Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #750 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 10:39:37 »
Mateusz, musisz zbudowac rusztowanie :)

Albo rozłożyć na jednej półce i odwracać zdjęcie ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #751 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 12:09:27 »
Chciałbym mieć taką długą półkę. Na mojej mieści się ok. 33 tomów.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #752 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 14:15:34 »
Chciałbym mieć taką długą półkę. Na mojej mieści się ok. 33 tomów.

Swoją zaprojektowałem pod 150 tomów WKKM ale wiadomo co się stało :P Wygląda to tak:
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #753 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 21:10:21 »
A gdzie kupiłeś ustrojstwo o takiej grubości materiału?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #754 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 23:47:00 »
Fajna ta kolekcja. Ja - jeszcze student - chciałbym mieć podobną półkę, gdy już będę na swoim.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #755 dnia: Pt, 27 Marzec 2020, 08:10:19 »
A gdzie kupiłeś ustrojstwo o takiej grubości materiału?

Niekoniecznie są to tak grube materiały ;) Spójrz na komentarze na YT - firma u której zamawiałem dała komentarz. IMHO warto mieć takie produkt jako kolekcjoner. Sam leżałem na nich i wszystko było ok ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline nori

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #756 dnia: Pt, 27 Marzec 2020, 08:59:22 »
Okleiny boczne są różnej grubości, nie ma problemu złączyć np.: dwie płyty 18 mm i okleić boki jedną, szerszą okleiną.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline vision2001

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #757 dnia: Pt, 27 Marzec 2020, 09:05:42 »
Fajna ta kolekcja. Ja - jeszcze student - chciałbym mieć podobną półkę, gdy już będę na swoim.
Jak będziesz miał zajawkę na komiksy to zapewniam Cię, że jest to do zrealizowania, a nawet będziesz mial większą półkę czy regał(y). Daj sobie czas :)

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #758 dnia: Pt, 27 Marzec 2020, 09:11:41 »
Niekoniecznie są to tak grube materiały ;) Spójrz na komentarze na YT - firma u której zamawiałem dała komentarz. IMHO warto mieć takie produkt jako kolekcjoner. Sam leżałem na nich i wszystko było ok ;)

Moim zdaniem powinieneś unikać ustawiania komiksów jeden na drugim jak na filmiku. 1-2 jeszcze ok, ale powyżej zaczynają się poważnie odkształcać jak widać na kolekcji Marvel Now 2.0. Zawsze ustawiaj w pionie żeby tego uniknąć.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #759 dnia: Pt, 27 Marzec 2020, 18:08:09 »
Jak będziesz miał zajawkę na komiksy to zapewniam Cię, że jest to do zrealizowania, a nawet będziesz mial większą półkę czy regał(y). Daj sobie czas :)
Daję, a na razie tylko planuję bez żadnych konkretów.  ;)

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #760 dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 23:03:17 »
Muszę przyznać, że "Totalnie Odlotowy Hulk" mile mnie zaskoczył. Czytadełko z gatunku relaksujących, lekko rozpisanych i fachowo narysowanych. Dobrze, że była okazja rozpoznać próbkę jeszcze jednej serii, która zapewne inną drogą do nas by nie trafiła.

Offline Piterrini

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #761 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 18:42:33 »
Taka luźna myśl - jeśli kolekcja będzie lecieć dalej do 130 tomów, to jakich historii można się spodziewać?

To że kolekcja będzie kontynuowana wydaje się być realne (np. X-23 w zapowiedzi, gdzie X-Menów powinniśmy omijać...). W takim razie teraz przeplatane złoczyńcami (typu Kingpin czy Green Goblin) będą tomy wcześniej pominięte (X-Men i FF)? Tomów specjalnie dla nas przygotowanych raczej się nie spodziewam, ale może odbijemy od tego co wydano już np. w UK... Na wiki brak zakładki "Tomy niewydane w Polsce" dla SBM (jest tylko dla WKKM), a analizy pod tym kątem nie robiłem, bo niby miało być 100 tomów i koniec.
Subiektywnie mam mieszane odczucia co do przedłużenia, z jednej strony fajnie, bo taki Doctor Octopus do setki by się pewnie nie załapał, a z drugiej strony tomy pominięte w większości nie znajdą się na mojej liście zakupowej (dlatego też jestem ciekaw jakie mamy alternatywy :) ).

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #762 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 21:35:23 »
Muszę przyznać, że "Totalnie Odlotowy Hulk" mile mnie zaskoczył. Czytadełko z gatunku relaksujących, lekko rozpisanych i fachowo narysowanych. Dobrze, że była okazja rozpoznać próbkę jeszcze jednej serii, która zapewne inną drogą do nas by nie trafiła.

Podjąłem dziś jeszcze jedną śmiałą próbę kupna tego Hulka w lokalnych kioskach, ale skończyło się na niczym...choć jeden ze sprzedawców obiecał pomoc :)
,, - Eeeeech.''

Motyl

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #763 dnia: Cz, 02 Kwiecień 2020, 16:32:06 »
Podjąłem dziś jeszcze jedną śmiałą próbę kupna tego Hulka w lokalnych kioskach, ale skończyło się na niczym...choć jeden ze sprzedawców obiecał pomoc :)

Możesz zamówić tu - https://www.empik.com/superbohaterowie-marvela,p1147632059,prasa-p
Zarejestruj sobie darmowy przez 60 dni  Empik premium i będziesz miał wysyłkę do paczkomatu czy odbiór na poczcie za darmo przy zakupach 40 zł. Kolekcja kosztuje 39,99 więc można sobie domówić czy Conana czy Transy, a jak się nie zbiera to coś taniego na przekroczenie 40 zł, np. to - https://www.empik.com/gru-dru-i-minionki-balda-kyle-coffin-pierre-guillon-eric,p1167889442,film-p

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #764 dnia: Cz, 02 Kwiecień 2020, 16:40:46 »
Dzięki, Motyl, jak sprawdzałem, nie mieli :)
,, - Eeeeech.''