Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 314693 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:32:39 »
Co by o Bazylu nie mówić, to ma chłopak nosa :)
To opłacany przez Hachette człowiek - nos tu niepotrzebny!

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #76 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:37:48 »
Płacą mu żeby gadał o kolekcji Dredda?  :)

Offline Carnage

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:39:59 »
Dredd od Hachette to już pewnik.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

John_

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:52:20 »
Studio Lain już się wypowiadało na Gildii że żadnej kolekcji Dredda nie będzie bo oni mają licencje.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #79 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:53:59 »
Jak u nas pójdą chronologicznie(czego bardzo chcę) to już widzę te narzekania na ramotki  młodocianych znaFców ...

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #80 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:56:25 »
To są najlepsze ramotki ze wszystkich ramotek więc może tak źle nie będzie :)

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #81 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:02:01 »
Tylko że narzekacze nagle dostrzegają że komiksy są również RYSOWANE a nie tylko scenarzyści je tworzą i od tej strony będą narzekać.

Offline R~Q

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #82 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:31:55 »
Tylko że narzekacze nagle dostrzegają że komiksy są również RYSOWANE a nie tylko scenarzyści je tworzą i od tej strony będą narzekać.

Na to zaczęli narzekać już po tych wszystkich marvelach z lat 60.

Ja akurat przeciwko ramotkom Dredda nic bym nie miał - rzeczywiście akurat one są całkiem fajne.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #83 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:35:40 »
Ja akurat przeciwko ramotkom Dredda nic bym nie miał - rzeczywiście akurat one są całkiem fajne.
Masz je w Kompletnych Aktach od Ongrysa.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:51:13 »
No ale to tam to drogo, w kolekcji taniej  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #85 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 16:54:54 »
Tylko że narzekacze nagle dostrzegają że komiksy są również RYSOWANE a nie tylko scenarzyści je tworzą i od tej strony będą narzekać.

No sorry, ale ja na Sala Buscemę w TASM narzekałem, narzekam i będę narzekał, bo rysował wtedy okropnie. Zwłaszcza jak się zestawiało jego zeszyty i te rysowane przez Bagleya w jednych TM Semicach. Dopiero WKKM otworzyła mi oczy np. tomem o Hulku, że Sal w latach 70-tych miał świetną kreskę, niewiele ustępującą jego bratu. Teraz przecież tom o Novie w SBM to dobrze pokazuje. Tylko niestety w latach 90-tych się zestarzał i to już nie było to.

Czekam najbardziej na Hobgoblin Sagę, bo recenzje narobiły mi smaka na tą historię.
Już od rozpanoszenia się WKKM na polskim rynku w 2013 i starcie Thorgala w 2014 wiadomo było, że Kolekcje opanują nasz rynek. Liczą się dwie podstawowe cechy - dobra cena, lista tytułów i panorama. :D Te trzy tematyczne Kolekcje o Pajączku, X-Men czy Avengers mają to wszystko. Konkurencja jest sama sobie winna, bo bogactwo dobrych i niezłych tytułów ostatnich 30 lat Marvela leżało sobie na ulicy. Każdy mógł je sobie wziąć, tylko wszyscy polscy wydawcy uważali że "to się nie sprzeda". A Hachette Polska tego nie wiedziało i jak głupie wydaje już 7 rok kolejne tytuły. :)

Offline Antari

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #86 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 17:01:31 »
Wstrzymaj konie bo nie znasz ani ceny ani listy jak na razie. Panorama to jedyne czym się można obecnie jarać.

Offline Carnage

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #87 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:43:07 »
Wstrzymaj konie bo nie znasz ani ceny ani listy jak na razie. Panorama to jedyne czym się można obecnie jarać.

Cena którejś z ich kolekcji komiksowych była wyższa niż 39,99 pln za tom?
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #88 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:45:05 »
Tylko numery dwa razy chudsze :)
No nie za bardzo :) np w Heavy Metal Dredd od Hachette jest dodatkowo: Who Killed Pug Ugly?; Poor Johnny; The Weather Man; A Night at the Opera; Muzak Killer; Muzak Killer - Live!

A takie jedne Akta to wychodzą na góra 2 tomy więc taniej od Hachette :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:46:39 wysłana przez JanT »

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #89 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:47:49 »
Tak, kliknąłem sobie na tom chudszy, i podciągnąłem pod resztę, Moja wina!