Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314552 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #630 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:36:07 »
No i miał racje w końcu nie przedłużyli.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #631 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:39:29 »
Wiesz, jak to jest z zepsutym zegarkiem i poprawnym wskazaniem godziny 2 razy na dobę.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #632 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:41:03 »
@xanar
Taaa, tyle że po 151 tomie już przestał to pisać i dopiero wtedy nie mogli już przedłużyć, jak on w siebie zwątpił i już nie pisał.

Jeszcze w Hiszpanii dali inną okładkę do "Zdziczenia". Która ładniejsza wg was?



Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #633 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:44:13 »
Ten przekręcony Spidey za bardzo mi przeszkadza.

John

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #634 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 21:46:14 »
Ładniejsza jest druga, ten kostium jest cudny. Jak patrzę, to podwójnie cierpię że tak tragicznie go zniszczyli w filmach, a to nawet nie jest najlepszy rysunek z Iron Spiderem.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #635 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 08:53:21 »
Ta kolekcja jest spoko, tylko jest jeden zonk, trzeba zebrać wszytko poczekać ze dwa lat i wtedy można zacząć czytać po kolei. :)
Już nie przesadzaj bo to co jest np w teście można spokojnie czytać. Tomy wyraźnie podzielone na części (jak Marvel Knights, Maximum Carnage i The Other) też będą wychodzić przecież po kolei i jak nie jeden po drugim to w małych odstępach. Ta ciągłość Amazinga może być jakoś nie po kolei.

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #636 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 09:33:59 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #637 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 13:39:52 »
Ta kolekcja jest spoko, tylko jest jeden zonk, trzeba zebrać wszytko poczekać ze dwa lat i wtedy można zacząć czytać po kolei. :)

I to jest właśnie największy problem kolekcji - żeby to jakoś sensownie wyglądało trzeba brać wszystko a jak nie to dostajesz poszatkowaną panoramę, niechronologicznie wydane historie a na zebranie jakiegoś pełnego runu musisz czekać 2-3 lata a koniec końców okaże się, że i tak będzie brakowało jakiegoś zeszytu albo trzech ::)

Tomy wyraźnie podzielone na części (jak Marvel Knights, Maximum Carnage i The Other) też będą wychodzić przecież po kolei i jak nie jeden po drugim to w małych odstępach.

Przeceniasz polski oddział Hachette. Oni wszystko potrafią spi... nawet panoramę źle wykadrować.
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Maj 2019, 13:42:54 wysłana przez amsterdream »

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #638 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 20:58:06 »
Gdyby za tydzień startowała kolekcja to na dniach powinna pojawić się strona internetowa nie ?

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #639 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 21:20:05 »
Sam doskonale wiem, że to jest wyjątkowa sytuacja i test jest robiony na szybko, w związku z sytuacją WKKM/Panini. Tylko pytaniem jest, czy gdziekolwiek indziej Hachette startowało z jakąś Kolekcją komiksową od razu po teście. Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Na bazie dotychczasowych doświadczeń myślę jednak, że jakiś czas trzeba będzie na Spider-Mana poczekać. Osobiście obstawiam jakiś ich ruch 28 sierpnia 2019. Cokolwiek wcześniej będzie dla mnie miłą niespodzianką.

Online xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #640 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 21:40:46 »
Sam doskonale wiem, że to jest wyjątkowa sytuacja i test jest robiony na szybko, w związku z sytuacją WKKM/Panini. Tylko pytaniem jest, czy gdziekolwiek indziej Hachette startowało z jakąś Kolekcją komiksową od razu po teście. Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Na bazie dotychczasowych doświadczeń myślę jednak, że jakiś czas trzeba będzie na Spider-Mana poczekać. Osobiście obstawiam jakiś ich ruch 28 sierpnia 2019. Cokolwiek wcześniej będzie dla mnie miłą niespodzianką.

Jeszcze może być tak, że Egmont zablokuje kolekcję, gdyż zobaczył jak świetnie sprzedaje się Spider-Man Todd'a McFarlane'a, który właśnie wydał.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #641 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 21:45:39 »
Jeszcze może być tak, że Egmont zablokuje kolekcję, gdyż zobaczył jak świetnie sprzedaje się Spider-Man Todd'a McFarlane'a, który właśnie wydał.

Xanar nie strasz Bazyla :)

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #642 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 21:55:36 »
Ja tam chciałbym by ta kolekcja jednak ruszyła, nawet i za pół roku. Jest tam wiele dobra(podobnie jak było w wkkdc) którego E nigdy nie ruszy. Także czekam az Bazyl ogłosi dobra nowinę.Bez przesuwania terminów: to w czerwcu moze ruszy , a to w sierpniu, a moze i wcale bo E im zblokuje. A moze Bazyli za mało egzemplarzy podkupywał i dopiero bedzie zoonk .

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #643 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:12:47 »
Jeszcze może być tak, że Egmont zablokuje kolekcję, gdyż zobaczył jak świetnie sprzedaje się Spider-Man Todd'a McFarlane'a, który właśnie wydał.

Byłby zwrot akcji z którym jedynie powstanie "Speca" mogłoby rywalizować w kategorii "plot twist of the year".  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #644 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:16:16 »
Strona i reklama Transformers pojawiła się 2 dnie przed startem. Ten test był po to żeby zrobić hałas  :)
Już jest trochę znaków o tym że kolekcja rusza teraz.
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Czerwiec 2019, 22:18:54 wysłana przez JanT »