Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 312839 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #45 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:15:38 »
Zaczna reklamowac jak juz bedzie w kioskach, zawsze tak jest.
Reklama reklamą, informacja z datą pojawia się tydzień czy dwa przed premierą.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #46 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:25:00 »
Reklama reklamą, informacja z datą pojawia się tydzień czy dwa przed premierą.
Teraz raczej nie bo w zapowiedziach Ruchu już nie ma Hachette i datę Transformers poznaliśmy dopiero jak ruszyła strona. W Wakacje raczej nie wystartują. Dla mnie najbardziej prawdopodobnym terminem jest od razu 2 tygodnie po WKKM bo to i tak jest niedługo przed filmem a pierwsze tomy leżą dużej w sklepach. Pewnie sporo osób też przyjdzie po 171 pierwszy tom WKKM i zamiast niego kupi tego Pająka :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:29:41 wysłana przez JanT »

Offline Szekak

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:28:56 »
Też myślę, że tak będzie. :)

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline robbirob

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:56:57 »
W zalewie primaaprilisowych wpisów, potwierdzenie kolekcji Pajączka: Wkrótce polska kolekcja Spider-Mana od Hachette? Mamy potwierdzenie.

Temat ponownie otwarty, można już bez obawy spekulować m.in. kiedy?  ;)
Ekstra tekst. Fajna analiza. Brawo Mateusz.

A kolekcja...kolekcja taka sobie, wolałbym X-Men :)

Offline R~Q

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:03:07 »
Ja z tej kolekcji na pewno pojedyncze tomy bym kupował i dlatego liczę na forumowych ekspertów, którzy wysmażą prawdopodobną listę tomów.

Online Martin Eden

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:04:20 »
Ja tam sie cieszę. Nie jestem z pokolenia TM Semic, ale te Spidery były naprawdę super.
Chyba lepiej jakby było chronologicznie, chociaż to może oznaczać "peak zakupowy" dla np. grupy tytułów z lat 80, kiedy jakaś określona grupa się na to rzuci.
Jestem ciekaw, jak to H zaplanuje - jakkolwiek będzie, to zawsze będzie fajnie.
Brawo dla Filmożerców za inwestygację, podeszliście do tematu rzeczywiście w sposób śledczy.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:06:41 »
którzy wysmażą prawdopodobną listę tomów.
Może jakby była lista czeska :) Jak będzie zapowiedź 4 pierwszych tomów to może pokryje się z jakąś listą. Choć obstawiam u nas chronologicznie.

Teraz ludzie będą co chwilę sprawdzać domeny innych kolekcji  ;D

Offline Carnage

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:14:58 »
Mam nadzieję, że ustawią listę na Polskę z uwzględnieniem pominięcia dubli - choć jakkolwiek by było to i tak będę zadowolony bo będzie tam sporo dobra :-)
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline laf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:17:07 »
Dla mnie to również dobra wiadomość. Mocna zastanawiam się nawet nad prenumeratą. Parę Semiców i WKKM, które będą w kolekcji, już zdążyłem się pozbyć, więc grunt pod nową kolekcję jest już przygotowany  8)

Co do chronologicznego wydawania to niestety nie sądzę aby w ten sposób to rozwiązali (choć ja również wolałbym opcję chronologiczną). Niestety ale raczej wszystko to wymieszają  >:(.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:19:12 wysłana przez laf »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:22:07 »
W innych krajach gdzie nie jest chronologicznie są puzzle z panoramy a u nas tego nie chcą.

Mam nadzieję, że ustawią listę na Polskę z uwzględnieniem pominięcia dubli
Raczej nie. Czemu ktoś ma nie dostać np "Łowów" bo ty masz? :) Ja to biorę całe a pozbywam się dubli z WKKM.

Offline Gascon200

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:25:25 »
Ja osobiście nie będę kupował kolekcji regularnie, za duży wydatek dla mnie, jednak na pewno przeczytam parę pierwszych tomów + ewentualne pojedyncze historie.

Tylko co to oznacza dla innych wydawnictw - czy teraz będą znacznie mniej Spider-Mana wydawać ze względu na kolekcję, i tym się będą tłumaczyć?

Online Martin Eden

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:26:08 »
A z jakiego okresu są najnowsze tomy w tej kolekcji? Ten Todd McFarlane, co teraz wychodzi z Egmontu, łapie się do niej?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:31:42 »
Ten Todd McFarlane, co teraz wychodzi z Egmontu, łapie się do niej?
Tak.

Niby ostatni tom to Spiderversum (chyba jedyny z Marvel NOW)

Tylko co to oznacza dla innych wydawnictw - czy teraz będą znacznie mniej Spider-Mana wydawać ze względu na kolekcję, i tym się będą tłumaczyć?
Przecież Egmont ma jeszcze pełno Ultimate oraz Amazinga z Marvel NOW a do tego dojdzie jeszcze Spider-Man/Deadpool :) Tego wszystkiego nie ma w kolekcji.

Offline laf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:32:19 »
Ten Todd McFarlane, co teraz wychodzi z Egmontu, łapie się do niej?
Łapie się, tylko że w kolekcji jest to rozbite na 3 tomy i w kolekcji dodatkowo są zeszyty S-M #15 i 17 i MCP #48-50
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:35:38 wysłana przez laf »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:34:47 »
Łapie się, tylko że w kolekcji jest to rozbite na 3 tomy i w kolekcji dodatkowo są zeszyty S-M #17 i MCP #48-50
Jeszcze SM 15 :) W Hiszpańskiej wersji jest chyba tylko SM 1-12 więc trudno mówić o tym co będzie u nas.