta kochać...Nienawidzić :D