Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314561 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #885 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 18:23:35 »
Cytuj
Ciekawi mnie, czy między tamtym wydarzeniem a rzeczywistością dzisiejszą zadziało się coś, co mogło odwieść H. od wydania kolekcji.

Dwa słowa "Tomasz Kołodziejczak". I wszystko jasne (dla niektórych).

John

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #886 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 18:46:05 »
Bazyl, jesteś zły że TK zabił Spider-Mana? ;D

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #887 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 19:47:36 »
Bazyl, jesteś zły że TK zabił Spider-Mana? ;D

Chciałbym żeby w Łodzi go ktoś zapytał czy ma z tym coś wspólnego. Jego odpowiedź, reakcja, mikroekspresja - wszystko byłoby ananizowane przez setki mniej lub bardziej obeznanych osób i doszlibyśmy do prawdy, czy Tomasz Kołodziejczak kłamie. Każdy jego brak odpowiedzi na to pytanie może być odebrany jak odpowiedź, więc nie zdziwiłbym się gdyby już szykował sobie w głowie jakąś pr-poprawnie, wymijającą formułkę na taki wypadek.

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #888 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 20:17:20 »
A możecie napisać jakto mogło się odbyć w praktyce? Że TK zadzwonił z pogróżkami do redakcji Hachette? Wręczył łapówkę? Wstawił się u Macierewicza? Może gdy to opiszecie ów proces by przekonacie się jak kuriozalnie brzmią takie tezy?

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #889 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 20:21:27 »
Trzeba się zapytać twórcy tej teorii, on najlepiej będzie wiedział jak to mogłoby się odbyć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #890 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 20:39:09 »
Bazyl, czekamy na wyjaśnienia. Sam wiem, że za kulisami się dzieją nieprawdopodobne rzeczy, więc nic by mnie nie zaskoczyło. Kołodziejczak przecież zna ludzi z Panini, czy nawet Marvela, to wieloletni partnerzy. A co się dzieje za kulisami jest zazwyczaj fascynujące. Zna to każdy kto jest u steru jakiegoś tworu, gdzie pojawia się rywalizacja i konkurencja.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #891 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:08:03 »
Ale ta teoria to tylko na Polskę działa, czy w innych krajach też są takie Egmonty i tacy zagraniczny TK'owcy też spiskują, mam nadziej, że zostało to dogłębnie przeanalizowane.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #892 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 21:33:32 »
Też są Egmonty, bo to zagraniczna korporacja co ma swoje przedstawicielstwa na całym świecie, zresztą identycznie jak Hachette. Oczywiście, że zostało, przecież czytałeś recenzję Hawkmana na Bazylowym blogu. On tam wszystko wytłumaczył.

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #893 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 22:51:56 »
Kilka ostatnich postów znajdziecie tutaj: https://forum.komikspec.pl/na-luzie/shout-box/600/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #894 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 08:14:56 »
W Czechach kolekcja startuje 23 września  :)

Offline Szekak

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #895 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 08:31:19 »
To Twoik zdaniem zwieksza szanse startu u nas czy jak mam to rozumiec?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #896 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 08:46:58 »
W Czechach kolekcja startuje 23 września  :)

Daj linka.

Z historii komiksu przypominam, że w 2016 roku SBM wystartowała tylko w Czechach a potem ruszyła już bez testu na początku 2017 roku w Polsce. To może teraz zrobiono na odwrót - był test wiosną tego roku tylko u nas a Kolekcja ponownie ruszy jednocześnie w Czechach i w Polsce? Ja niecierpliwie czekam te 2.5 tygodnia.

Znowu dwujęzyczny @gmork ma najlepiej bo może jednocześnie kupować to co jest na południu a nie ma na północy, lub odwrotnie.
« Ostatnia zmiana: So, 07 Wrzesień 2019, 09:00:17 wysłana przez Bazyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #897 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 08:54:29 »
Ale u nas na pewno tak nie ruszy bo to poniedziałek  :) Daty pojawiły się na czeskiej wiki https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet SBM w Czechach ruszyło dużo wcześniej :)
« Ostatnia zmiana: So, 07 Wrzesień 2019, 08:56:26 wysłana przez JanT »

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #898 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 09:02:55 »
@UP
Tak masz rację. Już poprawiłem swój poprzedni post.

Ale w związku z tym zapowiadanym startem w Czechach, nasza wersja znowu staje się bardziej prawdopodobna. Nawet jeśli nie teraz, to w styczniu. Czesi mają szczęście, że ich oddział Hachette jest bardziej otwarty informacyjnie na klienta. Cieszę się z tego, bo po ostatnich dwóch pustych środach w kioskach i zakończeniu WKKDC byłem trochę komiksowo podłamany.
« Ostatnia zmiana: So, 07 Wrzesień 2019, 09:04:57 wysłana przez Bazyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #899 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 09:07:06 »
Test też mieli w kwietniu (trochę później ale chyba część co tydzień) więc jak u nas ruszy to we wrześniu albo nigdy.