Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 312133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:32:52 »
A co dostałeś jakiś opiernicz w bazie ?  ;D
Pod drzwiami zostałem głowę konia z mnóstwem pająków w środku  :)

Offline U.F.O

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 20:15:01 »
A co dostałeś jakiś opiernicz w bazie ?  ;D
Pod drzwiami zostałem głowę konia z mnóstwem pająków w środku  :)
Eee, czysty zbieg okoliczności, pewnie kurier się pomylił i zostawił przypadkowo przesyłkę dla sąsiada terrarysty ;D

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 20:36:54 »
Zakładam, że to prawda i taka kolekcja zawita na nasz rynek jeszcze w 2019. Dodatkowo nie będzie dublować wydanych w ostatnich latach komiksów Egmontu/Muchy i zaoferuje prawdziwe niespodzianki.

Itachi

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:03:18 »
To będzie kolekcja za którą będę biegał do kiosku jak pies za kością.

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:05:34 »
To będzie kolekcja za którą będę biegał do kiosku jak pies za kością.

Jesli wtedy beda jeszcze kioski u mnie (80tys mieszkancow) zostalo z 5 gdzie bylo z 30.

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:16:07 »
Będą salony E. Może nawet w Twojej dziurze takowy otworzą. Chociaż jak mam do nich łazić, to lepiej prenumeratę strzelić. Co do kolekcji, to idealnym momentem na start byłaby premiera Spider-Mana: Far From Home i reklamy przez filmem nakręciłyby ludzi do zakupów. Ma ktoś listę tomów wydanych w innych państwach?

sum41

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:18:50 »
Empik mam ale nie w miescie tylko w miasteczku obok gdzie centrum handlowe, co za czasy.

Offline FanEgmontu

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:52:59 »
Nie ma żadnych plotek są tylko wymyślone przez czytelników bzdury  >:(  i tylko dyskutujecie o tych zmyślonych faktach. Całe forum opiera się o gdybanie i wróżenie z fusów.

Itachi

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:54:11 »
Jesli wtedy beda jeszcze kioski u mnie (80tys mieszkancow) zostalo z 5 gdzie bylo z 30.


To niezaprzeczalny i zauważalny gołym okiem fakt.


Chociaż jak mam do nich łazić, to lepiej prenumeratę strzelić.


Mam prenumeratę wkkdc i jestem jakieś 10-12 tomów w plecy. Podziękował za takie.

Offline Adolf

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 22:15:38 »
Mówiłem żeby ten temat usunąć na razie. Moderacjo?  :)


Zmieńmy nazwę na "Wymarzona kolekcja Spider-Man. Wysokie oczekiwania fanów."

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 23:04:26 »
Zamykamy temat, bo informacja o starcie kolekcji jest niepewna - nie ma co robić sobie nadziei i spekulować. Czas pokaże, czy trzeba będzie otworzyć znów wątek.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Mateusz

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:40:52 »
W zalewie primaaprilisowych wpisów, potwierdzenie kolekcji Pajączka: Wkrótce polska kolekcja Spider-Mana od Hachette? Mamy potwierdzenie.

Temat ponownie otwarty, można już bez obawy spekulować m.in. kiedy?  ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:49:03 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline bogi1

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:51:52 »
Cytuj
można już bez obawy spekulować m.in. kiedy?

Trochę oddechu by się przydało. Chciałbym sierpień ;)

edit: Mógłby ktoś zrobić listę na zasadzie 3 grup. Duble, częściowe duble i nowości ? majkelus zrobił ale ciężko było mi się tam połapać. Prosty chłop jestem xD No i najlepiej z wszystkich krajów skoro zawartość się różni ;) 
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:18:23 wysłana przez bogi1 »

Offline Antari

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:53:20 »
Fajny materiał, widać, że sporo pracy włożone. Mnie ciekawi czy Hachette zmieni swoją politykę jeżeli chodzi o zapowiedzi kolejnych tomów i poda od razu całą listę np. pierwsze 20 tomów, czy dalej będzie nas wodzić za nos z każdym kolejnym tomem i ściemniać, że jeszcze nie wiedzą :P

Offline Bazyliszek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:30:52 »
"w zalewie cotygodniowych kioskowych tomów z pewnością kolejną kolekcję od Hachette zobaczymy dopiero po zakończeniu Superbohaterów Marvela, a do tego jeszcze długa droga... "

Po tym co teraz pokazuje Hachette, wydając coraz to nową Kolekcję trzy lata z rzędu, takie teksty mnie śmieszą. Przedwczesne zakończenie WKKM zmusza nasz oddział do szybkiego sięgnięcia po Pajączka, ale moim zdaniem to wcale nie wyklucza jakiegoś sierpniowego testu również w tym roku. W 2018 była też "Wielka Literatura w komiksie", a w tym może być nawet Iznogud, jeśli nie co innego.

No i Hachette musi wcześniej teraz rejestrować domeny, żeby Egmont znowu wszystkiego wcześniej na chybcika nie wydał. :)