Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michał81

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1350 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 13:32:45 »
Były w WKKM, nie?
Jak wiele innych komiksów ze Spidermanem w tej nie zapowiedzianej kolekcji. Nie widzę sensu wałkowania tematu wznowień, których nie ma obecnie dostępne na rynku, no chyba, że ktoś chce przepłacać.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1351 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 18:38:58 »
Na Allegro ktoś wystawia w okładkowej OŁK w dobrym stanie. To nie jest tak drogo. Kto chce, może kupić.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wkkm-10-amazing-spider-man-ostatnie-lowy-kravena

Jak wspomnieli koledzy wyżej - jest masa dobrych pajęczych historii nie wydanych po polsku. I osobiście nie widzę innej szansy niż Kolekcja, by wyszły po polsku. O to własnie chodzi - starsze komiksy głównie były w Kolekcjach. Egmont teraz bardzo fajnie nadgania kosmos, Daredevila, Punishera, Deadpoola i chwała im za to. Ale ciągle jest dużo do wydania i jeden Egmont sam nie da rady. Konkurencja jest dobra i potrzebna.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1352 dnia: Nd, 02 Luty 2020, 08:29:34 »
Jeszcze może być tak, że Egmont zablokuje kolekcję, gdyż zobaczył jak świetnie sprzedaje się Spider-Man Todd'a McFarlane'a, który właśnie wydał.

Ja wcześniej w tym temacie napisałem też, że przecież nie zablokują Hachette Polska wszystkich kolekcji komiksowych jakie Hachette ma w swoim portfolio. A tu ktoś powiedział "Potrzymaj mi piwo..." :(

Offline Szekak

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1353 dnia: Nd, 02 Luty 2020, 08:38:22 »
Pewnie ironizował i robił sobie z ciebie jaja jak większość.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline FanEgmontu

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1354 dnia: Nd, 02 Luty 2020, 21:07:35 »
naprawdę zrobiliście aż 91 stron rozmów na temat kolekcji która nie wystartuje? xD

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1355 dnia: Nd, 02 Luty 2020, 21:42:28 »
Nie chce mi się liczyć, ale część - chyba dość spora - powstała przed i w trakcie testu, ale co by nie było - chyba widać, że jest zainteresowanie.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 525
  • Polubień: 897
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1356 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 09:55:49 »
Jakby dodać usunięte i poprzenoszone to pewnie nawet i setka by pękła ;)

Offline wonap

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1357 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 13:11:54 »
Kiedy start?:d

Offline laf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1358 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 13:14:28 »
Pojutrze  :)

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1359 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 13:22:43 »
Dzisiaj miał być  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1360 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 14:15:37 »
Hachette wydaje coś w poniedziałki?

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1361 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 14:17:27 »
Nie mam pojęcia, dzisiaj dobry dzień jak każdy inny  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1362 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 16:46:07 »
To prawda, że kolekcja ma wystartować w tym tygodniu czy to jakieś plotki? :)

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1363 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 16:47:30 »
To prawda

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1364 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 16:49:15 »
Napisałem w zeszłym tygodniu maila do pani redaktor z Hachette, z pytaniem co z ta Kolekcją i dziś dostałem odpowiedź.

Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za maila.

Niestety nie możemy udzielić w tej chwili żadnych konkretnych informacji odnośnie do losów kolekcji, o które Pan pyta poniżej, ponieważ są to produkty na licencji. Nasze rozmowy z właścicielami licencji wciąż trwają, nie mamy więc jeszcze żadnych decyzji.

Niezmiernie nas cieszy, że jest Pan usatysfakcjonowany naszymi produktami, nie tylko komiksowymi.

Robimy, co w naszej mocy, aby nasi Klienci byli zadowoleni, dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Pozdrawiam / Best wishes



Czyli dalej tyłek zbity i nic się od grudnia nie zmieniło i nie wyjaśniło. Są jakieś problemy z tą licencją. I to jest dziwne, bo odkąd w 2017 roku Hachette wystartowało z SBM, to potem regularnie, bez problemów odpalili i Conana w 2018 i Transformers w 2019. A tu nagle jest test, dobrze przyjęty, więc można by odpalać, zwłaszcza, że przerwano WKKM. I mi obsesyjnie wręcz wraca tylko jedna możliwa przyczyna, że jeszcze Kolekcja nie została zrestartowana w całej Polsce. Pisałem już o nim, to się nie będę powtarzał.

Znowu zostaje tylko siedzieć i czekać i modlić się. Tyle dobrego, że na razie nie ma definitywnego nie i jeśli Hachette uda się przepchnąć te negocjacje i w końcu wydadzą. Samochody PRLu ruszyły po roku, zatem może i Spider-Mana to czeka.