Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 338932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #660 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 00:58:30 »
Przysnąłem  ;)

Ale za to mam listę do 90:

86.Groot
87.Loki
88.Agent Carter
89.Lady Sif
90.Killraven

To pewna lista? ;)

Loki vol. 1 wygląda na to samo, co Mucha wydała. Groota, Sif i Cartra rzeczywiście nie widzę na żadnej innej liście. Za to Killraven zapowiada się interesująco.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #661 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 08:52:15 »
@Lord Disneyland

A masz WKKM Thor: Ostatni Wiking, właśnie z originem Beta Ray Billa? To idealna historia wprowadzająca do tej postaci napisana przez Simonsona.

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #662 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 09:22:01 »
A masz WKKM Thor: Ostatni Wiking, właśnie z originem Beta Ray Billa? To idealna historia wprowadzająca do tej postaci napisana przez Simonsona.

Wycinek z tej historii (2 zeszyty) będzie zawarty w tomie SBM. Potwierdzam słowa Bazyla - ta opowieść jest faktycznie kapitalna. Zresztą wydanie runu Simonsona (a także Straczyńskiego) to niezmiernie moje ciche marzenie.

Główna historia z tomu o Beta Ray Billu osobiście mnie bardzo ciekawi (również przez to, że jest ot zamknięta mini seria) i będzie to jeden z niewielu tomów po 50. numerze, w który się zaopatrzę.

P.S. BRB pojawił się również w SBM w tomie z Thorem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Luty 2020, 09:24:06 wysłana przez laf »

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #663 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 09:54:47 »
Beta Ray Bill - nie wiem czy to złe, czy dobre, ale lubię tę postać i mocno czekam na ten tom.

To chyba jedyny tom z tej kolekcji na jaki wciąż czekam.

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #664 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 14:03:37 »
Wycinek z tej historii (2 zeszyty) będzie zawarty w tomie SBM. Potwierdzam słowa Bazyla - ta opowieść jest faktycznie kapitalna. Zresztą wydanie runu Simonsona (a także Straczyńskiego) to niezmiernie moje ciche marzenie.


Przeczytałem ostatnio jego całego Thora. Udało się dostać względnie tanio omnibus. To jest świetny run, cudowny komiks. Jeśli wyszedłby po polsku kupiłbym go jeszcze raz.

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #665 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 14:11:56 »
Całe szczęście mieliśmy możliwość przeczytania chociażby wycinka w ramach WKKM, jedne z moich ulubionych numerów. Ogólnie rzecz biorąc z tych bohaterów, których znałem wcześniej ale niewiele w ramach solowych występów to spośród tego co się u nas ukazało to dla mnie największymi wygranymi zostali Thor i Dr. Strange. Czy to starocie, czy nowości oni mają naprawdę dobre komiksy i to są naprawdę fajne postacie.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #666 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 22:26:05 »
Bazyliszku i lafie- 
Niestety, tych tomów WKKM nie miałem i nie mam...w ogóle kolekcją zainteresowałem się od tomu 98 :D i choć sporo dokupiłem wczesniejszych, to zdecydowanie większość stanowią te, których nie mam :)

Ferie idą, zaliczki bezdusznym hotelarzom i kolejarzom powpłacane, pustki w kieszeniach- a tu z każdej strony atakują mnie bliźni tytułami, które powinienem mieć na półkach ;) Wot żyzń priaklataja :)
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #667 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 05:59:43 »
@UP
No wiesz - wydałeś się zainteresowany postacią Beta Ray Billa, więc zwróciłem ci uwagę na pierwszą, ale od razu dobrą historię z tą postacią. I mamy szczęście że ten fragment runu Simonsona wyszedł po polsku. A akurat sporo tomów z pierwszej 60-tki WKKM nie ma aż tak wysokich cen. Zerkniesz na SBM i sam zdecydujesz czy dokupić coś jeszcze.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wkkm-thor-ostatni-wiking
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Luty 2020, 06:02:25 wysłana przez Bazyliszek »

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #668 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 12:53:04 »
Mam pytanie. Nie kojarzę postaci, która jest na panoramie przed Deadpoolem. Co to za postać?

Online vision2001

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #669 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 13:06:33 »
Mam pytanie. Nie kojarzę postaci, która jest na panoramie przed Deadpoolem. Co to za postać?
Star Lord

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #670 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 13:11:07 »
Faktycznie. Nie rozpoznałem go bo na panoramie trochę inaczej wygląda. Dzięki. :)

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #671 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 15:01:50 »
Powoli dobijam do połowy tomu z Quasarem i muszę przyznać, że jest lepiej niż się spodziewałem. Lekko i rozrywkowo, w stylu Marvela schyłku lat 80. A takich właśnie opowieści życzyłbym sobie w tej kolekcji jeszcze co najmniej kilka.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #672 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 17:18:06 »
Powoli dobijam do połowy tomu z Quasarem i muszę przyznać, że jest lepiej niż się spodziewałem. Lekko i rozrywkowo, w stylu Marvela schyłku lat 80. A takich właśnie opowieści życzyłbym sobie w tej kolekcji jeszcze co najmniej kilka.

Czy to duża ramota? Bo trochę się obawiam ściany bezsensownego tekstu...

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #673 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 18:46:30 »
@UP
She-Hulk to też były lata 80-te. New Mutants podobnie. Nie podobały ci się te tomy?

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #674 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 19:43:27 »
Pocztar, tekstu faktycznie jest sporo. Czyta się to jednak bardzo płynnie, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Stąd nie miałem poczucia bezsensowności. To była raczej okazja by lepiej poznać w sumie umiarkowanie znanego mi bohatera. Przeważają bowiem autorefleksje protagonisty, który dopiero rozpoznaje swój nowy status. Ogólny klimat przypomina historie z udziałem Kapitana Marvela Starlina, tyle że teksty są jakby nieco lżej rozpisane. No i bohater mniej spięty.