Autor Wątek: Kolekcja Spider-Mana  (Przeczytany 315093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1470 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 10:33:08 »
Ale po co ta dyskusja przecież wiadomo, że Hachette to dobro a Egmont to zło  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1471 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 10:35:48 »
Czy jest szansa na start kolekcji jeszcze w lutym?

Offline michał81

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1472 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 10:36:37 »
@michał81
Napisałem wyraźnie - "w chwili gdy kolekcja startowała" a nie się kończyła. Jak zwykle nie czytasz dokładnie innych postów. Oczywiście dobrze by było gdyby Hachette dodała jeszcze te spin-offy dla fanów.
I znowu strzelasz sobie w stopę. Kiedy kolekcja "startowała" to nie było jeszcze kilku tomów z głównej i pobocznych serii, które ostatecznie dołożono. Wytykasz mi jakieś rzeczy, ale sam traktujesz wybiórczo informacje, które łatwo sprawdzić. Panie Piotrze może jak pan zacznie rzetelnie pisać a nie naginać fakty do swoje narracji to się ludzie odczepią.

Czy jest szansa na start kolekcji jeszcze w lutym?
Nie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 21 Luty 2020, 10:39:34 wysłana przez michał81 »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1473 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 10:42:22 »
 :(

Offline xanar

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1474 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 11:04:18 »
Nie, no ja myślę, że 30 albo 31 lutego wystartuje  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Teli

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1475 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 11:08:49 »
Je się czepiam tylko tego że podałeś Thorgala jako przykład przemyślanej i zakończonej kolekcji. Ludzie z Hachette startując z tą kolekcją doskonale zdawali sobie sprawę jakie jest tempo tworzenia kolejnych albumów i szanse na to że Mistrz przyspieszy tworzenie ze względu na kolekcję były takie same jak te że wujaszek Martin skończy pisać "Pieśń Ognia i Lodu" przed końcem serialu  :P Zwłaszcza że z tego co pamiętam (i co można znaleźć w necie) kolekcja reklamowała się jako "Komplet 36 tomów Sagi". I co? Ok powiesz że potem dorzucili spinoffy i jeszcze dodali inne tytuły Rosińskiego...miłe i szlachetne... ale to dalej nie jest obiecany komplet. Także nie wywiązali się ;)

Jak by Hachette było takie wspaniałe jak tu je opisujesz to mimo zakończenia kolekcji w kioskach mogło by przełknąć gorzką pigułkę i dodrukować tomy do 36 numeru tylko dla prenumeratorów. Wtedy na pewno zyskali by wizerunkowo. Innym sposobem było poczekać z  publikacją kolekcji aż Rosiński skończy Thorgala co w chwili publikacji kolekcji powoli zaczęło majaczyć na horyzoncie. Niemniej jak wspomniałem kasa...

I tak zyskał tylko Twój znienawidzony Egmont bo ludziska zostali z rozgrzebaną kolekcją i tylko jedną możliwością uzupełnienia brakujących tomów.

Także reasumując Hachette też ma swoje GL ;)

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1476 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 11:19:20 »
Dochodzę do wniosku, że Hachette i Egmont powinno płacić swoim stronom w sporze kto jest dobry, kto zły, kto lepszy a kto gorszy ;D przypominam, że od sporów które z wydawnictw jest bardziej gówniane jest osobny wątek. Może dla odmiany pogadamy o komiksach, bo przestaję się dziwić, że to forum staje się pośmiewiskiem. Czasem mam wrażenie, że nie ma tu komiksiarzy tylko kapłan religii Hachette czczący złotousty BOK i sekciarze wyznający kult Egmontu oddający cześć złotemu Kolodziejczakowi ;D

Primal

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1477 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 11:44:17 »
Reedycja Thorgala jest w planach - prawdopodobnie po zakończeniu Conana. Test pewnie ruszy w 2 połowie roku.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1478 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:10:38 »
Spider-mana wydaje tylko jedno wydawnictwo - Marvel - chyba chodzi Ci o serie?

To wiem, że Spider-Mana wydaje Marvel, tylko miałem na myśli wydawnictwa z naszego kraju jak TM-Semic, Egmont czy właśnie Hachette, które wydały pajączka właśnie od Marvela.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1479 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:18:30 »
Wy naprawdę chcecie dobić do setki, co?
Powinien przyjść admin i to wszystko wypie*****ć  :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 21 Luty 2020, 12:22:32 wysłana przez Pocztar »

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1480 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:20:32 »
To w końcu co z tą kolekcją? Warto czekać na restart kolekcji? Tutaj nikt dosłownie nie powie czy Kolekcja będzie czy nie. W końcu trochę czasu już minęło od testu, czy niezadługo? Czy wiadomo ile czasu potrzeba na wznowienie Kolekcji po teście? Im bardziej mijają kolejne miesiące bez Kolekcji to tym jest mniej szans na nią. Tak mi się wydaje.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1481 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:37:24 »
Nie, no ja myślę, że 30 albo 31 lutego wystartuje  :)
30 odpada, bo to niedziela.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1482 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:43:03 »
To jest nie możliwością, żeby Spider-Man nie ruszył. Kolekcja ukazała się w Hiszpanii i Portugalii a w zeszłym roku w Czechach, a no właśnie. Jak tam z Kolekcją Spider-Mana u naszych południowych sąsiadów? Jeśli u nich jest Kolekcja to tym bardziej powinna być u nas prawda? Ile tomów wyszło już u Czechów?

Offline Arne

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1483 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:55:15 »
To w końcu co z tą kolekcją? Warto czekać na restart kolekcji? Tutaj nikt dosłownie nie powie czy Kolekcja będzie czy nie. W końcu trochę czasu już minęło od testu, czy niezadługo? Czy wiadomo ile czasu potrzeba na wznowienie Kolekcji po teście? Im bardziej mijają kolejne miesiące bez Kolekcji to tym jest mniej szans na nią. Tak mi się wydaje.
Tutaj nikt ci nie powie napewno, czy bedzie kolekcja, czy nie, bo nikt tego nie wie. Wie to tylko Hachette, ale tez nie powie, bo nie chce. BOK Hachette podaje informacje, ktore kaze im powtarzac centrala, a bardzo czesto sa to informacje nieprawdziwe. Kolekcje komiksowe Hachette zazwyczaj ukazywaly sie do pol roku po zakonczeniu testu.
Podalem ci w pigulce wszystkie znane informacje. Wnioski wyciagnij sam.

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Spider-Mana
« Odpowiedź #1484 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:58:47 »
Ile tomów wyszło już u Czechów?
W przyszłym tygodniu będzie 12.