Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 338897 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #825 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 09:11:31 »
Janie, dlaczego nie aktualizujesz pierwszego posta?
Bo ktoś za$%^* "modyfikuj"  :)

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #826 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 09:50:30 »
W zapowiedzi po Cablu dostaniemy Deathloka!


ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #827 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 10:03:28 »
O, na te mini serię z 1990 roku raczej się skuszę :)

Grube tomisko się szykuje, skoro sama ta mini seria ma niby ponad 200 stron: https://www.amazon.com/Deathlok-Living-Nightmare-Michael-Collins/dp/0785159886
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Maj 2020, 10:05:24 wysłana przez ramirez82 »

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #828 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 10:48:27 »
Na kiedy planowany jest Killraven?

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #829 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 10:53:24 »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #831 dnia: Cz, 07 Maj 2020, 16:36:16 »
Również dzisiaj odebrałem paczkę z tomami 86 i 87. Wszystko byłoby w porządku, ale np. Tom 87 czyli Loki ogólnie wygląda w porządku, ale ostatnią stronę, która pokazuje jakie komiksy będą następne mam przyklejoną a nie chcę jej odklejać żeby nie zniszczyć komiksu, niech tak jest. To tak wyszło z drukarni czy ktoś też tak miał?  ;)

Offline Arne

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #832 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 19:28:53 »
U mnie wszystko w porzadku, nic nie przyklejone.

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #833 dnia: So, 09 Maj 2020, 21:57:17 »
Również dzisiaj odebrałem paczkę z tomami 86 i 87. Wszystko byłoby w porządku, ale np. Tom 87 czyli Loki ogólnie wygląda w porządku, ale ostatnią stronę, która pokazuje jakie komiksy będą następne mam przyklejoną a nie chcę jej odklejać żeby nie zniszczyć komiksu, niech tak jest. To tak wyszło z drukarni czy ktoś też tak miał?  ;)
No to kolego masz białego kruka :P

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #834 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 20:06:20 »
Jakoś nigdy nie byłem przekonany do postaci Laury "X-23" i po zapoznaniu się z poświęconym jej tomem nadal nie jestem. Ogólnie nie jest źle, bo fabuła rozpisana całkiem zgrabnie przez co nawet rysunki niezbyt udolnie imitujące manierę Mike'a Turnera nie drażnią aż tak bardzo. Niemniej moją znajomość z tą postacią (nie licząc przypadkowych "spotkań" przy okazji np. wydarzeń obejmujących większe "strefy" uniwersum Marvela) zakończę na tym właśnie albumie.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #835 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 10:20:35 »
Również dzisiaj odebrałem paczkę z tomami 86 i 87. Wszystko byłoby w porządku, ale np. Tom 87 czyli Loki ogólnie wygląda w porządku, ale ostatnią stronę, która pokazuje jakie komiksy będą następne mam przyklejoną a nie chcę jej odklejać żeby nie zniszczyć komiksu, niech tak jest. To tak wyszło z drukarni czy ktoś też tak miał?  ;)

Ostatnią stronę mam OK, ALE:
1) Wstęp Eda Hammonda mam nieco rozmazany, niewyraźny, prawie jakbym miał założyć do czytania okulary 3D ;)
2) Przedostatnie strony - "Za kulisami: Loki" - mają krople z tuszu takie rozmazane, jakby na komiks napadał deszcz tuszu ;)

Też tak macie?

Offline Arne

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #836 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 10:33:46 »
Nie, moj egzemplarz jest ok. Nie ma takich wad, jakie opisales.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #837 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 13:59:15 »
Ok, dzięki. KOMIKSIARZ miał inne wady, ja mam inne, poszukaj w swoim - może masz jakieś unikatowe ;)

Offline Arne

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #838 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 14:53:11 »
Moze jest unikatowy, bo jako jedyny z nakladu nie ma zadnych wad :D

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #839 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 04:14:46 »
Jakoś nigdy nie byłem przekonany do postaci Laury "X-23" i po zapoznaniu się z poświęconym jej tomem nadal nie jestem. Ogólnie nie jest źle, bo fabuła rozpisana całkiem zgrabnie przez co nawet rysunki niezbyt udolnie imitujące manierę Mike'a Turnera nie drażnią aż tak bardzo. Niemniej moją znajomość z tą postacią (nie licząc przypadkowych "spotkań" przy okazji np. wydarzeń obejmujących większe "strefy" uniwersum Marvela) zakończę na tym właśnie albumie.
Również nigdy nie byłem przekonany do tej postaci jako kolejnej młodocianej żeńskiej podróby oryginału, co skłoniło mnie z jej dokładniejszym zapoznaniem, do czasu wydania u nas. I moim zdaniem warto było czekać, bo to świetny origin z bardzo dobrą kreską, akurat dobrze imitującą wzorce doskonałe. Origin daje radę i przynajmniej zmienił mój punkt widzenia tej postaci bardzo pozytywnie - można powiedzieć, że to godna przedstawicielka młodszego pokolenia X.