Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 312675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #705 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 10:50:08 »
zastanawiam się czy ta infolinia to nie jest jakiś dżołk. z tego co widzę to w ciągu jednego dnia udzielają całego spektrum wykluczających się odpowiedzi. dezinformacja na taką skalę w obrębie jednej firmy nie jest realna.

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #706 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 10:41:27 »
Dyskusję dotyczącą infolinii znajdziecie w temacie: https://forum.komikspec.pl/na-luzie/shout-box/405/
Kilka postów wylądowało też w wątku: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/wydawnictwa-kontra-kolekcje/165/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline mateS

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #707 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 17:38:28 »
Strony nadal nie ma czyli z tego co widać kolekcji nie będzie 12. 06. Ciekawe więc kiedy.

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #708 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 18:39:51 »
Chyba najbardziej oczywistym momentem na start kolekcji jest premiera filmu w lipcu, a wydaje się, że wszyscy kompletnie o tym aspekcie zapomnieli. Hashette  mogłoby się reklamować w kinie przed filmem i w telewizji przy zajawkach filmu.

Online misiokles

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #709 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 19:22:06 »
Hachette jako korpo nie zwraca uwagi na takie zależności. Umowy z Ruchem i innymi podmiotami podpisuje sporo wcześniej i długofalowo. Raczej przy odnawianiu umów posługuje się z "znanymi datami" więc wg mnie kolekcja ruszy wtedy kiedy inne.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #710 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 19:25:27 »
Hachette jako korpo nie zwraca uwagi na takie zależności.
Patrzą na takie rzeczy i Hachette UK jak i nasz.

Online misiokles

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #711 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 19:56:37 »
A nie patrzą, że to wakacje i ludzie mogą być daleko od kiosków/empików/skrzynek pocztowych?

Offline mateS

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #712 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 20:36:02 »
Wątpię bo I tak jak ktoś będzie chciał kupić to jakoś to zrobi.

Offline wonap

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #713 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 09:40:12 »
Dokładnie. Dla przypadkowych raczej za droga rozrywka;) raczej dla już zainteresowanych;)

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #714 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 09:42:58 »
Kolekcja są właśnie raczej dla przypadkowych.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #715 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 09:44:46 »
Kolekcja są właśnie raczej dla przypadkowych.

Dokładnie. Przypadkowo kupiłem pierwsze tomy i zostałem do końca :D
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline mateS

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #716 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 10:17:20 »
Ja jednak uważam że większość osób która kupi kolekcję nie jast przypadkowa. Zgadzam się natomiast z tym że ktoś natknie się na nią przypadkowo ale zazwyczaj kończy się to wtedy na 1 numerze który był w promocyjnej cenie.

Offline wonap

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #717 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 12:41:30 »
Ja świadomie podchodzę do każdej kolekcji i najdłużej dałem radę przy Transformersach i Conanie. Całe 4 tomy;D

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #718 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 16:55:41 »
Chodzi o cenę. 40 zł to jednak dużo dla przypadkowego nabywcy i niestety Kolekcje nie będą okupować półek jak inne dziecięce gazetki po 10 zł z plastikowymi dodatkami, czy te pisemka Lego po 13-15 zł. I właśnie sprytne posunięcie Egmontu, by dodać taki komiks dla młodszych ze Spider-Manem za 15 zł, ma sens.

Problem znika jeśli ktoś ma blisko Empik albo dobry salonik prasowy, gdzie przychodzi każdy numer i człowiek może sobie wybrać. Dochodzi wtedy zaleta dostępności i bliskości Kolekcji. Bo w przypadku egmontowych wydań, to jednak trzeba czekać na dostawę.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #719 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 20:34:37 »
Kto pamięta w którym TM Semicu z rysunkami McFarlane'a był Kameleon? Bo właśnie ten tom już jest w Hiszpanii.



18 czerwca wyjdzie tam jakiś ślad jakiejś pajęczyny, albo coś w tym stylu. W ogóle nie znam hiszpańskiego.