Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 339277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #345 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 14:24:57 »
Bardzo duże szanse. od 61 idziemy tą listą https://es.wikipedia.org/wiki/La_colecci%C3%B3n_definitiva_de_novelas_gr%C3%A1ficas_de_Marvel na której są oba.

Offline Damballa

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #346 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 18:38:09 »
Ok, dzięki piękne za naprowadzanie na właściwy trop :-)

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #347 dnia: Śr, 07 Sierpień 2019, 13:39:48 »
Proszę bardzo. Panorama od nr 1-100 oraz 108-130 oraz PDF z informacjami ile, który numer z wersji UK ma mm.





https://megawrzuta.pl/download/4f2194329f4cbc628822c4792f90c202.html

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #348 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 09:22:08 »
jakie wrażenia po Namorze? mi całkiem podszedł ten numer. mocny wstęp, później umiarkowanie rozbudowana intryga, ciekawi nowi bohaterowie (rodzeństwo Marrsów), a sam Namor jeszcze nie aż tak gburowaty jak będzie w przyszłości. Do tego kreska Johna Byrne'a jako wisienka na torcie. relaksująca, średnio angażująca ale przyjemna lektura - jak dla mnie.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #349 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 15:20:17 »
Zgadzam się z Tobą, Namor bardzo fajny. Na pewno nieporównywalnie lepszy od słabiutkiego Stwora :(

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #350 dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 19:59:22 »
Niestety - gruby tom a i tak jest uczucie niedosytu, bo intryga wrogów Namora jest urwana i nie zobaczymy po polsku co tam się dalej wydarzyło. Trochę też szkoda, że bohaterowie tak słabo radzą sobie z tym oczyszczaniem zanieczyszczeń.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #351 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 10:52:01 »
Warto kupić to avengers acedamy?

Według mnie tak. Historia może i typowa ale za to rozpisanie bohaterów świetne. Czuć, że scenarzysta miał pomysł na serię i go realizuje z zamysłem. Choćby dla przedstawienia bohaterów warto.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #352 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 16:36:55 »
Ma ktoś dzisiejszy numer? W Poznaniu Empik dzisiaj nie miał dostawy do żadnego z salonów...
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Koora

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #354 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 14:40:56 »
Czy komuś w Warszawie udało się kupić dzisiejszy numer?
W Empiku w Arkadii nigdy nie było problemu z dostępnością, a tu dzisiaj pustki.

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #355 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 16:18:48 »
Superbohaterowie Marvela #70: „Pet Avengers” – prezentacja komiksu

Do kiosków trafił siedemdziesiąty numer komiksowej kolekcji Superbohaterowie Marvela, czyli „Pet Avengers”.


Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Martin Eden

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #356 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 16:48:02 »
Czy komuś w Warszawie udało się kupić dzisiejszy numer?
W Empiku w Arkadii nigdy nie było problemu z dostępnością, a tu dzisiaj pustki.

Jest w Empiku w Parku Handlowym Janki. Choć to technicznie pod Warszawą...

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #357 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 18:50:24 »
@UP
A mi właśnie dziś przyszły 2 poprzednie numery SBM w prenumeracie. 2 dni później niż poprzednia paczka, ale dobre i to. Mogę nadrobić Great Lake Avengers.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #358 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 15:01:05 »
Przepraszam za post pod postem, ale przez debatę o edycji nie mogę już swojego poprawić.

GLA wyszedł nieźle ale trochę za mało nam ich dano, by mógłbym się rozsmakować w specyfice tej grupy. Wystąpili też w tomie ze Scarlet Witch ale przydałby się też ten 64 numer z WCA. Albo ich przeboje z Thunderboltsami czy Deadpoolem. Sama seria Slotta jest za krótka, bo jak pokazał w Spider-Manie, on się za wolno rozkręca. Rozbawiły mnie najbardziej komentarze Monkey Joe (zwłaszcza ten z volkswagenem) i nawiązanie do New X-Men w końcówce tomu. Dobry, ale tom o tej drużynie mógłby być lepszy.

"Dzisiejsi czytelnicy komiksów to same niedomyte grubasy. I do tego mieszkające u mamusi". :D

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #359 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 15:11:44 »
Ostatnio miałem przyjemność przeczytać tom z przygodami Namora. Coś fantastycznego! Mściwy Syn jako biznesmen to koncept zaskakujący ale jakże pasujący do postaci. Ciekawi przeciwnicy (Headhunter i to rodzeństwo!), ciekawy motyw propagowania postaw proekologicznych. Muszę przyznać, ze z chęcią prześledziłbym dalsze losy tej serii, gdyż przewracając ostatnią kartkę odczułem lekki niedosyt że to już koniec.

Na dodatek świetne rysunki, klimat lat 90 wręcz wylewa się z kadrów.

2 kolejne tomy kolekcji też będą super. Profesor X oraz wyczekiwane New Mutants.