Autor Wątek: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)  (Przeczytany 99638 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nemen

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #45 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:26:44 »
Cytuj
historie UK skończą się w tomie 20

Cytuj
zdaniem niektórych było tam sporo godnych uwagi historii rozwijających to, co się działo w Marvel US
No to trochę mnie pocieszyliście. Kupiłem narazie 2 pierwsze tomy i historie z UK nie są złe, ale tak jak pisałem, są dla mnie zwykłymi zapychaczami. Jak zobaczyłem, że w tomie trzecim są tylko 2 zeszyty z US to zrezygnowałem z zakupu, jednak waham się bo jest tam dość ważne dla historii odzyskanie głowy Optimusa;)

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 14:24:48 »
I wciąż nic, choć w poniedziałek słyszałem, że miało być do końca tygodnia.
------

EDIT: Aktualna wersja - z końcem TEGO tygodnia dopiero zostanie wysłane (już nawet nie pytałem jaka jest na to % szansa).


Pierwsza i ostatnia prenumerata w jaką się bawię.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 17:39:13 »
Późno zaakceptowali twoje zamówienie, więc wypadłeś z regularnej rozpiski z pierwszą paczką. Potem się wyrówna.

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #48 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:39:34 »
5-tka w sprzedaży i... cisza?
Jeszcze całego nie przeczytałem (poza Tyglem, którego pamiętam z Semica). Od razu rzuciła mi się w oczy inna kolorystyka. Jest Omega Supreme z US, konkluzja Dinobotów z UK (trochę straszny ten gruby kontur kreski), ale też niezła wstawka o Cybertronie z dodatków...tak z wierzchu patrząc, no i nieco cieniej niż poprzednie wydania. Na następny też się skuszę, bo wychodzi ten sławny Target 2006, którego nie znam.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #49 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:57:18 »
5-tka w sprzedaży i... cisza?
Jedyne co mogę powiedzieć to, skończyli z rzutem komiksów, który do tej pory był wydrukowany testowo, przez co ilość dostępnych sztuk drastycznie spadał przy wypuszczeniu tomu 5. Ale to standardowa procedura, tak nie mogę zrozumieć czemu nie ma folowania komiksu i to przy białych okładkach, na których cały brud lgnie jak muchy do ......

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:02:44 »
Nie. Ja czekam na prenumeratę z numerami 4 i 5 i dlatego nie mogę nic powiedzieć o zawartości. A dostępność jest spoko - w każdym Empiku leży. Trochę cieńszy od poprzednika.

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:23:16 »
(…) tak nie mogę zrozumieć czemu nie ma folowania komiksu i to przy białych okładkach,
Spokojnie zafoliują...przy końcu serii ;D (tak jak na początku ::) ). Serio, nie wiem o'co'kaman z tym foliowaniem, aż tak oszczędzają na tej folii? Przy takiej cenie komiksu to chyba warto, a okładki bywały w różnym stanie :o
(...) na których cały brud lgnie jak muchy do ......
nie dokończyłeś. Chodzi o...guano? ;D
Nie. Ja czekam na prenumeratę z numerami 4 i 5 i dlatego nie mogę nic powiedzieć o zawartości.
Pozdrowienia dla prenumeratorów - pogadamy za 2 miechy  ;)

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:35:53 »
uszkodzona okładka jest wyjątkowa;) a niektórzy za jakieś limitki przepłacają;) ja jeszcze 4 całego nie przeczytałem więc nie kupuję;)
Chociaż z tłumaczenia jestem zadowolony;) nie ma jak w Daredevilu od Egmontu " Pani detektywka"

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #53 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:53:56 »
"Pani detektywka"
Ale wiesz że to jest poprawne i takie będą już wszędzie?

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 01:48:01 »
uszkodzona okładka jest wyjątkowa;) a niektórzy za jakieś limitki przepłacają;)
Oj tak - coś wiem o tym: jedna okładka Wolverine z WKKM miała z przodu trzy rysy :o (wspominałem o tym jako Evakuator na poprzednim forum ;) ). Myślałem, że to taki specjalny dekor ;D Coś jak 3D Cover ::) ;D
nie ma jak w Daredevilu od Egmontu " Pani detektywka"
Szowinista  ;)(żart). Rozumiem podkreślenie płci, ale i tak brzmi to sarkastycznie, bo zdrobniale. Czy nie wystarczy Pani ??? Toż to Seksmisja, Albercik.
Ale wiesz że to jest poprawne i takie będą już wszędzie?
Nie mogę się doczekać: Rosomaczka, Pajączykówneczka, Kapitanka Marvel :o.


JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 08:15:40 »
Nie mogę się doczekać: Rosomaczka, Pajączykówneczka, Kapitanka Marvel :o.
Zawody nie pseudonimy :)

Najgorsze są te odgniecenia od pasków na okładce. Może zasypiemy Hachette mailami o folię? To nie Egmont że nawet nie odpowiedzą  ;D
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 08:25:27 wysłana przez JanT »

Offline Grzmichuj

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 09:28:55 »
Hehe, całą WKKMkę mam w tych paskach. Ale już się nauczyłem, że się nie zamawia prenumeraty, tylko dzwoni co jakiś czas i zamawia poszczególne numery. Dzięki temu komiks przechodzi przez Dział Sprawdzania Czy Nie Ma J#$%^# Pasków.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #57 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:17:21 »
to ktoś przeczytał ten 5 numer i czy warto?;)

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #58 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 15:02:02 »
Szczerze to dopóki będzie to klasyka z Marvel i UK to nie spodziewam się (pamiętając co wydał TM-Semic), aby poziom się podniósł. Dałem drugi raz szansę tej kolekcji, ale się lekko z nią męczę (co dziwne z Conanem takiego problemu nie mam). Aż chyba sprawdzę tą część Target, tylko czy to jest jednorazowa perełka? Bo jeśli tak to chyba nie ma sensu, dawać szansy tej kolekcji, tym bardziej, że jak się plotki potwierdzą to będzie za WKKM dużo lepsza.

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #59 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 19:54:15 »
w sensie Spider-Man ?;) bo plotki różne