Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 338319 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #450 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 16:24:40 »
Szkoda, że na każdą lepszą pracę przypada ta gorsza :P

Spoiler: PokażUkryj
 


Ale dla równowagi, ta praca mi się w dziwny sposób podoba :) Również z Tytanami


Spoiler: PokażUkryj
 


A Mateuszowi radzę wydzielić ostatnie posty do tematu z Liefeldem :D

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #451 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 22:51:41 »
W innym temacie marudziłem toteż w docelowym muszę oddać co cesarskie: odebrałem "paczkę w Ruchu" z Profesorem X i stan komiksu bez zarzutu. Bardzo sprytny typ kartonu dla pojedynczego tomu gdzie wewnętrzna część robi za kopertę a zewnętrzna za jej osłonę. Dzięki temu pomimo braku folii bąbelkowej czy jakiegokolwiek wypełniacza nic się nie rusza w środku a część zewnętrzna zapewnia niezbędny bufor.
Wobec powyższego następnym razem mogę spokojnie ten 1 zł dopłacić.

Natomiast co do samego tomu: czy na tylnej niebieskiej wklejce też macie biały pasek u góry przez obie strony tak jakby wydruk obsunął się w dół o jakieś pół centymetra?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Koora

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #452 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 23:23:25 »
W moim egzemplarzu nie ma niczego takiego.

Offline Grrrgory

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #453 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 09:17:56 »
Jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę kupić Profesora X, to na oficjalnym koncie Ruchu na allegro są jeszcze 3 sztuki dostępne
https://allegro.pl/oferta/superbohaterowie-marvela-profesor-x-8479105902
Dostawa 1 zł - paczka w ruchu

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #454 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 19:12:19 »
Ja jeszcze postanowiłem zgłębić sprawę dostępności Profesora X i wyniki nie są jednoznaczne. Dziś byłem w jednym mniejszym Empiku i są bez problemu dostępne aż 2 sztuki. Ale potem poszedłem do innego większego Empiku i tam były wszystkie Kolekcje poza właśnie Profesorem X. Czyli chętni powinni się jednak pośpieszyć.





Offline mac433

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #455 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 12:15:11 »
Czy ktoś z Was ma problem z opóźnionymi paczkami od Hachette? Prenumeruję Superbohaterów i Transformers - wrzesień się kończy, a paczek nie widać.

Hachette twierdzi, że przesyłki były wysłane na początku miesiąca, ale nie otrzymałem żadnego awizo z poczty.
Sytuacja kojarzy mi się z tym, co wyprawiał Eaglemoss.

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #456 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 13:32:26 »
Czy ktoś z Was ma problem z opóźnionymi paczkami od Hachette? Prenumeruję Superbohaterów i Transformers - wrzesień się kończy, a paczek nie widać.

Hachette twierdzi, że przesyłki były wysłane na początku miesiąca, ale nie otrzymałem żadnego awizo z poczty.
Sytuacja kojarzy mi się z tym, co wyprawiał Eaglemoss.


W zeszłym tygodniu miałem dostać Conana, ale nic nie przyszło, pewnie będzie na dniach - takie kilkudniowe poślizgi to norma. Natomiast SBM planowo powinno dojść dopiero w tym tygodniu, numery 70 i 71 - zawsze tak wysyłają, dwa ostatnie numery, kiedy w kioskach ukazuje się kolejny (w tym przypadku 72). Wszystkie wcześniejsze mam.

Offline mac433

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #457 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 13:40:39 »
W zeszłym tygodniu miałem dostać Conana, ale nic nie przyszło, pewnie będzie na dniach - takie kilkudniowe poślizgi to norma. Natomiast SBM planowo powinno dojść dopiero w tym tygodniu, numery 70 i 71 - zawsze tak wysyłają, dwa ostatnie numery, kiedy w kioskach ukazuje się kolejny (w tym przypadku 72). Wszystkie wcześniejsze mam.

Wszystko ładnie pięknie, tylko ja czekam na numery 68-69. Gdyby to był poślizg kilku dni to olałbym temat. Poprzednią paczkę dostałem w okolicach 5 sierpnia. Hachette struga pawiana, że niby wysłali przesyłkę na początku września, ale w tym wypadku powinienem dostać awizo. No i oni sami powinni wiedzieć, czy rzekoma przesyłka do nich wróciła nieodebrana itd. Zabawne jest też to, że nie odpowiadają na przyczynę tej sytuacji - czy to ich wina, czy wina poczty.

Najlepsze, żę to już nie pierwsza taka akcja, o tomy Transformers też musiałem się dopominać - dlatego z tej prenumeraty zrezygnowałem.

Wyprzedzając pytania - inne przesyłki pocztowe, czy to z allegro, czy ze sklepów online dochodzą bezproblemowo. Jedyny kłopot jest z Hachette.

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #458 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 14:31:20 »
a ja uprzejmie przypominam że jutro w kioskach pojawi się New Mutants 8).

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #459 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 16:49:32 »
Wiecie co jest najgorsze w prenumeracie Superbohaterów Marvela? Przeklęci listonosze z Poczty Polskiej zostawiający awizo chociaż cały czas jesteś w mieszkaniu. Dziś przyszli do mnie Pet Avengers i Profesor X ale sobie nie poczytam bo poczta czynna do 15.00.

Offline bibliotekarz

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #460 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 17:55:03 »
Mam to samo. Kurier Pocztex wygląda tak, że po kilku dniach leżenia paczki na poczcie (można sobie podejrzeć po numerze) zamiast kuriera przychodzi sms z awizo. No takiej dostawy kurierem to chyba nie ma nikt inny. A na poczcie standardowo kolejka na około pół godziny.

Dlatego z usług PP zrezygnowałem zupełnie. Jak ktoś nie oferuje innej opcji dostawy to od niego nie kupuję. Wolę dopłacić 10 zł a oszczędzić sobie czas i nerwy.
Batman returns
his books to the library

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #461 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 18:20:56 »
Ja mam odwrotnie, wolę poczekać pół godziny na PP (mam do drodze z pracy) niż się stresować kurierem czy kogoś zastanie w domu czy nie (a do pracy nie uśmiecha mi się zamawiać).

Offline mac433

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #462 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 18:49:45 »
Mnie to irytuje, bo nie posiadam ani numeru przesyłki, ani nie dostaje żadnej wiadomości sms / awizo. O tym, że prenumersta jest w drodze dowiaduję się, gdy pocztex puka do drzwi. Ale to i tak dziwne, bo często zamawiam coś z allegro też pocztą polską i te paczki dochodzą bezproblemowo... No nic, będzie się to powtarzało, to podziękuję za kolejną prenumeratę i moją kasę dostanie ktoś inny. Już 3 prenumeraty anulowane, została ta ostatnia.

Offline Kadet

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #463 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:28:14 »
Wiecie co jest najgorsze w prenumeracie Superbohaterów Marvela? Przeklęci listonosze z Poczty Polskiej zostawiający awizo chociaż cały czas jesteś w mieszkaniu.

Szczerze mówiąc, z tego, co mi wiadomo, to ci listonosze z Poczty Polskiej mają tyle roboty i takie rewiry do obskoczenia za takie niewielkie pieniądze, że nie dziwię się, że zostawiają awizo. Nie mówię, że to stan idealny i coś, z czego należy się cieszyć, ale ich rozumiem.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #464 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:59:19 »
Wg obecnego prawa listonosz ma prawo zostawić awizo gdy przesyłki nie mieszczą mu się w torbie. Tak więc wówczas paczki nie bierze ze sobą a od razu zostawia awizo nie sprawdzając czy ktoś jest w domu (bo po co, skoro nie wziął pudła ze sobą?)