Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 312676 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Piterrini

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1020 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 18:33:48 »
Dzięki, sprawdzę :)
Co do Sinister Six - tak, "Powrotu" nie ma (ASM 334-339), "Zemsta" jest.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1021 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 18:45:40 »
Czyli z pierwszą częścią S-M MK byłoby 8 dubli - ze 13% całości.
Władca Murów oczywiście będzie spoko. ;)

« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Wrzesień 2019, 18:49:19 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Pawlik89

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1022 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 18:48:36 »
A ja np się bardzo cieszę z tych dubli (no może poza tych z Egmontu).. Ale WKKM mimo iż posiadam te ze Spider-manem (bo kolekcji nie zbierałem) to wolę mieć je w kolekcji Spider-mana a tamte chętnie upcham :)
Także będę zadowolony :)
Wszak owszem, niby by mogli w zamian za to dać inne tytuły nie wydane w ogóle, fakt o tym takze myślę.. ale kto wie, może kolekcja się nieco przedłuży.. ;)

Offline Piterrini

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1023 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:16:32 »
Po krótkiej analizie - czeska lista zawiera to co portugalska z pominięciem Grim Hunt, w zamian z hiszpańskiej listy jest Hunger.

Jeszcze jest dubel Władzy od Muchy. Jeśli kolekcja w ogóle u nas ruszy to jest drobna szansa, że lista nie będzie wyglądała identycznie, fajnie jakby zamiast kilku dubli weszło "Kid Who Collects Spider-Man" Sterna, "Origin of Carnage", "Return of the Sinister Six" i "Triumph and Tragedy" Micheliniego oraz "Return of Octopus" i "Big Time" Slotta... Jasne że nie załata to wszystkich dziur, ale przynajmniej z tego co Hachette zamierza wydać byłby "komplet" ww. scenarzystów.

No i Starczynskiego jest tu jednocześnie dużo i mało, dużo bo Czechy nie pomijają tomów z innych list, a mało bo jednak jest dziura  :'(

Edycja: "Origin of Carnage"
(...) te zeszyty są w tomie The Vengeance of Venom (...)
Wersje portugalska i hiszpańska nieco się różnią zawartością, ale rzeczywiście rdzeń obu tomów jest jednakowy   :D
Widzę, że "Kid Who Collects Spider-Man" też jest w dużej części zawarty w innym tomie z listy portugalskiej (Hobgoblin), ale jak na złość bez tytułowej historii.
« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Wrzesień 2019, 20:19:27 wysłana przez Piterrini »

ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1024 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 19:41:48 »
"Origin of Carnage"

Nie wiem czy chodzi o jego pierwszy występ?

Bo widzę, że te zeszyty są w tomie The Vengeance of Venom:

https://www.goodreads.com/book/show/11127621-spider-man

ale ten tom liczy sobie 304 strony, więc pewnie w kolekcji będzie wykastrowany. I nie zdziwię się, jak właśnie o te numery.  :-\

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1025 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 22:07:43 »
Wycięto nawet Spider Island. Niestety parę chamskich dubli po WKKM zostało - Ostatnie łowy Kravena, Śmierć Staycych, Narodziny Venoma, Powrót do domu i Stars Turn Cold :( Plus jeszcze Happy Birthday z SBM i Zło które ludzie czynią z Egmontu. 7/60, ponad 10% dubli.
Rzuć okiem na zawartość tomów i wyrzuć stąd kilka tytułów.

Online R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1026 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 23:01:39 »
W Czechach ruszyli ze Spiderem, ale tam też podobno WKKDC przedłużyli do 100 tomów, więc polska edycja pająka może być pod znakiem zapytania xD

Offline Gieferg

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1027 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 23:20:12 »
W cholerę klasyki, gdyby z tym jednak wystartowali dobrze się składa, że za trzy miesiące kończę z Transformers.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1028 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 23:40:01 »
W Czechach ruszyli ze Spiderem, ale tam też podobno WKKDC przedłużyli do 100 tomów, więc polska edycja pająka może być pod znakiem zapytania xD
Nie, żeby to nie było istotne, ale WKKDC to nie Hachette.

Online R3wolw3rowi3c

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1029 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 23:51:05 »
Nie, żeby to nie było istotne, ale WKKDC to nie Hachette.

Wiem, że to Eaglemoss. Chodziło mi bardziej o nasycenie rynku komiksami.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1030 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 19:38:49 »
Zaniepokojony nieobecnością Kolekcji w kioskach znowu napisałem do Hachette. Niestety odpowiedź pani redaktor na razie nas zasmuci.

Szanowny Panie,

Niestety nie podjęliśmy jeszcze decyzji w sprawie tej kolekcji, także nie mogę udzielić dalszych informacji na ten temat.

Pozdrawiam



Mały zimny prysznic. Smuteczek. Mam nadzieję że na przełomie roku jednak się zdecydują na wydanie. :(

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1031 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 15:10:22 »
Da radę ten cały bullshit przenieść do jakiegoś innego wątku? ;) Rozmowy ślepego z głuchym o kolorach są już w każdym wątku, a w tym wolałbym poczytać o mitologicznej kolekcji Spider-Mana ;)

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1032 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 18:17:49 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1033 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 17:39:33 »
Znowu napisałem do pani redaktor z Hachette, bo koniec roku coraz bliżej i ta niepewność mnie zżera od środka.  Na razie lipa, bo negocjacje z Panini trwają. A mogą być ciężkie z wiadomych powodów. Ale i tak modlę się by jednak w styczniu ten Spider-Man się u nas ukazał.

Szanowny Panie,

Dziękujemy za zainteresowanie kolekcją. Nie zostały podjęte na ten moment jeszcze żadne decyzje, ponieważ trwają rozmowy z właścicielem licencji.

Pozdrawiam

ramirez82

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1034 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 17:41:27 »
A mogą być ciężkie z wiadomych powodów.

Sorry, że jestem do znudzenia monotematyczny, ale...


Z jakich powodów?  ::)