Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314568 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1215 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 11:30:54 »


I własnie infolinia Hachette spełnia to kryterium. I za to jej chwała.

Nic bardziej mylnego, jak mawiał jeden youtuber. Wróć raz jeszcze na zajęcia z teorii informacji, może wtedy zrozumiesz.

Offline Arion Flux

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1216 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 11:38:35 »
O, i właśnie powyższy komunikat Stachela jest przykładem komunikatu o dużej zawartości informacyjnej, ponieważ dostarczyl mi on nowej informacji, bo myślałem, że rozumiem, a okazuje się, że nie rozumiem. Dzięki Stachel!

Offline GoNzO

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1217 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 14:03:47 »
Nie biorę WKKM, WKKDC itp. ale w spidera bym wszedł.  ;D

Offline mack3

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1218 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 21:27:55 »
Nie biorę WKKM, WKKDC itp. ale w spidera bym wszedł.  ;D
Nie idźmy tym torem  ;D

Offline MLeKrSk

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1219 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 10:14:18 »
Czyli to już na 100% pewne, że kolekcji Pajączka nie będzie?

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1220 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 11:02:57 »
ale w spidera bym wszedł.  ;D

To byś zasłużył na miano najgorszego villaina :D

Czyli to już na 100% pewne, że kolekcji Pajączka nie będzie?

100% pewność dałoby oficjalne oświadczenie, ale takiego nie ma i nie będzie, bo według Hachette kolekcja ruszy w jakimś tam terminie, co może oznacza rok, dwa lata albo 100 lat. Więc na dzień dzisiejszy kolekcja nie ruszy na 99,9%.
Dobrze, że nie czekałem na kolekcję i McFarlene'a wziąłem od Egmontu, bo bym został na lodzie albo oczekiwał dodruku :)

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1221 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 19:33:22 »
To teraz nie wiem co robić. Jeśli kolekcja ruszy w innym terminie to A) czekać aż się ukaże B) kupować wydania Spider-Mana od Egmontu? Mam porobione miejsce, ale jeśli będę kupował od egmontu to nie chcę zbytnio zajmować nimi miejsca. Mam przygotowane miejsce na kolekcję. Także warto czekać na kolekcję?

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1222 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 19:45:53 »
To teraz nie wiem co robić. Jeśli kolekcja ruszy w innym terminie to A) czekać aż się ukaże B) kupować wydania Spider-Mana od Egmontu?

Nie rozumiem problemu. To co wydaje Egmont ma się nijak do tego co miała zawierać kolekcja poza Spider-Manem McFarlene'a, który chyba jest już wyprzedany i "Zła, które ludzie czynią". Jeśli chodzi o Marvel Now i Marvel Now 2.0. to moim zdaniem kompletnie nie warto tego brać. Z tego co było wydane według mnie dotychczas najlepsze są 4 pierwsze tomy Superiora, choć nie jest to nic odkrywczego oraz dwa w miarę przyzwoite pajęcze eventy - Spiderversum i Spisek klonów. Reszta to miałka papka, która apogeum osiąga we "Wrogim przejęciu" i następnych tomach przed "Spiskiem klonów". Moim zdaniem szkoda na to pieniędzy, a co ważniejsze miejsca.
« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Styczeń 2020, 19:51:52 wysłana przez Marvelek »

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1223 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 19:52:14 »
Właśnie. Najwyżej kupiłbym tylko Todda Mcfarlana a poczekałbym ewentualnie na kolekcję. Chodziło mi też czy ewentualnie kupować serię ULTIMATES. Szkoda miejsca. :)

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1224 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 19:56:38 »
Właśnie. Najwyżej kupiłbym tylko Todda Mcfarlana a poczekałbym ewentualnie na kolekcję. Chodziło mi też czy ewentualnie kupować serię ULTIMATES. Szkoda miejsca. :)

Ultimate jest bardzo dobrą serią, z tym że trzeba mieć na uwadze, że jest ona skierowana do nieco młodszego czytelnika. Z drugiej strony Bendis bardzo fajnie puszcza oko do starych fanów Pająka. Scenariusze są ciekawe, dialogi rewelacyjne, więc nie mogę Ci powiedzieć, że szkoda na to miejsca. Ja zbieram tę serię, choć trochę obawiam się, czy Egmont dociągnie to do końca. Natomiast ne ukrywam, że zamiast Ultimate wolałbym klasycznego Pająka zwłaszcza z lat 80. i 90. Kolekcja oferowała mnóstwo tytułów z tego czasu, dlatego jej brak tak mnie boli.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1225 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 20:05:50 »
To kupię tylko tego omnibusa bo sprawdzałem, że w najbliższym empiku powinien być dostępny. Także może uda mi się go dostać. A może się zdziwimy i kolekcja Spider-Mana kiedyś ruszy, po prostu w innym terminie! :)

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1226 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 20:58:16 »
Ultimate jest bardzo dobrą serią, z tym że trzeba mieć na uwadze, że jest ona skierowana do nieco młodszego czytelnika. Z drugiej strony Bendis bardzo fajnie puszcza oko do starych fanów Pająka. Scenariusze są ciekawe, dialogi rewelacyjne, więc nie mogę Ci powiedzieć, że szkoda na to miejsca. Ja zbieram tę serię, choć trochę obawiam się, czy Egmont dociągnie to do końca. Natomiast ne ukrywam, że zamiast Ultimate wolałbym klasycznego Pająka zwłaszcza z lat 80. i 90. Kolekcja oferowała mnóstwo tytułów z tego czasu, dlatego jej brak tak mnie boli.

Dociagna juz 6 tom zapowiedziany czyli polowa.

Rowniez bym chcial starego pajaka a najlepiej wszystko w epicach, mimo iz mam wiekszosc serii w zeszytach.

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1227 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 21:48:28 »
Egmont mógłby puścić Ścianołaza tak jak Daredevila i podejrzewam, że byłby hit sprzedażowy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1228 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 21:52:15 »
Szczerze ja się dziwię, że jeszcze tego nie zrobił. Głód na Pająka w narodzie silny, a dowodem jest to, że kolekcja, która jeszcze nie wyszła, ma temat na forum, który ma już ponad 80 stron.

Offline Pawlik89

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1229 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 22:47:49 »
To może zamiast już męczyć te zagubione Hachette to zróbmy petycję do Egmontu :P
A tak serio swoją drogą również się szczerze mocno dziwię, że jakikolwiek wydawca z tym śpi..