Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336420 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #840 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 07:24:32 »
W zapowiedzi Secret Avengers. Dla przypomnienia okładka jak Misja na Marsa z WKKM ale zawartość to późniejsze zeszyty

« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Maj 2020, 07:27:32 wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #841 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 07:56:04 »
Ale mnie boli brak tego jednego zeszytu Ellisa  :(

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #842 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 08:02:11 »
The Next One a może wiesz co będzie dalej po Secret Avengers? Czy polecą mutantami i FF, tomami 100-130 z UK, czy będą jakieś ekskluzywy (Groot, Lady Sif, Carter itp.)?? :D

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #843 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 08:14:18 »
Tne Next One zaginął w akcji :)

Nie ma takich eksluzywów co podałeś w nawiasie. U nas już wychodzą tomy z listy UK 100+

Myślę że teraz możemy iść dalej za listą czeską (jak tomy 88 i 89) bo nie ma mutków ani FF i będzie tak:

94 Nova (Sam Alexander)
95 Nick Fury Jr.
96 Agent Coulson
97 Superior Spider-Man


Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #844 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 08:45:03 »
No właśnie, mnie zastanawia jak polecą. We Francji mutanci dopiero po 100 się sypnęli, u nas jak widać trochę kombinują z kolejnością w stosunku do innych krajów. No i Anion kiedyś wspominał o takich ekskluzywach jakie wymieniłem, ale od tamtego czasu może to już padło (Disney przechwycił mutków i FF)
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Maj 2020, 09:03:52 wysłana przez R3wolw3rowi3c »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #845 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:05:54 »
Nigdzie nie m tych eksluzywów a tak jak u nas (BOK dalej ma listę z nimi :) ) miały być w innych krajach.

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #846 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:24:33 »
Patrząc na listę angielską w tomie o Magneto są story arci Magneto War i Magneto Rex. Czy można to traktować jako swoiste preludium do wydawanego przez Muchę New X-Men? W końcu to właśnie po tych wydarzeniach Magneto
Spoiler: PokażUkryj
obejmuje władzę w Genoshy
.

No i Anion kiedyś wspominał o takich ekskluzywach jakie wymieniłem, ale od tamtego czasu może to już padło (Disney przechwycił mutków i FF)
Faktycznie mutanci byli na cenzurowanym (umowy zabraniały nawet używania mutant we Disney'owskich franczyzach), ale ostatnio sam Kevin Feige wypowiedział się o wprowadzeniu mutantów do MCU. Wprawdzie nie zrobił tego dosłownie, lecz w przewrotny sposób, ale echa odwilży w stosunku do mutantów już widać.
Po 60. tomie trochę mutantów w naszej kolekcji się pokazało: Generation X, Profesor X, Nowi Mutanci, Excalibur, Alpha Flight, X-23 i Cable (nie liczę tutaj Namora). Liczę jeszcze na kilka mutanckich występów, bo skoro dają kogoś takiego, jak Killraven czy Union Jack to dlaczego nie dać tomów o Kitty Pride czy Madroksie?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #847 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:31:12 »
Będzie prawie wszystko co na liście w UK. Oby pominęli duble typu: Havok, Ms. Marvel, Thanos i będzie gitara :)

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #848 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:41:32 »
Oby pominęli duble typu: Havok, Ms. Marvel, Thanos i będzie gitara :)
No i z tym może być problem. Vide: Loki. Jak jeszcze dorzucą duble z Jean Grey, czy Quicksilvera (dubel z WKKM  ::)) to będzie lipa.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #849 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:51:52 »
Loki dlatego że popularny i pewnie był już dawno zaklepany. Thanos może być tak samo. Quicksilvera raczej dadzą premierowego.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #850 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:53:07 »
Thanos by mógł nawet być, bo swoje egmontowe wydanie sprzedałem i to nawet bez zysku. :)

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #851 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:56:55 »
Quicksilvera raczej dadzą premierowego.
Faktycznie, zapomniałem o ekskluziwach na inne kraje. To samo z Jean Grey.
Swoją drogą nadal nie rozumiem dlaczego w naszej kolekcji nie dali Punisher: Rok pierwszy  :'(

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #852 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 10:50:14 »
Faktycznie, zapomniałem o ekskluziwach na inne kraje. To samo z Jean Grey.
Swoją drogą nadal nie rozumiem dlaczego w naszej kolekcji nie dali Punisher: Rok pierwszy  :'(

Bo coś poszło nie tak i przespali sytuację, a później zdublowali go w WKKM xD

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Palyszkiewicz

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #854 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 16:54:40 »
Do sufitu już niedaleko