Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336456 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1185 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:42:48 »
Po czwarte, za tłumaczenie odpowiedzialne jest Panini, nie Hachette.

Jak to?

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1186 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 14:54:53 »

Nadal nie wiem co ty chcesz udowodnić.

Że możesz zrobić więcej niż pisanie na forum.

I nie uwiera ci że głosząc takie prawdy życiowe wydajesz na komiksy kwoty, za które mógłbyś nakarmić głodujące dzieci?

Nie. Mam w życiu ważniejsze problemy.

Jak to?

Hachette dostaje gotowce do druku.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1187 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 15:30:32 »
Że możesz zrobić więcej niż pisanie na forum.


I myślisz, że te pierwsze parę tomów wydali jeszcze raz bo ktoś do nich na maila napisał, zrobili zapewne dlatego, że jeden youtuber, który ma jakieś tam większe zasięgi pokazał jak to wygląda. No ale przecież mógł maila do nich napisać a nie nagrywać hejterski film.

Tam też nie widzisz tych błędów.

Coś chyba się nie rozumiemy, to jam pisać do nich żeby łaskawie poprawili swój produkt, to chyba im powinno zależeć na tym żeby to robić tak jak powinno się robić.

Z mojej strony zrezygnowałem z tego kolekcji po paru pierwszych tomach i jak widać bardzo dobrze zrobiłem, gdyż zaraz będzie 100 numer i cały czas są narzekania wg. ciebie hejt jest na błędy.

Corpo Hachette/Panini powinno się po plecach poklepywać, że w ogóle robią cokolwiek.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1188 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 15:49:31 »
To tylko komiks, to tylko hydraulik, to tylko coś tam.... Dzięki takiemu podejściu na każdym kroku mamy dziadostwo. Konstruktywna krytyka to nie hejt a na rynku najlepszym sposobem wyrażenia tej krytyki jest głosowanie portfelem. Po co firma ma się starać skoro i tak ktoś to kupi?

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1189 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 15:49:46 »
I myślisz, że te pierwsze parę tomów wydali jeszcze raz bo ktoś do nich na maila napisał, zrobili zapewne dlatego, że jeden youtuber, który ma jakieś tam większe zasięgi pokazał jak to wygląda. No ale przecież mógł maila do nich napisać a nie nagrywać hejterski film.

Tam też nie widzisz tych błędów.

Coś chyba się nie rozumiemy, to jam pisać do nich żeby łaskawie poprawili swój produkt, to chyba im powinno zależeć na tym żeby to robić tak jak powinno się robić.

Z mojej strony zrezygnowałem z tego kolekcji po paru pierwszych tomach i jak widać bardzo dobrze zrobiłem, gdyż zaraz będzie 100 numer i cały czas są narzekania wg. ciebie hejt jest na błędy.

Corpo Hachette/Panini powinno się po plecach poklepywać, że w ogóle robią cokolwiek.

Nie tak działają takie firmy, nie zgłosisz, nic się dzieje. Nie domyślą się sami, że coś jest nie tak z ich procesem wytwórczym, dopóki im ktoś tego nie powie, za pomocą dostępnych środków komunikacji (podałem jeden). Błędy popełniam ja, ty, wielu innych i jest to naturalna kolej rzeczy. Robienie o tym tym filmiku na YT nic nie dało, bo:

a) nie dotarło to na 100% do Panini
b) kolekcja nadal się sprzedaje i przynosi zyski
c) jest wielu takich jak ja, których po prostu to nie obchodzi, bo są ważniejsze problemy w życiu.

Wybacz ale udam się teraz do domu i zajmę się własnym życiem i problemami, które uważam za istotne dla mnie. Pozdrawiam
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline OokamiG

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1190 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 15:59:10 »
Robienie filmiku dało tyle, że niezdecydowani odopuścili sobie kupno tego bubla.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1191 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 16:03:44 »
No to to są zajebiste firmy jak nie wiedzą co jak wydają, tylko trzeba im zgłaszać, że ich produkt jest nie taki jak powinien być  ::) Myślę, że ludzie zgłaszali, ale na takie korpo-firmy działa tylko spadek sprzedaży.

Czy przynosi zyski to się okaże, czy będzie następna.

Tak cię nie obchodzą te komiksy, że masz jakiegoś bloga/kanał i nie wiem co tam jeszcze, właśnie napisałeś  parę postów na forum komiksowym, tak cię to nie obchodzi  ::)

To nic nie zmieni, że ty sobie pójdziesz do domu czy gdziekolwiek indziej, te błędy w tych książkach zostaną, ludzie dalej będą o nich pisać przy kolejnych tomach (w twoim języku hejtować) jeżeli takie się będą pojawiać.
Twój komiks jest lepszy niż mój

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1192 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 16:18:13 »
Oho, ale się rozkręciła dyskusja, a to tylko po jednym moim poście. ::)

Offline xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1193 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 16:26:40 »
No bo specjalnie wyszukujesz błędy i później hejtujesz na forum, zamiast zająć się ważniejszymi rzecznymi w życiu.  :)

Założyłbyś jakiś kanał o komiksach, dostawałbyś je za darmo i już wtedy nie widziałbyś błędów i nie byłoby hejtu  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1194 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 16:32:38 »
Spokojnie, ja tak nie działam. Tylko staram się wypowiadać na temat przeczytanych komiksów. Po prostu na to zwróciłem uwagę. A kolejnego tomu jeszcze nie mam bo czekam spokojnie na prenumeratę. :)

Motyl

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1195 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 19:38:35 »
Cytuj
Po czwarte, za tłumaczenie odpowiedzialne jest Panini, nie Hachette.

Cytuj
Jak to?

Bzdura.

Cytuj
Hachette dostaje gotowce do druku.

Sequel Bzdury, czyli Bzdura 2: Powrót absurdu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1196 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 20:12:27 »
Właśnie od razu wydawało mi się to dziwne, ale kolega był tak pewny siebie, pisząc te teorie..

Offline parsom

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1197 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 20:17:05 »
Wybacz ale udam się teraz do domu i zajmę się własnym życiem i problemami, które uważam za istotne dla mnie. Pozdrawiam

No i widzicie kmioty plebejskie? Po prostu nie wiecie co to jest życie, pieski francuskie. Takie Życie przed duże RZ. Jakbyście widzieli, to bym wam jakieś rz w miejsce ż nie przeszkadzało.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1198 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 20:39:32 »
Sequel Bzdury, czyli Bzdura 2: Powrót absurdu.
Właśnie miałem napisać coś podobnego :)

Jeśli w każdym tomie jest kilka literówek to jest to problem.

Offline Arion Flux

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1199 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 21:43:58 »
No i widzicie kmioty plebejskie? Po prostu nie wiecie co to jest życie, pieski francuskie. Takie Życie przed duże RZ. Jakbyście widzieli, to bym wam jakieś rz w miejsce ż nie przeszkadzało.
Prawde powiedziawszy, jesli chodzi o komiksy, a już szczególnie te kolekcyjne, to ja też nie jestem jakimś wielkim purystą jezykowym i sumie byłbym skłonny przychlić posta @eridravena o "istotniejszych problemach życiowych", o ile, rzecz jasna, usterki jezykowe w komiksie nie sa az takie, ze wypalaja oczy. (Tryb "puryzmu" włącza mi sie dopiero w odniesieniu do literatury, choć nawet tam na nieliczne literówki jestem skłonny przymknąć oko.)

Natomiast to, co budzi w pewnym (niewielkim) stopniu moje zdziwienie, to bardzo silna manifestacja puryzmu jezykowego w odniesieniu do komiksów na niniejszym forum, która jednak w żaden sposób nie przekłada się na dbałość językową w samych postach, które bardzo często zawierają orto-babole na poziomie dzieci z klas 1 i 2 szkoły podstawowej, o stylistyce i interpunkcji nawet nie wspominając.