Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 312871 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Carnage

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 23:12:53 »
Jest jeszcze rabat dla stałego klienta 5% i ewentualnie można mieć z karty Dużej Rodzinki następne 5%. Zakładam, że osoby często się zaopatrujące na Bonito mają przynajmniej ten pierwszy rabat. Zatem wychodzi tyle samo lub taniej (zależnie od ilości dodatkowych rabatów). Punkty odbioru osobistego mają w większości większych miast. A przy 300 pln darmowa wysyłka.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 23:19:26 »
Tak jak napisał ThePinkFin - cena jest wyższa o 2.24. Nie mam rabatu na bonito, bo tam nie kupuję, skoro na nieprzeczytane.pl czy dobrychksiązkach.pl jest taniej. A teraz to juz spór bezprzedmiotowy, skoro ten tytuł ma być w Kolekcji.

Teraz się biedzę co będę robić z innymi dublami, w stylu Zło które Czynią Ludzie, Czarny Kostium czy Ostatnie Łowy Kravena. Najlepiej żeby wrzucono je trochę dalej w Kolekcji. Bo przecież zamówienie prenumeraty, by dostać koszulkę, to przecież oczywista oczywistość. Lubię koszulki od Hachette. A potem można już kupować w kiosku i pomijać duble.

Online ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 23:45:50 »
Jest jeszcze rabat dla stałego klienta 5% i ewentualnie można mieć z karty Dużej Rodzinki następne 5%.
Ja kupuję za mało, żeby się łapać. Poza tym na Arosie chyba tego nie ma, a kupuję głównie tam dlatego, że z reguły to on ma ten większy rabat (a dodatkowe 7%, które jest w tym czasie na drugim, nie rekompensuje różnicy).
Teraz się biedzę co będę robić z innymi dublami, w stylu Zło które Czynią Ludzie, Czarny Kostium czy Ostatnie Łowy Kravena. Najlepiej żeby wrzucono je trochę dalej w Kolekcji. Bo przecież zamówienie prenumeraty, by dostać koszulkę, to przecież oczywista oczywistość. Lubię koszulki od Hachette. A potem można już kupować w kiosku i pomijać duble.
Też chce coś upolować w prenumeracie, przy SBM zrezygnowałem po 1 paczce i miałem 2 tomy po 15 złotych, normalnie Wolverine'a bym sobie odpuścił i kupił tylko Iron Mana za 4 dychy, ale gdybyśmy mieli kolejność jak w Anglii, to wytrzymałbym do 2. paczki.

Offline wonap

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 17:48:48 »
dobra kiedy kolekcja się pytam

Offline Gascon200

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 18:22:25 »
dobra kiedy kolekcja się pytam

Prawdopodobnie w sierpniu/wrześniu. Imo lepiej w lipcu, ze względu na nadchodzący film, jednak nie mam nic do ''opóźnienia''.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 18:36:32 »
Niby ma być dwa tygodnie po zakończeniu się WKKM, co by maszyny drukarskie nie zaśniedziały. :) Czyli raczej czerwiec. To by było logiczne, bo Hachette dalej chce lecieć z tymi 4 kolekcjami komiksowymi. Panini urwało licencję, więc szybka podmianka na pajączka.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #126 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 18:57:36 »
Prawdopodobnie w sierpniu/wrześniu. Imo lepiej w lipcu, ze względu na nadchodzący film, jednak nie mam nic do ''opóźnienia''.
Skąd ci to przyszło do głowy? :) Na pewno wcześniej i może nawet od razu 2 tygodnie po końcu WKKM.

Online ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #127 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 19:10:41 »
Ten 12 czerwca jest właśnie najbardziej prawdopodobny. Pytanie tylko, jak bardzo?

Offline jotkwadrat

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #128 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 22:12:48 »
Ale jest w ogóle jakieś potwierdzenie że ta kolekcja wyjdzie, czy wszystko opiera się na wykupionej domenie?  ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #129 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 22:48:01 »
Wszystko opiera się na logice ekspansji Kolekcji. Hachette nie może sobie pozwolić na utratę 25% swojego imperium komiksowego. :) Zwłaszcza, że to stale się sprzedaje.

Offline jotkwadrat

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #130 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 22:51:20 »
W sumie, skoro wydali coś tak niszowego jak Transformers, zdziwiłbym się, gdyby nie poszli w pajączka, ale niezbadane są ścieżki którymi chodzą interesy.

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #131 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 22:57:07 »
Pewnie tydzień albo dwa przed startem rzucą jakąś oficjalną stronkę nie ? Kurde już bym chciał wiedzieć czy chronologicznie czy nie żeby sobie co nieco zaplanować. Jeżeli nie pójdzie chronologicznie to pierwszy i drugi numer to będą duble patrząc na brazylijski i hiszpański rozkład.

edit: Ciekawe, że Spider-Island WKKM podzielili na dwa tomy a tej kolekcji wychodzi w jednym tyle, że bez zeszytów Venoma i one-shotów

edit2: Ktoś pisał, że w Brazylii ucięli tą kolekcje a w innych krajach idzie dalej tak ? Gdzieś wyszło ponad 40 numerów ?

edit3: Widzę, że chyba tak
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 23:07:38 wysłana przez bogi1 »

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #132 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 23:22:35 »
No "Zmysłów" z TM Semic niestety nie mam, więc chętnie przygarnę wydanie na twardo. Ale naprawdę przydałoby się by przesunęli te duble trochę dalej, jak to zrobił Egmont w WKKDC, bo prenumeratę na początku będę brał. Cieszę się i z tomu z Jane de Wolf i z orginalnej Sagi Klonów i z Władcy Murów. :) Mimo dubli i tak będzie masa dobrych, premierowych tomów.



Zresztą już zapominamy :) że pierwsza 60-tka WKKM też była niestety zadublowana. ;)

ALE MAXIMUM CARNAGE NA TWARDO BĘDZIE (w dwóch tomach)! OMG!

« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 23:27:03 wysłana przez Bazyliszek »

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 00:26:35 »
   Maximum Carnage, ależ ten komiks ssał pałę. To był zdaje się początek kilkuletniego upadku Spidermana, po zakończeniu historii zaprzestałem kupować Pająka aż do pierwszego numeru WKKM. Później pożyczałem jeszcze od kolegi Sagę Klonów, ale nie dałem rady doczytać tego do końca. Do dzisiaj, mi zostało po tych przejściach obrzydzenie do rysunków Marka Bagleya, to jakiś poważna trauma bo zawsze mi się słabo robi na ich widok. Kupię co tam, może terapia szokowa podziała.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Kwiecień 2019, 00:32:06 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 01:44:36 »
A "Fever" czytałeś,Larry? :)
,, - Eeeeech.''