Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336438 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #45 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 21:56:55 »
Kurczę, Generation X to sobie kupiłem w wersji angielskiej. Wolałbym nadrabianie innych mutantów - Maddrox, Profesor X.


Jeśli tak, to przepraszam za swój błąd z tytułem. Jutro zobaczę.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Luty 2019, 21:59:07 wysłana przez Bazyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #46 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 07:25:09 »
Jest ta Generation X  :) To daję już listę czeską do pierwszego wpisu.

Ciekawe co tam Czesi mają w 101-120 i czy u nas tyle będzie? Pewnie jak przedłużą to tylko o tyle.

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #47 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 09:57:52 »
Cytuj
Ciekawe co tam Czesi mają w 101-120 i czy u nas tyle będzie?
Mnie tam bardziej ciekawi co będzie w tych tomach co ich nawet w UK nie było. Groot, Hellcat, Secret Avengers etc.

Fajnie, że nadal jest jakaś nutka niepewności co do zawartości.

Przekonamy się jak pojawią się u francuzów:
https://www.bedetheque.com/BD-Marvel-Comics-Le-meilleur-des-Super-Heros-La-collection-Hachette-Tome-81-Quasar-359620.html

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 10:22:25 »
Kiedyś gdzieś widziałem że Hellcat to ma być to https://marvel.fandom.com/wiki/Hellcat_Vol_1 + coś jeszcze. Tu może być jeszcze ta mini https://marvel.fandom.com/wiki/Patsy_Walker:_Hellcat_Vol_1 lub drugi albo trzeci tom z Marvel NOW 2.0.

Secret Avengers już jest na wiki i jest to Secret Avengers #16-20 Warren Ellis  :) Oby był błąd i ten tom miał zeszyty 16-21 bo to cały Ellis.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 11:08:53 wysłana przez JanT »

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 11:16:40 »
W tomie Peggy Carter mogliby dać jakiegoś klasycznego Capa

A w Lady Sif obstawiam:
https://comicvine.gamespot.com/sif-journey-into-mystery-the-complete-collection-1/4000-614703/
10 zeszytów ale stron według Amazona 248. Albo jakiś Thor z lat 80 najlepiej ;)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 12:48:52 »
10 zeszytów ale stron według Amazona 248.
Te zeszyty mają po 20 stron więc zmieściłoby się wszystko :) Myślę że będzie tylko Journey Into Mystery #646-650 i to jest zamknięta historia + może zeszyt 651.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #51 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 13:48:41 »
Właśnie łyknąłem Zimowego żołnierza i muszę powiedzieć, że jest to całkiem miła pozycja. Takie akcyjniak a'la James Bond. A i głównym bohaterem nie jest wcale tytułowy bohater. Myślę, że mogę śmiało polecić tą pozycję. Dodam ją też do mojej prywatnej listy rzeczy, które powinny być wydane u nas w ramach Marvel NOW! zmiast np. Uncanny Avengers ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 14:27:06 »
Dodam ją też do mojej prywatnej listy rzeczy, które powinny być wydane u nas w ramach Marvel NOW! zmiast np. Uncanny Avengers ;)
Ale to jest mini seria i więcej nie ma :)

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #53 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 14:36:00 »
Ale to jest mini seria i więcej nie ma :)

Wszystko zamiast szrotu. Mini czy seria, nieważne. 7 tomów mentalnie zmieniam sobie w głowie, żeby zapomnieć...
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #55 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 17:01:28 »
Kurczaki. Tylko nie kupiłem Jessici Jones i już odebrali mojemu najbliższemu salonikowi prasowemu dostawę kolejnego tomu. :(. Zatem nie kupiłem sobie rano, tylko po robocie musiałem kicać do Empiku.


Najważniejsze że jest zapowiedź 61 tomu. Czyli z dużym prawdopodobieństwem można orzec, że będą tomy może nawet do 130. Ja liczę na powrót mutantów. Albo chociaż historii z Maddroxem.
Sam Zimowy Żołnierz wygląda na zacnego przedstawiciela ANAD.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 19:19:24 »
THX Mati zacheciles mnie do zakupu, Hydra jest to trzeba brac 😀

Offline Nawimar III

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #57 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 14:00:50 »
Nawet całkiem do rzeczy ten "Zimowy Żołnierz". Scenariusz spójny i w miarę przemyślany, a do tego zamaszyście i sprawnie prowadzona kreska. Udane uzupełnienie biografii Bucky'ego Barnesa. Przydałoby się jeszcze osobny tom z okresu gdy udzielał się on jako Kapitan Ameryka.



Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #58 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 14:09:46 »
Mi kreska przypominała trochę Cooka z Catwoman i aż tak bardzo nie przypadła do gustu. Przyzwyczaiłem się do tej z runu Brubakera. Historia spoko. Szkoda jednak, że nie dostaliśmy czegoś z czasów jak go wskrzesili po śmierci w Samym Strachu.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 14:34:47 »
Szkoda jednak, że nie dostaliśmy czegoś z czasów jak go wskrzesili po śmierci w Samym Strachu.
Spokojnie JanT już tu działa swoim awatarem ;)