Autor Wątek: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)  (Przeczytany 99907 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #90 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 15:12:19 »
Najlepiej wódka, aby wzrok się trochę rozmył.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #91 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 23:29:42 »
To muszę jutro na pocztę skoczyć i własny odebrać. A z Conanaowego kubka codziennie herbatkę przed robotą piję. Choć mam wrażenie, że troszkę wyblakł przez ten rok. Ale razem z koszulką mi się podobają dalej.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #92 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 10:12:55 »
Nie wiem skąd te narzekania na kubek. Dla mnie jest ładny i ma porządne, grube ścianki. Będę go używał jak conanowego.



ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #93 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 10:15:54 »
Taaaa, ładny kubek.  ::) +10 do "ładności" za to, że jest od Hachette.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #94 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 10:21:24 »
Kubek jak kubek. Mi się podoba. Zawsze fajnie dostać taki gratis, niż kupować podobny za 16-30 zł. Plus tańsze tomy w prenumeracie. Takie są zasady prenumeraty, które ludzie widzieli w ulotce w 1 tomie. Mi pasują. Koszulka i kubek z Conana z zeszłego roku trzymają się u mnie dziarsko.

Offline Szekak

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #95 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 10:44:54 »
Ale o czym ty bredzisz. Kubek jest brzydki, a ty opowiadasz o warunkach prenumeraty i cenie komiksu. Ty fanatyku.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #96 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 11:28:45 »
Są różne gusta. Nie wiem czemu wam się nie podoba, ale mi bardzo. Czerń i fajne dwie konturowe postacie transformerów na bokach. Plus solidna budowa tego kubka. Co niby z nim jest nie tak?

A mówię o prenumeracie, bo zdjęcie tego kubka było zamieszczone na zachęcie. I jest dokładnie taki jak na załączonym obrazku. Nie wiem więc skąd rozczarowanie.

Offline Arion Flux

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #97 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 11:43:51 »
Nie wiem skąd te narzekania na kubek. Dla mnie jest ładny i ma porządne, grube ścianki. Będę go używał jak conanowego.



Kurde, ale bajer!!! Normalnie kosmos!!! Teraz rwę sobie włosy z głowy, że nie zamówiłem prenumeraty. Ch.j z jakimis komiksami - kubek to jest to. Ale bym sobie pił... kurde jaki błąd  :'(

Ty to jednak masz łeb!!!

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #98 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 11:48:35 »
Ja zamówiłem prenumeratę głównie dla koszulki, żeby znowu szpanować na WTK, jak Iron Manem w 2017 i Conanem w 2018. :D A to że każdy tom jest w prenumerce tańszy o 3 zł i dostajemy 3 tom gratis, to oczywiście drobiazg i detal bez znaczenia.

Popatrzyłem jeszcze raz na broszurkę zachęcającą do prenumeraty i znalazłem różnicę. Na obrazku kubek ma białe wnętrze, a ten co dostałem ma czarne. To rzeczywiście sprawia, że prenumeratorzy mogą być niezadowoleni i mogą protestować. Przestaję brać kubek w obronę.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #99 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 12:25:02 »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #100 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 12:39:46 »
W Hachette kubek jest gratis https://transformers-kolekcja.pl/ Jeszcze zrób porównanie z koszulkami  ;D

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #101 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 12:52:59 »
majkelus81 jak zwykle pisze nieprawdę. Koszt kubka to 119 zł plus 5 tomów grubych komiksów o Transformers, plus breloczki. Dopiero z trzecią przesyłką robi się to 193 zł, bo dochodzi jeszcze koszulka i kolejne 2 tomy komiksów. Czyli razem dwa breloczki, kubek, koszulka plus 7 tomów w twardej oprawie na kredowym papierze, w kolorze za mniej niż 195 zł. Dla mnie to jest niezła cena za taki zestaw, dla lubiących czytać o Transformers. A jeśli dla kogoś innego nie, to przecież nie ma obowiązku zamawiania prenumeraty.

Spoiler: PokażUkryj



« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Marzec 2019, 12:55:20 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Szekak

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #102 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 13:01:17 »
Są różne gusta. Nie wiem czemu wam się nie podoba, ale mi bardzo. Czerń i fajne dwie konturowe postacie transformerów na bokach. Plus solidna budowa tego kubka. Co niby z nim jest nie tak?

A mówię o prenumeracie, bo zdjęcie tego kubka było zamieszczone na zachęcie. I jest dokładnie taki jak na załączonym obrazku. Nie wiem więc skąd rozczarowanie.
Pomijajac fakt, ze kubek na wizualizacji ma wiekszy nadruk niz w rzeczywistosci, przez co jest mniej brzydki, to to czy prenumeratorzy mieli swiadonosc tego, ze kubek bedzie brzydki lub nie mieli, nie zmienia faktu, ze jest brzydki i o tym byla mowa, a ty zaczynasz skakac po tematach by bronic Hatchette bo jestes chorym fanatykiem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #103 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 13:15:03 »
Przykro mi że tak uważasz @Szekak. To że ja bardzo lubię Hachette (za to wszystko co dobrego zrobiła dla polskiego komiksowa), nie znaczy, że nie widzę jej wad i że o nich nie piszę. Nie znaczy też, że potępiam i tylko krytykuję jej konkurencję. Ja po prostu lubię dobre komiksy, a mi się ten kubek naprawdę podoba.

Trzeba było od razu mówić, że chodzi wam o to, że obrazek jest mniejszy niż na zdjęciu promocyjnym. Dopiero teraz jak się przyjrzałem bliżej mogę się z wami zgodzić. Ze słów "Ten z Transformers jest paskudny." nie mogłem zrozumieć o co dokładnie chodzi.


majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #104 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 13:16:19 »
W Hachette kubek jest gratis https://transformers-kolekcja.pl/ Jeszcze zrób porównanie z koszulkami  ;D
A ty może napisałbyś jakąś recenzje tego co przeczytałeś np z któregoś tomu Transfrmers, a nie jakieś farmazony. I nie rób gówno burzy, bo sam wchodzisz ze mną w dyskusje.

Nie zmienia to faktu, że kubek z tym rysunkiem jest brzydki. I Bazyl jesteś w będzie jest 190zł, standardowy czytelnik pierwszy tom kupuje w kiosku i wtedy zamawia prenumeratę, czyli nie dostaje z tomem 3 jak sugerujesz, tylko z późniejszymi.