Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 312815 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1635 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 14:27:51 »
Mogą do tej kolekcji wrócić za jakieś 5 lat. W tym czasie naczytamy się Epiców, Spectaculara, zdążymy dostać sporo świetnej klasyki, nawet run Straczyńskiego pewnie już dostaniemy w całości. A wtedy kolekcja będzie pełna dubli, ale nam to nie będzie przeszkadzać. Rzucą się na nią nowi czytelnicy, nie znający postaci, jacyś masówkarze oglądający filmy MCU. A my byśmy co najwyżej jakieś pojedyncze tomy kupili, których jakimś cudem nikt nie wydał. Egmont też by nie narzekał, bo jakiś mały odsetek by się dzięki kolekcji zainteresował lepszymi wydaniami. Wniosek jest prosty, kolekcja Spider-Mana pojawiła się za wcześniej. Nasz rynek nie jest na nią gotowy.

Online ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1636 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 16:03:29 »
A zastanawiałeś się nad tym: Czy Haczet patrzy na ilość sprzedanych 1 czy na ilość złożonych zamówień na prenumeratę? Jak człek który nie kupił 1 w kiosku miał złożyć zamówienie na premke jak sprzedawałeś na alledrogo i ewentualne zamówienia na premke szlu choćby z Lubuskiego?
A przez stronę internetową się nie dało?
Ja poprosiłem koleżankę o przywiezienie mi 1. tomu. Teraz żałuję, że nie poprosiłem jeszcze o 3. i 4., ale wtedy liczyłem na sporą oszczędność poprzez zamówienie prenumeraty, jednakże to jest Aszet, więc uznałem, że nie ma sensu robić tego przed startem kolekcji, bo i tak bym jej nie dostał. Gdyby gwarantowali wysyłkę testowych tomów, sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.

Offline SawiK

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1637 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 17:15:09 »
up
To po co był test w miejscu X ??? Chyba nie po to by zbierac zamówienia tez z Y i Z!
Ale tak wiem ze można przez fona-neta-listonosza, sam sobie zamówiłem ogólnopolską kolekcje BiZ przez neta

Online ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1638 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 17:39:49 »
Dlatego te testy są śmiechu warte. Nie słyszałem o testach w lubuskim, dolnośląskim czy wielkopolskim (choć tu mam lekkie wątpliwości). Czysto teoretycznie warto powtarzać testy w tych samych warunkach, ale tak naprawdę każdy test (w szczególności, gdy na nim się kończy) sprawia, że warunki się zmieniają. Jestem przekonany, że na gorsze. Będę to powtarzał do znudzenia.

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1639 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 18:13:41 »
Tyle że Kolekcja DC znów była testowana w tych samych województwach - lubelskim i pomorskim. Tylko tym razem znów się udała. Hachette ma swój sposób działania i się go trzyma.

Offline szydlo

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1640 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 00:41:44 »
jak ktoś szuka to na allegro pojawiły się komiksy w dobrej cenie

https://allegro.pl/uzytkownik/aurelus/komiksy-79413

Online ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1641 dnia: Śr, 05 Styczeń 2022, 23:37:23 »
Dzięki za cynk. Komiksy przyszły tydzień temu. Jedyny mankament jest taki, że ewidentnie przebywały w wilgotnym pomieszczeniu.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Styczeń 2022, 23:39:46 wysłana przez ThePinkFin »

Online Szekak

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1642 dnia: Cz, 06 Styczeń 2022, 00:15:22 »
To być może kwestia pogody, u mnie perfekt, no chyba, że już wyschły i nie zauważyłem wcześniej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1643 dnia: Cz, 06 Styczeń 2022, 00:24:02 »
No chyba że, choć na "Sadze klonów" zmian prawie nie ma, ale na zdziczeniu są już wyraźne.