Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1545 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 15:23:31 »
@BosMan
Tm-Semic/Fun Media Wydał jeszcze jeden komiks z pajęczakiem:
The Amazing Spider-Man nr 1/2003  1:Przemiany, dosłownie i w przenośni.

...a w 98r wydał jeszcze 4 zeszyty Spider-Man serial tv.

Offline Arne

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1546 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:03:07 »
O adaptacjach serialu tv faktycznie zapomnialem, ale Straczynskiego doliczylem do Amazinga (regularnej serii byly 102 numery, ja podalem 103).
Edit: no to Komiksiarz ma do zebrania (na dzien dzisiejszy) okolo 211 pozycji :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:05:41 wysłana przez BosMan »

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1547 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:11:49 »
Ok
Hehe zawsze mozna policzyć 2x nr 50, który miał dwa różne hologramy, albo dadac jako 104 😉

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1548 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:41:57 »
A tak nawiasem mam pierwsze 2 tomy testowe tej Kolekcji, w której wyszły 4. Także poszukuję jeszcze tomu 3 i 4! :)
Też muszę ich poszukać. Gdyby H dostarczał prenumeratę testów albo gdyby perspektywa zamówienia prenumeraty po wyjściu z testu nie była tak kusząca (3 zł taniej na każdym tomie, a wcześniej jeszcze tom 3. gratis), to miałbym to z głowy.
EDIT: A, no i jeszcze ta niefortunna zawartość 2. tomu...
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Kwiecień 2020, 16:44:08 wysłana przez ThePinkFin »

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1549 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 20:24:26 »
EDIT: A, no i jeszcze ta niefortunna zawartość tomu Egmontu...

Fixed. :)

Widziałem gdzieś kiedyś na KPK na Fb oferty sprzedaży 1 tomu testu. O pozostałe może być jeszcze trudniej, no i cena zapewne będzie wysoka. Ciekawe czy @ramirez82 sprzedałby swój 3 tom? :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1550 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 22:32:36 »
Ciekawe czy @ramirez82 sprzedałby swój 3 tom? :)

Nie. Co prawda rozczarował mnie ten tom, ale lubię klasycznego spidera, niech sobie leży na półce razem z Śmiercią Stacy'ch, Nigdy więcej Spider-Mana i Marvel Team-Up.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1551 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 22:52:30 »
Mi tam się ta historia spodobała. Dobry, klasyczny Spider-Man. Choć zabrakło ikonicznego kadru wrzucenia ciała klona do komina.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1552 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:44:08 »
Ok
Hehe zawsze mozna policzyć 2x nr 50, który miał dwa różne hologramy, albo dadac jako 104 😉

No
O adaptacjach serialu tv faktycznie zapomnialem, ale Straczynskiego doliczylem do Amazinga (regularnej serii byly 102 numery, ja podalem 103).
Edit: no to Komiksiarz ma do zebrania (na dzien dzisiejszy) okolo 211 pozycji :)

No i jeszcze dwa tomy Spider-Mana 2099 od Egmontu :)

Offline Arne

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1553 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:15:23 »
Sa wpisane. :) Sprawdz dokladnie ;) w dziale Egmont Marvel Now.
Pisalem te liste na szybko i z glowy, bo chcialem uzmyslowic Komiksiarzowi na co sie porywa ze swoimi deklaracjami. Tych komiksow jest wbrew pozorom bardzo duzo, a na sile mozna doliczyc jeszcze wiecej (magazyny dla dzieci, inne komiksy z goscinnymi wystepami Spider-Mana). Zgromadzenie komiksow z tej listy, mi osobiscie zajelo 28 lat (od ukazania sie pierwszego semicowego Spider-Mana w czerwcu 1990) :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:25:49 wysłana przez BosMan »

Offline Arne

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1554 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 15:13:31 »
Nie wiem jak liczylem, ze od czerwca 1990 do dzis wyszlo mi 28 lat ;). Chyba nieprzespana noc ma z tym cos wspolnego...

Offline Teli

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1555 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 15:22:46 »
Szczęśliwi (posiadacze takiej kolekcji) czasu nie liczą.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1556 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 17:20:07 »
Sa wpisane. :) Sprawdz dokladnie ;) w dziale Egmont Marvel Now.
Pisalem te liste na szybko i z glowy, bo chcialem uzmyslowic Komiksiarzowi na co sie porywa ze swoimi deklaracjami. Tych komiksow jest wbrew pozorom bardzo duzo, a na sile mozna doliczyc jeszcze wiecej (magazyny dla dzieci, inne komiksy z goscinnymi wystepami Spider-Mana). Zgromadzenie komiksow z tej listy, mi osobiscie zajelo 28 lat (od ukazania sie pierwszego semicowego Spider-Mana w czerwcu 1990) :)

Spróbować nie zaszkodzi. Wszystko na spokojnie i o ile fundusze pozwolą. Magazynów dla dzieci nie zamierzałem brać oraz gościnnych występów Spider-Mana, najważniejsze, żeby pajączek był sam tak jak on działa solo. U innych bohaterów Marvela nie raz jest za dużo mieszania ze składami drużyn czy samych bohaterów. Za dużo zmian. A pajączek jest jedyny. Wiem, że lista wygląda groźnie, ale wystarczy, że skompletuję TM-Semic to już połowa z tej listy jest. A z WKKM i SUPERBOHATERÓW MARVELA mam wszystko. Także nie wygląda to najgorzej. ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 17:25:00 wysłana przez KOMIKSIARZ »

Offline Arne

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1557 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 17:50:08 »
Tak, dlatego na złość, że tej Kolekcji nie będzie zamierzam zrobić sobie własną Kolekcję Spider-Mana oraz osobny regał na wszystkie komiksy wydane po polsku o Spider-Manie, tym samym złożę mu hołd. A tak nawiasem mam pierwsze 2 tomy testowe tej Kolekcji, w której wyszły 4. Także poszukuję jeszcze tomu 3 i 4! :)
Komiksiarz, najmocniej cię przepraszam. Poszedłem skrótem myślowym i stwierdziłem, że chcesz zebrać te wszystkie komiksy. Ale gdy się wczytałem w twojego posta, to stwierdziłem, ze przecież nic takiego nie napisałeś. Chcesz tylko "zrobić własną kolekcję Spider-Mana" oraz "osobny regał na wszystkie komiksy wydane po polsku o Spider-Manie". Nigdzie przecież nie napisałeś, że chcesz je wszystkie na tym regale zgromadzić. :)

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1558 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 17:55:23 »
Nie ma sprawy. Nic się nie stało. :) Dokładnie oto chodziło. Wszystko gra. :D

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1559 dnia: So, 12 Grudzień 2020, 12:43:19 »
Dopiero jak kupiłem dodruk Egmontu, zobaczyłem że ci drudzy zmienili znany tytuł "Zmysły" na "Spojrzenia". Nie rozumiem tego, skoro "Maski" zostawili. W ogóle Bartosz Czartoryski zmieniał wszystko, wszystko co się dało względem Dominika Szcześniaka pod redakcją Marvel Arka. Niektore zmiany są naprawdę na siłę i teraz nie wiem już jak brzmiały te nagłówki gazet w oryginale.