Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela  (Przeczytany 336302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #210 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 23:57:20 »
Końcówka panoramy wygląda tak

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #211 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 03:34:39 »
GreatLakesAvengers w niezłej cenie na Atomie:

https://www.atomcomics.pl/pl/p/MARVELS-MIGHTIEST-HEROES-VOL-80-GREAT-LAKES-AVENGERS-HC/104857

W oryginale, więc nie trzeba się będzie zżymać na tłomacza ;)
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #212 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 07:41:29 »
Panorama nie będzie pasować  ;) U nas GLA z pięknym numerkiem 69  :)

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #213 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 18:31:41 »
Potwierdzam słowa Nawimara - West Coast Avengers czyta się bardzo fajnie. To kolejna z wielu serii, której szkoda, że nie ma większego kawałka po polsku i musimy drobić po Kolekcjach, zamiast dostać omniaka od innego wydawnictwa. Coś jak Spider-Man, tylko premierowe poproszę.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:08:56 »
Ja przeczytałem dopiero 4 zeszyty. Postanowiłem zaczekać z kolejnymi na jutrzejszym 3. tom "Galaktycznej burzy", być może uatrakcyjni mi to czytanie.
Co do tej miniserii - jest ona taka o, dobra dla zabicia czasu, ale nie porwała mnie.

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 22:03:15 »
Cytuj
To kolejna z wielu serii, której szkoda, że nie ma większego kawałka po polsku i musimy drobić po Kolekcjach, zamiast dostać omniaka od innego wydawnictwa. Coś jak Spider-Man, tylko premierowe poproszę.
Bazyli najwidoczniej ''któryś,, wydawca poczytał twoje hejt ataki i nie chciał się narazić na kolejne gromy. Wydając tych Avengersów znów by wrzało ze kolekcje niszczą wydalając to samo, podbierając im tytuły i pomysły itd. Nie zapominasz o swoim przekonaniu, gdzie stawiasz kolejce ponad wszystko, a teraz chcesz dostać cos w całości od znienawidzonej konkurencji brutalnie oddziałująca na owe kolekcje.I jak sobie wyobrażasz premierowy nr ,ze niby ominąć należy ten kolekcyjny, gdzie w tym sens i logika.
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Maj 2019, 22:06:20 wysłana przez SawiK »

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #216 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 22:28:53 »
SawiK wyraźnie mówię - premierowe numery. Album z premierowymi zeszytami np. West Coast Avengers czy X-Factor, czy czegokolwiek innego czego w Polsce nie było, ma chyba większy sens, niż tom Spider-Mana zawierający dokładnie to samo, co trzy tomy Kolekcji wychodzącej już niedługo.

Acha - w 4 tomie oczywiście jest karteczka, że Hachette musi na pewien czas wstrzymać wydawanie Kolekcji bo potrzebuje czasu na przemyślenie jej konstrukcji i układu. Nie jestem więc pewien czy możecie liczyć na restart już w czerwcu. Myślę, że trzeba będzie poczekać jednak te 2-3 miesiące i osobiście obstawiam wrzesień.
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Maj 2019, 22:34:55 wysłana przez Bazyliszek »

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #217 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 22:40:44 »
  Ma taki sens, że się sprzeda w trzy razy mniejszej ilości niż ten Spider-Man.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #218 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 18:37:02 »
Nadrobiłem tom ze Spider-Girli i dochodzę do wniosku, że chyba rzeczywiście to Bill Sienkiewicz psuł rysunki Buscemy w AMS i sadze klonów. Bo tu jest pierwszy zeszyt What If z 1988 i mimo zupełnie innego rysownika, wygląda tak samo jak np. historia z 6/93 TM Semic z Coroną. Naprawdę dziwne dla mnie jest że ówcześni redaktorzy pozwalali Sienkiewiczowi na aż takie wykoślawianie rysunków innych artystów.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #219 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 20:14:20 »
Za dwa dni "Hulk of Arabia" -  historia nie zbiera przesadnie wysokich ocen, a ja cały czas zastanawiam się nad kwestią rysunków Zirchera. Wydaje mi się dość nierówny, tj. raz serwuje świetne kadry, a za chwilę takie, które sprawiają wrażenie niedokończonych.
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #220 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 20:15:41 »
Nadrobiłem tom ze Spider-Girli i dochodzę do wniosku, że chyba rzeczywiście to Bill Sienkiewicz psuł rysunki Buscemy w AMS i sadze klonów. Bo tu jest pierwszy zeszyt What If z 1988 i mimo zupełnie innego rysownika, wygląda tak samo jak np. historia z 6/93 TM Semic z Coroną. Naprawdę dziwne dla mnie jest że ówcześni redaktorzy pozwalali Sienkiewiczowi na aż takie wykoślawianie rysunków innych artystów.
A co tam jest wykoślawione?

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #221 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 10:48:20 »
Tom 68 - Avengers Academy.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #222 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 10:52:29 »
Ktoś coś napisze o tym Red Hulku? Warto? Zawsze ciekawiła mnie ta postać. To jakiś jej origin?

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #223 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 14:32:18 »
Red Hulka rysuje  Ed McGuinness, ile numerów?

Pytam bo są też tam inni rysownicy.

John

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« Odpowiedź #224 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 14:51:06 »
McGuinness, kolejny rysownik którego prace psują kiepskim kolorami. Porównajcie sobie jego nowsze prace z serią Superman/Batman. Dla mnie wyraźny spadek jakości. Choć kiedy założyłem temat o upadku Ramosa mało kto mnie poparł, więc może znów tylko ja wydziwiam... :)