Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336390 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1680 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 02:37:17 »
Jednym słowem odgrzewane kotlety w nowej panierce ::)

Okładki oryginalne, choć na mój gust nieco szkaradne, aczkolwiek nieźle nawiązujące do charakterów postaci...
poza tym Venom nie pasuje do stylu pozostałych, bo w dwóch kolorach ;)

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1681 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 09:54:38 »
Ciekawe czy prenumeratorzy dostaną info o przedłużeniu i będzie to szło dalej, skoro teoretycznie jest to "inna" kolekcja ;)
Inna, nie inna... Nikt nie założył nowego wątku, bo wszyscy wiemy, jaka jest prawda.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1682 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 09:57:16 »
Jednym słowem odgrzewane kotlety w nowej panierce ::)
co tam jest odgrzewanym kotletem?

Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1683 dnia: Nd, 20 Czerwiec 2021, 00:11:36 »
 Zbiór wcześniej pozbieranych wydanych w oryginale historii z dedykowanymi okładkami pod kolekcję?
Pytanie tylko czy stworzone specjalnie do niej czy to jakieś inne wersje okładek oryginalnych wydań.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1684 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 09:39:44 »
Też ogólnie wolałbym przedłużenie bieżącej panoramy, choć naszemu kochanemu Hachette, już chyba nie starczyłoby na nią tomów. Kwestią gustu natomiast jest które okładki są lepsze - niemieckie czy brytyjskie. Na pewno niemieckie odróżniają się od tego co do tej pory wychodziło zazwyczaj na okładkach polskich komiksów, więc to jest plus. Ale standardowe brytyjskie wersje też nie są złe.

Jak ktoś już Maragastowi wytłumaczył - tom z Havokiem to też byłby dubel względem Egmontu, tak jak numer z Khamalą Khan. Żadna strata. Czyli na 130 brytyjskich tomów nie dostaniemy w Polsce trzech - Polaris oraz Dr Octopus i Green Goblin. Szkoda, choć naprawdę nie rozumiem czemu, skoro jednak polski oddział Hachette się zdecydował przedłużyć o łotrów, obcina dwa ostatnie tomy. Dla mnie decyzja niezrozumiała.

Thanos, to ma być powtórzenie "Thanos Powstaje". Czyli dobrze, zrobiłem, że tamten komiks sprzedałem. Nie było dodruku, jak np. Age of Ultron, więc pozostali, którzy się na wydanie Marvel Now nie załapali, mają teraz szansę nadrobić tą historię.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1685 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 08:23:27 »
Kwestią gustu natomiast jest które okładki są lepsze - niemieckie czy brytyjskie.
Na pewno niemieckie odróżniają się od tego co do tej pory wychodziło zazwyczaj na okładkach polskich komiksów, więc to jest plus.
To też trochę kwestia gustu.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1686 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 08:54:02 »
@UP
Taaa - użyłem złego słowa. Te konturowe okładki villanów na pewno są ciekawe - przynajmniej w moich oczach. Ja akceptuję obie wersje. Hachette Polska opiera się na wersji niemieckiej - ok. Ważne, że będzie Thanos Powstaje a nie Thanos Quest.



Offline Jigsaw

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1687 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 23:37:42 »
To też trochę kwestia gustu.
  A dla mnie to nie kwestia gustu, co jednorodności okładek. Powinni lecieć brytyjską do końca, albo zastosować nowy wariant w nowej mini-kolekcji (złoczyńców) z nową numeracją. A czy z kontynuacją panoramy, czy nie, to dla mnie akurat nie ma znaczenia.
« Ostatnia zmiana: Wt, 06 Lipiec 2021, 23:39:31 wysłana przez Jigsaw »

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1688 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 06:45:28 »


Ważne, że będzie Thanos Powstaje

Eh...kolejny dubel po Egmoncie...


Offline SawiK

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1689 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 08:09:56 »
Up
A mogli wydać Maximum Carnage, eh Haczet 😔 Zostaje czekać na Epic od Egmontu 🤪

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1690 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 08:32:19 »
  A dla mnie to nie kwestia gustu, co jednorodności okładek. Powinni lecieć brytyjską do końca, albo zastosować nowy wariant w nowej mini-kolekcji (złoczyńców) z nową numeracją. A czy z kontynuacją panoramy, czy nie, to dla mnie akurat nie ma znaczenia.
Może się źle wyraziłem. Chciałem zanegować bazyliszkowe "na plus", bo mnie niejednolitość się właśnie nie podoba.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1691 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 14:00:41 »
Up
A mogli wydać Maximum Carnage, eh Haczet 😔 Zostaje czekać na Epic od Egmontu 🤪

Byłoby w Kolekcji Spider-Mana. Ale nie kupowałeś testu, nie doszło do restartu to teraz nie ma.

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1692 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 14:13:02 »
Przepraszam że Lubuskie i *80% inszych województw testu nie mieli 😢
Wiem zawsze mogłem przepłacać Januszom biznesu. Wykupili nakłady odcinając Kowalskich od prenumerat dla Haszet 😆

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1693 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 17:30:41 »
No właśnie nie wykupili. Bo gdyby wykupili, to Spider-Many nie zalegałyby na półkach w pomorskim i lubelskim i Kolekcja by ruszyła jak Transformers. Ja się specjalnie do Gdańska przeniosłem, tylko po to by kupować kolejne testy. :) Polecam.

Nie chciałeś kupować na Allegro, to nie narzekaj, że nie ma Maximum Carnage na twardo. Ale więcej - nawet nie zadzwoniłeś do Hachette i nie zamówiłeś prenumeraty, jak teraz np. ja zrobiłem z Bohaterami i Złoczyńcami.

Offline Kadet

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #1694 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 17:36:53 »
Znaczy... poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że to, czy ktoś kupił, czy nie kupił numeru testowego na Allegro nie miało w ogóle wpływu na wynik testu.

 Bo chyba przecież ci ludzie, którzy sprzedawali te tomy na Allegro, wcześniej sami kupili je w kiosku, więc i tak te komiksy zostały zapisane przez Hachette jako "sprzedane"...
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!