Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #90 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:48:11 »
Cena którejś z ich kolekcji komiksowych była wyższa niż 39,99 pln za tom?
Tak

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #91 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:05:50 »
Mam szczerą nadzieję, że u nas na pierwszy ogień pójdzie coś, co nie jest dublem, a nie Marvel Knights. Fajnie byłoby startować z czymś nowym.

No i znowu pojawi się dylemat - kupować majowy tom z Egmontu czy nie, będzie zdublowany czy nie. Kurczę, nie mam nic przeciwko kolekcjom, mam komplety WKKM i SBM, ale coraz bardziej irytuje mnie to tajniaczenie Hachette i głupie wymówki "dopiero ustalamy, nic nie wiemy". Bo jakoś nie sądzę, aby nagle ogłosili na starcie kompletną listę tytułów.


Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #92 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:13:22 »
Majowy tom z Egmontu będzie długo leżał na półkach przecież. Jak poczekasz 3 tyg i zobaczysz czy Spider-Man wyląduje w kioskach, to nic ci się nie stanie.

Ja sobie chyba Marvel Knights 7-12 jednak kupię i odżałuję te dwa zdublowane zeszyty.

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #93 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:20:51 »
No i znowu pojawi się dylemat - kupować majowy tom z Egmontu czy nie, będzie zdublowany czy nie.

Nie wiadomo jeszcze którą wersję kolekcji Hachette u nas wyda. W jednej jest cały McFarlane, w innej brakuje kilku zeszytów. Ja tam wolę kupić pełne wydanie od Egmontu, które wyjdzie taniej i będzie przynajmniej ładnie wyglądać na półce, w przeciwieństwie tego od Hachette.

Offline Carnage

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #94 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:26:27 »
Tak

Która? Pytam z ciekawości bo zbieram w całości tylko dwie i sądziłem, że pozostałe nie mają wyższej ceny.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #95 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:28:20 »
Która? Pytam z ciekawości bo zbieram w całości tylko dwie i sądziłem, że pozostałe nie mają wyższej ceny.
Serio tak ciężko samemu poszukać? Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics .

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #96 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:29:57 »
@UP
ALE TO NIE JEST KOLEKCJA HACHETTE. A pytanie brzmiało która ich kolekcja komiksowa kosztuje więcej niż 40 zł.

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #97 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:30:36 »
Była mowa o "ICH" kolekcji. Tak więc odpowiedź brzmi żadna nie była droższa niż 39,99.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #98 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:31:03 »
No sorry, ale ja na Sala Buscemę w TASM narzekałem, narzekam i będę narzekał, bo rysował wtedy okropnie. Zwłaszcza jak się zestawiało jego zeszyty i te rysowane przez Bagleya w jednych TM Semicach. Dopiero WKKM otworzyła mi oczy np. tomem o Hulku, że Sal w latach 70-tych miał świetną kreskę, niewiele ustępującą jego bratu. Teraz przecież tom o Novie w SBM to dobrze pokazuje. Tylko niestety w latach 90-tych się zestarzał i to już nie było to

Mam cala serie Spectacular Spider-man i to co bylo pod koniec w TM semicach fakt wygladalo lipnie ale to wina inker, w tym Senkiewicza. W poczatkowych numerach serii Buscema ma ladny styl ale zobacz sobie jego numery np z serii Avengers to ma plyn nie kanciasta kreske, choc to zasluga dobrych inkerow.


Offline bogi1

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:33:38 »
Cytuj
Ja tam wolę kupić pełne wydanie od Egmontu, które wyjdzie taniej i będzie przynajmniej ładnie wyglądać na półce, w przeciwieństwie tego od Hachette.

+1. Panoramę mam w... no wiadomo, gdzie ;)

Nie mogę się doczekać rzeczy, które większość z was ma w TM-Semicach.

Z jednej strony chciałbym jak najwięcej nowych dla mnie historii a z drugiej sporo dubli żeby nie musieć tak dużo tych tomików kupować haha. To jest dopiero rozdarcie ;)

Offline Carnage

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:34:26 »
@UP
ALE TO NIE JEST KOLEKCJA HACHETTE. A pytanie brzmiało która ich kolekcja komiksowa kosztuje więcej niż 40 zł.

Dokładnie - już myślałem, że wychodzi coś o czymś nie mam pojęcia, a tymczasem majkelus81 myli Eaglemoss z  Hachette.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:36:02 wysłana przez Carnage »
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #101 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:43:01 »
   Bogi pytanie jeszcze jak będzie to wydane przez Hachette. Egmont wydaje tylko to co napisał i narysował Todd. A pozostaje jeszcze to co rysował a pisał David Michelinie, a to jest bardziej to co wypuścił Tm-semic i szczerze mówiąc wydaje mi się, że to są lepsze komiksy. Mam nadzieję, że obydwie serie nie będą przemieszane w hachettowskich tomach i będą to tomy wydane osobno. Ja osobiście zaryzykuję i kupię ten od Egmontu a w razie czego puszczę go na allegro i kupię te od Hachette.

ps. Buscema bardzo fajnie rysował, pamiętam po McFarlanie mi się to kiedyś nie podobało tak samo jak i rysunki Erika Larsena, ale po jakimś czasie stwierdziłem, że te kwadratowe ryje są świetne. Fajnie będzie po latach znowu się spotkać z tymi rysownikami.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:45:59 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:46:21 »
Co jesli Egmont mial cynk o tej kolekcji i Spidera McFarlane wypuszczaja celowo?

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:46:43 »
@bogi1
Też większości TM semicowych Spider-Manów nie mam (tylko jakąś 1/4 tego co wyszło), więc też czekam.

@sum41
Wszystko co TM Semic dał Sala w Spider-Manie mi się nie podobało. Ani historia o Coronie z 6/93, ani Powrót Zielonego Goblina. Wtedy był już zły.

Co jesli Egmont mial cynk o tej kolekcji i Spidera McFarlane wypuszczaja celowo?

DAAAAAAA. Moim osobistym przekonaniem jest, że tak właśnie było i stąd to nagłe zainteresowanie archiwalnym Pajączkiem,
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:48:26 wysłana przez Bazyliszek »

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:54:29 »
Dokładnie - już myślałem, że wychodzi coś o czymś nie mam pojęcia, a tymczasem majkelus81 myli Eaglemoss z  Hachette.
Po prostu się nie zrozumieliśmy i tyle.