Autor Wątek: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)  (Przeczytany 98822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 22:11:36 »
Dla mnie problemem jest, że UK to pojedyncze historie, bez ciągłości i oderwane od głównego nurtu zdarzeń. Tak przez te pierwsze 4 testowe tomy te historie jakoś mi do gustu nie przypadły. Może potem będzie lepiej.

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 19:39:55 »
jest gdzieś rozpiska z datami wydań? Bo na stronie niestety brak info kiedy 4 tom. Wiem, że co 2 tygodnie ale nie kupowałem pierwszego dnia jak wyszło;D

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 19:54:16 »
Dalej nic... zastanawiam się jak w ogóle u nich z dostarczaniem tej prenumeraty gdy np trafią, że kogoś nie ma w domu?

I jest w ogóle jakaś możliwość sprawdzić, czy się zamówiło jak należy? Jakiekolwiek info o realizacji?
Bo trochę dziwnie tak sobie czekać i w sumie nic nie wiadomo. W jedynym mailu od nich był tylko link do kliknięcia. Nigdy się nie bawiłem w żadne prenumeraty ale w porównaniu z zamawianiem czegokolwiek w necie to jest jakoś lipnie zorganizowane.
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Luty 2019, 19:56:32 wysłana przez Gieferg »

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 19:55:42 »
No jak to jak? Normalnie - dostajesz awizo i płacisz na poczcie :)
Ja potwierdziłem prenumeratę właśnie przez link i od razu zadzwoniłem żeby potwierdzić. Na infolinii nawet nie chcieli weryfikować, bo stwierdzili, że jak wypełniłem formularz i kliknąłem w link to na pewno jestem "zapisany". Także nie martw się - do tej pory to u mnie działało przy 4 kolekcjach, to i u Ciebie zadziała. A co do przesyłek - rozstrzał, w jakim prenumeratorzy dostają paczki jest duży i sięga nawet kilku do kilkunastu dni (nie licząc przypadków patologicznych).

 
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Luty 2019, 19:58:46 wysłana przez Pocztar »

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 19:58:15 »
No jakbym wiedział, że wysyłają pocztą to bym nie pytał. Z kurierami i inpostami już miałem różne przejścia, również takie, że nikt nic nie zostawił i dopiero szukając po numerach śledzenia się okazywało, że w ogóle coś przyszło i gdzieś tam sobie czeka, a tak w ogóle to jeszcze dwa dni i by zostało odesłane :P
A tutaj żadnego info o wysyłce nie mam.

 

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 20:00:35 »
Nie martw się, pierwszą awizują bo to pobraniowa (z kolejnymi jest różnie, Hachette wysyła zazwyczaj listami nierejestrowanymi, więc nie masz numeru przesyłki, ale listonosz i tak zostawia awizo).

Eaglemoss przynajmniej wysyła poleconym i od biedy nawet dojeżdża do domu ;) Marvele muszę zawsze odbierać z placówki :(

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 20:09:46 »
Coś czuję, że szybko sobie dam spokój z prenumeratą i przejdę na zaopatrzenie w empiku :P

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 20:11:49 »
Czy ja wiem? Już lepiej raz w miesiącu na pocztę niż co dwa tygodnie po kioskach czy salonach ;)

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 20:19:26 »
Tak, ale w kioskach zaraz będzie tom 4-ty a ja czekam na 2-3 co jest dość frustrujące.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 20:53:11 »
Tak, ale w kioskach zaraz będzie tom 4-ty a ja czekam na 2-3 co jest dość frustrujące.
Uroki prenumeraty.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 22:07:16 »
Można też zadzwonić na prenumeratę i spytać czy została do ciebie paczka wysłana. Oni tam mają bazę prenumeratorów i wszystko widzą. Jutro 4 tom w kioskach i może moja paczka przyjdzie właśnie z tomami 2-3. No i oczywiście nowe tomy WKKM i WKKDC.

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 22:54:01 »
Czy tylko mnie przytłacza Transformers UK?
Pierwsze zeszyty z TM-S miałem wyczytane do białego, a kompilacja US+UK wyjątkowo nie chwyciła- pytanie dlaczego?
W Tomie 3 w "za kulisami" sami przyznają, ze akurat Transformers UK byl seria dla dzieci stad trochę kiczowatości. Moze to to?;D

Offline Voitas

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 22:57:02 »
Ja tam nie wiem i się nie znam, kupiłem tylko pierwszy tom, ale chyba tą serię z UK czytało mi się lepiej niż US :)

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 22:58:09 »
w pierwszym akurat tak;) Ja poki co wlasnie dzisiaj skonczylem trzeci;) Zobaczymy jak bedzie dalej. Z Conanem dotrwalem do 4;)

Offline wonap

Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 00:26:05 »
Jak się okazało informację znalazłem na Filmożercach;) Dzisiaj 4 tom więc 5 za 2 tygodnie;)
Jako ciekawostkę z kolei wrzucam takie info;D
https://paradoks.net.pl/read/37154-ghostbusters-transformers-polacza-sily