Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336290 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1050 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 13:41:02 »
Czytam tomik Secret Avengers - ALE TO SŁABE. Zresztą tomik z WKKM też był słaby - aż ciężko uwierzyć, że Bru napisał tak słabą serię i to ueszcze w momencie, kiedy pisał tak znakomitego Kapitana.

To z KSM pisał Ellis

Online michał81

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1051 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 14:49:41 »
Boli w %#^ brak ostatniego zeszytu Ellisa. %^#$ Hachette  >:(
Wiesz, może ktoś kiedyś wyda ten jeden brakujący zeszyt samodzielnie, bo przecież tak powinno się robić cytując specjalistę w tej sprawie ;)
Cytuj
No tak (...) od tego numeru co go w Polsce nie było - duh.

A co do oceny samego runu to w porównaniu do części Brubakera oraz części z zeszytami Fear Itself jest dużo lepiej. "Secret Avengers" w końcu są tymi od "brudnej roboty" (co sugeruje sam tytuł) niż kolejną wersją Avengers, która niczym się nie różni od innych drużyn Avengers poza "przedrostkiem w tytule".
Nikt też widzę nie zwrócił uwagi, że to tutaj Ellis zaprezentował to co rozwinął dopiero w swoim solowej serii Moon Knighta. Ten zeszyt jest zdecydowanie najlepszy.

Offline daviddaniel

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1052 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 12:46:47 »
Co dokładnie ma być w tomie Havok?

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1053 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 14:07:28 »
Co dokładnie ma być w tomie Havok?



Emperor Vulcan plus 2 klasyczne zeszyty

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1054 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 18:19:42 »
To sie wiarze z kosmosem Marvela?

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1055 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 18:26:03 »
@UP
"Wiarze". To jest część zawartości tomu "Wojna Królów. Preludium" wydanego niedawno przez Egmont. Jak ktoś kupił ten komiks, to ma główną zawartość tego tomu SBM o Havoku.


Offline Teli

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1056 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 19:27:18 »
@UP.

No i teraz wyszło na to że Hachette kolejny raz wrednie wciska nam dubla Egmontu. No ale im przecież wolno. Tylko Egmont musi ciąć swoje Marvele żeby nie dublować tego co w kolekcjach już było. Kurna nie! Wróć! Może to Egmont dubluje wyprzedzająco Hachette? Dranie... :D

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1057 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 20:44:45 »
To ewidentny dubel Hachette. Szkoda, że nie mogą zmienić zawartości tego tomu jak w Quicksilverze. Dlatego ja Havoka nie wezmę.

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1058 dnia: So, 25 Lipiec 2020, 00:05:38 »
No i teraz wyszło na to że Hachette kolejny raz wrednie wciska nam dubla Egmontu. No ale im przecież wolno. Tylko Egmont musi ciąć swoje Marvele żeby nie dublować tego co w kolekcjach już było.
A co w zasadzie wspólnego ma H i E? Przecież to 2 niezależne wydawnictwa, które mogą wydawać nawet to samo w tym samym czasie - dopóki mamy wolny rynek, to chyba klient decyduje jakiego zakupu dokona? Naprawdę nie rozumiem tych beznadziejnych przepychanek co, kto i kiedy może wydawać.
Kurna nie! Wróć! Może to Egmont dubluje wyprzedzająco Hachette? Dranie... :D
Jeśli lista tomów H nie była tajemnicą... ;)
To jest część zawartości tomu "Wojna Królów. Preludium" wydanego niedawno przez Egmont. Jak ktoś kupił ten komiks, to ma główną zawartość tego tomu SBM o Havoku.
To chyba nietrudny wybór, z jakiego wydawnictwa brać patrząc na cenę okładkową...

Midar

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1059 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 00:24:17 »
To ewidentny dubel Hachette. Szkoda, że nie mogą zmienić zawartości tego tomu jak w Quicksilverze. Dlatego ja Havoka nie wezmę.
Jak to, nie weźmiesz? A, panorama?

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1060 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 07:42:13 »
Jak będzie pod koniec to nie wielka strata - nawet dla bazyla.

Wiem, że już kiedyś o to pytałem ale nie zapisałem nigdzie, a tu jest tyle stron, że trudno szukać więc zapytam jeszcze raz:
Co będzie jeszcze Claremonta w tej kolekcji.
Wiem, że jedna rzecz to Wolverine i Kitty - a drugie?
Będzie to coś nowego czy dubel Mandragory???

Online Crono

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1061 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 07:56:03 »
A ten X-Men 54 i 55 z tomu Havoka to jest to samo co już Hachette wydało w WKKM? Czy może coś innego?

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1062 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 08:06:20 »
@UP
Dokładnie to samo co w Zmierzchu Mutantów, dlatego nie opłaca się kupować Havoka, dla kogoś, kto ma Wojna Królów Preludium.



Online Crono

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1063 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 08:14:19 »
Tak, wiem Bazyl że to te same numery, ale o ile się nie mylę to wówczas w X-Men Marvel publikował dwie historie. Jedną główną (którą dostaliśmy w WKKM) i drugą krótką, związaną z konkretną postacią. Stąd moje pytanie, czy to będzie to samo.

Online michał81

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1064 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 08:26:20 »
Ta druga krótka dotyczy Angela. Główna to debiut Havoka. Czyli w tym wypadku będzie to główna.