Autor Wątek: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)  (Przeczytany 99053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kakesz

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #315 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 14:06:37 »
Wydali podwójne zeszyty 1-5 (1-10 ENG)  https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/transformers_armada



Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #316 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 20:15:32 »
W tym najnowszym wczorajszym tomie fajna jest ta encyklopedia na końcu. Co prawda tylko o Universum Armady, ale i tak niezła.

Tylko w całym tym Zderzeniu Światów w ogóle nie widziałem połączenia ze światem G1.

Offline Takesh

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #317 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:13:13 »
Dostałem w paczce uszkodzony numer 27. Zrobiłem zdjęcia i napisałem maila. Odpowiedź krótka, że wysyłają nowy egzemplarz. Już dotarł poleconym. Tylko chwalić za jakość obsługi tej reklamacji.

Offline Crono

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #318 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 10:12:07 »
Dostałem w paczce uszkodzony numer 27. Zrobiłem zdjęcia i napisałem maila. Odpowiedź krótka, że wysyłają nowy egzemplarz. Już dotarł poleconym. Tylko chwalić za jakość obsługi tej reklamacji.
Rozbawił mnie ten post. Ciesz się że nowy numer nie przyszedł w gorszym stanie niż poprzednio (ja tak miałem 10 razy, ale nie daję za wygraną - 4 lutego odebrali kolejną reklamację i czekam na "nowy" numer).

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #319 dnia: Cz, 20 Luty 2020, 00:40:16 »
Heh...uroki prenumeraty ;) Niby oszczędza się parę groszy, plus może, że samemu nie trzeba ganiać, ale zamiast tego zachodu, o niebo lepiej mieć stały punkt stacjonarny i osobiście dokonywać oceny zakupu.
Tak - może nie dla tych, co takiej możliwości nie mają, ale patrząc na to, że produkt jaki się zamawia to jakiś odrzut powypadkowy, to ta prenumerata, trzeba przyznać, to ładna ściema.
Ciekawe tylko, kto za to odpowiada - czy wydawnictwo, czy dostawca?

Offline maxim1987

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #320 dnia: Cz, 20 Luty 2020, 09:19:37 »
Zalezy jak bardzo fetyszyzuje się stan techniczny komiksów. Mi drobne ryski na okładce czy lekkie obicie rogu nie przeszkadzają. Nie czytam też na bierzaco, więc opóxnienie prenumeraty mnie nie rusza.

Offline Takesh

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #321 dnia: Cz, 20 Luty 2020, 12:12:29 »
Mi zależy na dobrym stanie komiksu, a prenumerata dała mi takie, poza w/w przypadkiem. Jakąś rysa, którą widać tylko pod światło, mi nie przeszkadza. Ale może po prostu miałem szczęście 🤷‍♂️

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #322 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 13:12:32 »
Gostek od fanpage'a chyba był jednym z tych co odpuścili po 24 tomie :P

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #323 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 18:23:01 »
Te tomy ostatni są drukowane za ciemno a w najnowszym tomie jeszcze zapomnieli w pięciu zeszytach (z 6) dać czarnych marginesów na "lewych stronach" :o Co też pokazuje że białe marginesy są lepsze  :)

Offline Wolvie

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #324 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 17:45:21 »
Te tomy ostatni są drukowane za ciemno a w najnowszym tomie jeszcze zapomnieli w pięciu zeszytach (z 6) dać czarnych marginesów na "lewych stronach" :o Co też pokazuje że białe marginesy są lepsze  :)

W oryginale wygląda to tak samo i służy podkreśleniu, że chodzi o "Wieki ciemne". Poza tym, Cybertron cierpiał wówczas na niedostatki energii, więc nie działało żadne oświetlenie  :D

Jak dla mnie jedynym minusem tego tomu jest brak info, kiedy zaczyna się następny odcinek historii. Dla kogoś, kto nie czytał oryginału może to być nieczytelne.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #325 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 12:38:26 »
Całe Dreamwave (od kiedy pojawiły się czarne marginesy) jest za ciemne.

Motyl

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #326 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 15:48:33 »
31. tom Transów to coś dla fanów talentu Jae Lee.


Offline gashu

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #327 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 19:47:37 »
Serio, Jae Lee? Czy to tylko jakiś naśladowca?

Offline Crono

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #328 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 22:40:48 »
Tak, Jae Lee. Ja go tam nie lubię, ale akurat w tym tomie jego rysunki robią klimat (jest to zamknięta mini seria Transformes/G.I. Joe).

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #329 dnia: So, 07 Marzec 2020, 19:41:19 »
Kolorysta ma przerabane z takimi rysunkami 😀