Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #195 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 13:30:28 »
To mutanci dopiero od września? Jak na razie był dopiero: Wolvie, X-Men, Beast i Generation X a już jesteśmy daleko w kolekcji. Jestem zły takim traktowaniem po macoszemu

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #196 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 10:52:58 »
Mi akurat "Invaders" podeszło ale ja lubię starocie i pomysł przewodni uważam za atrakcyjny. Do tego stopnia, że bardzo chętnie obejrzałbym filmową produkcje opartą na tym koncepcie. Choć równocześnie rozumiem osoby sceptyczne wobec tego tytułu.

Online Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #197 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 19:29:14 »
A ja ci powiem, że to by było fajne, jeśli by oni w końcu weszli na teren Rzeszy,a nie kręcili się tylko między Anglią i USA. Oczywiście to tylko pierwsze zeszyty, więc nie można było wszystkiego od razu pokazać. Ma się to wrażenie jednak cały czas, że to tylko wstęp i szkoda, że po polsku ciągu dalszego nie będzie.

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 23:05:27 »
O tak! Akcje na terenie Rzeszy (i ogólnie okupowanej Europy) jak najbardziej! Próbkę tego mieliśmy przecież w "Zimowym Żołnierzu" i to były jak dla mnie bardzo udane retrospekcje. A za jakiś czas pewnie rozejrzę się za oryginalnymi zeszytami "Invaders vol.1". Odcinek z udziałem Thora po stronie Niemców ponoć udany. 

« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Maj 2019, 23:07:37 wysłana przez Nawimar III »

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #199 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 20:49:28 »
O tak! Akcje na terenie Rzeszy (i ogólnie okupowanej Europy) jak najbardziej! Próbkę tego mieliśmy przecież w "Zimowym Żołnierzu" i to były jak dla mnie bardzo udane retrospekcje. A za jakiś czas pewnie rozejrzę się za oryginalnymi zeszytami "Invaders vol.1". Odcinek z udziałem Thora po stronie Niemców ponoć udany. 



Tez uwielbiam pulp i nazi w komiksach i polecam sprawienie sobie tej serii w calosci ktora dostepna jest w 2 TPB. Mam zeszytowki tylko troche kolory sie rozjezdzaja.

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #200 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 10:15:48 »
Dopiero co zacząłem "wchłaniać" "West Coast Avengers" ale już teraz wiem, że jeśli komuś odpowiadają dobre lata 80. XX w. to będzie kontent. Rysuneczki na poziomie, bo tak to jest jest gdy finalizuje je Brett Breeding (udzielał się w semicowym "Supermanie"). Bardzo cieszy mnie ten tom bo właśnie takich opowieści brakowało mi w "WKKM". No i zapowiedź pierwszego albumu z solowymi przygodami Namora (do tego w wykonaniu Johna Byrne'a!) również wzbudza we mnie entuzjazm :)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #201 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 10:22:56 »
Całkiem spoko tom (obie historie)  :)

W komiksie jest Living Lightning a w WKKM jest Żyjąca Błyskawica. Wiadomo że to w WKKM jest źle i niepotrzebnie tłumaczone (Mucha ma narąbane z tym tłumaczeniem wszystkiego) Anion przegapiłeś  ;D

Namor na pewno cieszy :) Szkoda że w WKKM nie dali Sub-Mariner: The Depths Milligana i Ribica. Może Mucha by wydała Lódźpodwodny :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 10:32:21 wysłana przez JanT »

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #203 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 16:44:40 »
To już na 100% i u nas:



Oraz:

-Quicksilver (Heroes for Hire 15-16, Quicksilver 11-13, Heroes For Hire and Quicksilver Annual 1)
-Jean Grey (X-Men (Vol. 2) 30, The Adventures of Cyclops and Phoenix 1-4, X-Men Origins: Jean Grey)
-Madrox (Madrox 1-5, Giant Size Fantastic Four 4)

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #204 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 17:05:48 »
Chudzinki trochę jeżeli wierzyć liczbie stron z tej francuskiej strony. Ważne, że są X w końcu i ta ważna historia dla Sue 

Offline R~Q

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #205 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 17:33:13 »
Nareszcie X

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #206 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 18:39:31 »
Chudzinki trochę jeżeli wierzyć liczbie stron z tej francuskiej strony. Ważne, że są X w końcu i ta ważna historia dla Sue 
Tam podają tylko ilość plansz i czasem są też błędy :)

Online Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #207 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 20:43:26 »
Jak to było? Jesteś beznadziejnym gościem Maddrox i jedyną twoją mocą jest zamienianie się w wielu beznadziejnych gości. Czy jakoś tak to leciało. Taki tekst był chyba w polskim wydaniu X-cutioner Song.
Super że będzie Multipple Man.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #208 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:02:09 »
Kolejne numery z rysunkami Byrne tak trzymac 😀

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #209 dnia: So, 25 Maj 2019, 01:40:31 »
I Texeirę widzę wśród rysowników :) Zresztą podobno to niezły komiks o Sajklopie  jest, chociaż wielu czytelnikom jeszcze się odbija Summersem po Uncanny X-Men :/
,, - Eeeeech.''