Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 338356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 15:06:00 »
Spoko jest ten tomik Remendera ale na pokazanie postaci lepszy byłby pierwszy tom Bru https://www.goodreads.com/book/show/13537835-winter-soldier-volume-1

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 15:55:56 »
No właśnie. Poczytałoby się coś współczesnego z Buckym. Nawet ten okres przed Samym Strachem jak był Kapitanem Ameryką. O - taka antologia jak o Aquamanie by się przydała. Szkoda, że Hachette udało się tylko tyle wcisnąć z nim do obu kolekcji.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 18:47:17 »
Do kreski Cooka to daleko, szkoda ze nie ilustrowal tego Epting, bo w Capie to byl miodzik  :D

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 22:27:00 »
Ten Deathlok będzie w SBM:



https://www.amazon.com/Deathlok-Living-Nightmare-Michael-Collins/dp/0785159886

Ktoś zna? Ja wiem tylko że to 4 podwójne zeszyty.


Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #64 dnia: So, 09 Marzec 2019, 23:54:51 »
Tak sobie jeszcze przypomniałem tą Spider Woman z Kolekcji. W porównaniu z Daredevilem Bendisa prace Maleva przy Jessice bardziej mi się podobają. Jest większa paleta barw - błękit, zieleń, żółć. A nie tylko czerń i czerwień. Twarze i postacie są moim zdaniem bardziej dopracowane, piękniejsze, lepiej się je ogląda. Jest więcej szczegółów. A sama historia szybko leci, mimo 7 zeszytów. Naprawdę tom godny uwagi. I w miarę aktualny - Dark Reign, Skrulle. Tom pasuje akurat teraz na premierę Kapitan Marvel z MCU.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline komixpmi

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 17:03:33 »
Już miałem pytać , jaki komiks zapowiedziano w kolekcji pod numerem 62, ale zobaczyłem filmik powyżej i pokazane tam jest , że to będzie INVADERS !!! Zapowiada się ciekawie.

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 18:35:19 »
Cytuj
6 zeszytów w formie onehotów pisanych i rysowanych przez różnych twórców. Ocena 3/5  :)

Nie czytałem jeszcze ale też mnie razi ten koncept tego tomu. Powinni dać pierwszy story arc ich serii i tyle:
https://comicvine.gamespot.com/young-avengers/4050-11870/

6 zeszytów

edit: Pamiętam, że było to w liście, którą zrobił Anion lata temu i została wysłana do Hachette co mogliby wydać. Pamięta to ktoś ? Haha. Nawet były pięknie okładki przygotowane
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2019, 18:41:30 wysłana przez bogi1 »

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 20:04:34 »
Zgadzam się z wami. Te etiudy są nawet trochę interesujące, ale zdecydowanie wolałbym pierwszy run. Krucjata Dziecięca bardzo mi się spodobała. Styl-Treść też niezłe było. A tutaj jestem trochę zagubiony, bo najpierw czytałem te komiksy, a dopiero potem "Krótką historię Young Avengers" z końca.

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 16:42:58 »
Po "Young Avengers" nie spodziewałem się zbyt wiele, bo poprzednie ich "występy" w WKKM nieszczególnie mnie przekonały. Widać zresztą, że pomimo starań przemieszanych z zaklinaniem rzeczywistości marvelowskim czarodziejom nie udało się wykreować popularnej, młodzieżowej marki, która dłużej utrzymałaby się na rynku. Ten jednak tom okazał się całkiem relaksującą lekturą. Pewnie, że przydałby się początek pierwszej z poświęconych im mini-serii. Ale i w tym przypadku nie jest źle, bo poszczególne epizody przekonująco przybliżają sylwetki poszczególnych osobowości tej drużyny i jest w nich przemyślany pomysł. Ponadto otrzymujemy "przekrojówkę" taktyk stylistycznych stosowanych przez plastyków Marvela w minionej dekadzie. Jeszcze gdyby tylko nie okazjonalna agitka na rzecz homoseksualizmu wśród nieletnich to już w ogóle byłoby udanie. Z drugiej strony to też jakieś świadectwo formacji "kulturowej", która stopniowo przemija. Przynajmniej w niektórych postaciach znać spory potencjał fabularny (Hulkling, Patriot). Dlatego liczę, że mimo wszystko, pomimo niepowodzenia tego projektu na dłuższą metę, co jakiś czas będą oni dawać o sobie znać.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #70 dnia: So, 23 Marzec 2019, 21:37:06 »
Lubię jak się Kolekcje uzupełniają. Tom z Ant Manem niby niepozorny, a właśnie zamieszcza tą historię, którą się zainteresowałem, gdy czytałem FF: Voyages z WKKM. To jest miłe, że Hachette nie tylko duble potrafi nam fundować.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #72 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 15:35:15 »
Sporo klasycznych około Avengersowych tytułów nasz czeka w maju. 2 tomy Galactic Storm z WKKM, Invaders i West Coast Avengers z SBM

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #73 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 15:38:53 »
ta historia Novy z Anihilacji jest całkiem miła, jak ktoś nie czytał to polecam. wcześniej mieliśmy przyjemność przeczytać ją w wydaniu Egmontu

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 15:56:48 »
ta historia Novy z Anihilacji jest całkiem miła, jak ktoś nie czytał to polecam. wcześniej mieliśmy przyjemność przeczytać ją w wydaniu Egmontu

Mimo to kupiłem tego dubla. Dla tych 4 zeszytów z pierwszej serii Novy