Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 338274 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1995 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 17:26:47 »
Rage of Ultron pochodzi z 2015 roku. Ładne te rysunki Openy w środku. Ale wie ktoś między którymi tomami Avengers wydanymi w Polsce umieścić można tą historię? A co do tego tomu, to nie spodziewałem się, że dadzą tak wczesne zeszyty Avengers vol. 1 I mimo upływu czasu, całkiem przyjemnie czytało się kolejne starcie z Mistrzami Zła.

Offline andy13

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1996 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 10:03:57 »
Sentrego się fajnie czyta tylko i wyłącznie za pierwszym razem pod warunkiem, że nie znasz spilerów. Za drugim już niestety cała aura tego komiksu znika (…)
Większość osób ma kupkę wstydu liczącą ponad 100 komiksów, a Ty piszesz o czytaniu takich komiksów po 2 razy :)

Pytanie z innej beczki.
Poza kioskami i innymi empikami, można gdzieś kupić tą mini kolekcje?
W kioskach to też niekoniecznie…

Offline emedzi 12

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1997 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 13:36:18 »
W dzisiejszym tomie, mamy najprawdopodobniej zapowiedź kolejnej kolekcji Marvela od Hachette. Szerzej rozwinąłem ten temat w wątku Hachette.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1999 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 14:31:37 »
Superzłoczyńcy Marvela #8: „Venom” – prezentacja komiksu
To już czwarty przedruk zeszytu TASM #300 na naszym rynku, a drugi w tym roku. Mieliśmy go wcześniej w: Spider-Man nr 4/91 (TM Semic), The Amazing Spider-Man: Narodziny Venoma, WKKM t. 5 (Hachette), Amazing Spider-Man: Epic Collection – Venom (Egmont).
Czy kojarzycie żeby jakikolwiek inny zeszyt z Marvela lub DC miał tyle przedruków w Polsce?
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Listopad 2021, 14:49:17 wysłana przez laf »

Offline Crono

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2000 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 14:37:05 »
To już czwarty przedruk zeszytu TASM #300 na naszym rynku, a drugi w tym roku. Mieliśmy do wcześniej w: Spider-Man nr 4/91 (TM Semic), The Amazing Spider-Man: Narodziny Venoma, WKKM t. 5 (Hachette), Amazing Spider-Man: Epic Collection – Venom (Egmont).
Czy kojarzycie żeby jakikolwiek inny zeszyt z Marvela lub DC miał tyle przedruków w Polsce?
Było kilka takich zeszytów, np. zeszyty X-Men z Sagi o Mrocznej Fenix. Zeszyty były w Tm-Semic, w Essentialu z Mandragory, WKKM oraz tomie Superbohaterów Marvela o Kitty Pride. Może gdzieś jeszcze, nie pamiętam.

Offline Leyek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2001 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 19:02:33 »
Ta główna historia z tomu Venoma to coś wartego uwagi? Bo rysunkowo odrzuca, ale z drugiej strony wszystko co wyszło u nas z Venomem do tej pory było co najmniej dobre.

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2002 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 19:58:47 »
Świetny tom na koniec i najfajniejsze, że dali ulotkę z podziękowaniami. Coś takiego nie pojawiło się przy zakończeniu poprzedniej kolekcji, więc jednak Hachette się trochę uspołeczniło.

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2003 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 13:07:51 »

Offline Voitas

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2004 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 13:56:59 »
Chyba jakoś grubo polecieli z nakładem ostatniego tomu. U mnie pod domem na stoisku z prasą tomy różnych kolekcji pojawiały się tak średnio raz na pół roku. Czasem Conan, czasem Transformers. Pojedyncze tomy. A dzisiaj rano Venoma były 3 sztuki :)

Offline Rodrigues

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2005 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 14:04:52 »
U mnie było podobnie. Dało się odczuć sporą różnicę w stosunku do tomu z Apocalypsem, którego musiałem się mocno naszukać w dniu premiery. Być może Venoma nadrukowali więcej w związku z niedawną premierą drugiego filmu. Jestem ciekawy, czy Hachette w ogóle bierze pod uwagę takie okoliczności.

Offline andy13

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2006 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 15:48:58 »
Chyba jakoś grubo polecieli z nakładem ostatniego tomu. U mnie pod domem na stoisku z prasą tomy różnych kolekcji pojawiały się tak średnio raz na pół roku. Czasem Conan, czasem Transformers. Pojedyncze tomy. A dzisiaj rano Venoma były 3 sztuki :)
Muszę sprawdzić, bo poza 1. tomem z Red Skullem nie widziałem tej kolekcji w żadnym kiosku.

Offline Tymon Nadany

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2007 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 16:18:18 »
Chciałem zamówić Venona w empik com ale patrzę prasy z wysyłką już nie można zamawiać inaczej niż do salonu.

Offline sneider

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2008 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 16:27:35 »
a ja nie mogę tego tomu znaleźć, zawsze kupowałem w empiku ze zniżką 6zł, a teraz w empiku pustki...

Online Midar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #2009 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 17:59:53 »
W „moim” Empiku sytuacja też odwrotna przy Venomie. Zwykle wybierałem sobie egzemplarz z 5, 6 stojących, a Venoma były tylko 2 sztuki.