Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #225 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 15:03:30 »
Chwilunia, tego RedHulka rysuje nie tylko McGuinness, pisałem o tym kilka postów wyżej [ ;D ], tutaj mamy 3 zeszyty z WWHulks- nazwijmy to"originowe", oraz historię główną, którą tworzy Zircher.

@Sum41-
W tych zeszytach 22-24 to jak w kalejdoskopie, zwłaszcza w środkowym:

https://marvel.fandom.com/wiki/Hulk_Vol_2_23

Prawdziwa parada, co rysunek, to inny artycha :)
,, - Eeeeech.''

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 15:45:55 »
Czyli odpuszczam myślałem że większość to Ed którego lubię - no trudno.


Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #228 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 15:57:54 »
Chyba nie było w dziejach kolekcji tomiku stworzonego przez większą ilość twórców :D

Dzięki, Mateuszu, za prezentację.
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #229 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:02:28 »
W tym tomie strona wspominkowa rysowana przez Sala Buscemę nie tuszowana przez Sienkiewicza wygląda całkiem spoko. Szkoda, że w żadnej Kolekcji nie załapały się te wcześniejsze numery o współpracy Red Hulka i Inteligencji, albo historii World War Hulks. Albo Planet Red Hulk.

Ale i tak czytało mi się to dziś dobrze, rysunki głównego artysty spoko a przekrojowy zeszyt 22 pozwala odświeżyć sobie całą historię Rossa. I są rysunki historycznych artystów serii. Druga część to przyzwoita przygoda w duecie z Machine Manem. Ja bym Antariemu to polecił, bo wyszedł naprawdę zgrabny tom. Zwłaszcza w połączeniu ze Scorched Earth z WKKM i egmontowymi Thunderboltsami.

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 09:28:09 »
Ale i tak czytało mi się to dziś dobrze, rysunki głównego artysty spoko a przekrojowy zeszyt 22 pozwala odświeżyć sobie całą historię Rossa. I są rysunki historycznych artystów serii. Druga część to przyzwoita przygoda w duecie z Machine Manem. Ja bym Antariemu to polecił, bo wyszedł naprawdę zgrabny tom. Zwłaszcza w połączeniu ze Scorched Earth z WKKM i egmontowymi Thunderboltsami.

Po zapoznaniu się z materiałem Mateusza podjąłem decyzję, że wezmę. Oprawa graficzna jest może różnorodna pod względem artystów ale spójna. Zamówienie kolejny raz przez stronę Ruchu, ciekawe czy zrealizują tym razem. Za poprzednią nieudaną transakcję kasy nie zwrócili :D

John

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 18:01:35 »
Czyli odpuszczam myślałem że większość to Ed którego lubię - no trudno.

Dla mnie to jest Ed w najlepszej formie:


Online Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #232 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 14:49:52 »
Witam
Mam prośbę do osób posiadających wszystkie tomy tej kolekcji: czy ktoś mógłby zmierzyć miarką ile te tomy mają długości?
Bo ja będę robił nowe półki na komiksy i chciałbym tą część panoramy mieć na jednej półce, a nie mam wszystkich tomów (nie kupuję dubli, więc braki w panoramie uzupełnię później robiąc naklejki na ostatnie tomy z kolekcji i umieszczając je w miejscu braków).
Tylko nie wiem jak szeroka półka musi być by wszystko się zmieściło.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #233 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 21:38:49 »
Jak niemasz wszystkich tomow to jak chcesz miec cala panorame, na co nakleisz??

Online Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #234 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 23:01:42 »
Chce mieć całą panoramę pierwszej 60 (czy tam 65 - bo około tego tomu konczy się ten pierwszy obrazek). Czyli na tomy powyżej 65 chciałem nakleić panoramę z tych brakujących tomów.

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #235 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 23:35:39 »
Ależ toż to oszustwo!  :o  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #236 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:18:53 »
88 i 89 we Francji to Angel i Nightcrawler
https://www.bedetheque.com/BD-Marvel-Comics-Le-meilleur-des-Super-Heros-La-collection-Hachette-Tome-88-Angel-368632.html
https://www.bedetheque.com/BD-Marvel-Comics-Le-meilleur-des-Super-Heros-La-collection-Hachette-Tome-89-Diablo-368633.html

To jeszcze inna zawartość. Może te 2 weszły za brazylijskiego Deathloka i Secret Warriors ? Do tej pory nie było ich na liście. Skoro X-Men to nie warto narzekać
« Ostatnia zmiana: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:24:20 wysłana przez bogi1 »

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #237 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 14:32:06 »
Czesi dodali tom 74 Spider-Man 2099. Czyli też idą za francuzami.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline R~Q

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #238 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 14:46:15 »
88 i 89 we Francji to Angel i Nightcrawler
W sensie Diablo ;)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #239 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:04:36 »
Czesi dodali tom 74 Spider-Man 2099. Czyli też idą za francuzami.
Tak jak i tu https://es.wikipedia.org/wiki/La_colecci%C3%B3n_definitiva_de_novelas_gr%C3%A1ficas_de_Marvel I nasze się z tym wszystko zgadza od 61.